lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 kwie 2007, 13:06

dzieki ilonka T tez tak uwaza,wiec pewnie macie racje....on mu zwraca uwage na jakies szczegoly,to fakt ,no i ta trasa....ja bym wolala zdawac autem egzaminatora,ale T woli swoim i wlasnie ma miec kilka lekcji w swoim aucie,wiec chyba lepiej....jasnie pani :ico_buziaczki_big: moj oliverek chcial mi chyba dziure w brzuchu wykopac,jejku jak on sie wiercil i do tego mial czkawke...chyba mu sie nudzilo,chcial sie bawic :-D tomek powiedzial,ze pewnie jest glodny i zje mi wszystkie narzady w brzuchu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
ilonka a ile bablu mial lekcji? bo nie wiem ile tak sie powinno miec...T mial dopiero moze 5 ,to raczej malo,ale sam powiedzial,ze mu to pomoglo,bo wie na co ma zwracac uwage na egzaminie...a na pierdolach zawsze oblewaja i to najgorsze,ale nie ma co sobie w brode pluc,umie jezdzic,wiec zda napewno....ja sobie daje czas,bo zdaje sobie sprawe ,ze za pierwszym razem pewnie nie zdam,ale T sie nastawil,ze zda za pierwszym razem :ico_olaboga: on tak zawsze ma,a potem jest bardzo zawiedziony,jak cos nie wyjdzie i mi go zal,choc mowie mu,ze za pierwszym razem to prawie nikt nie zdaje :ico_noniewiem: ale wiadomo,jak to z facetami...on nawet jak w lotto gra,to za kazdym razem jest pewny,ze wygra i potem wyzywa po losowaniu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 kwie 2007, 14:11

Lucy a moja Lucja robi czesto taka jedna rzecz nad ktora mysle juz chyba 2 tygodnie i nie moge wymyslec co to jest, bo ani na kopanie, ani na czkawke to nie wyglada. dzieje sie to w roznych miejscach brzuszka, przewaznie raz dziennie a czuje to tak, jakbym tam miala malego kroliczka i kopal on sobie norke (kurde nie wiem jak to inaczej opisac). tak okolo 10 super szybkich machniec na raz a potem spokoj. To troche nieprzyjemne jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
Kasiaa79 juz mam, a dla zainteresowanych jest to Dz.U.Nr 210,poz.2135 art.13

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 kwie 2007, 15:07

jasnie pani moze ona chce juz wyjsc ;) i rzeczywiscie dziure wykopuje he he a tak sobie wczoraj myslalam i imie Lucja coraz bardziej mi sie podoba,to naprawde fajne imie...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 kwie 2007, 15:39

Lucy jeszcze raz wszystkiego naj... jak cie nie bylo rano to ja już się smuciłam, ze musisz spedzac urodzinki w pracy :ico_olaboga: a to chyba najgorsze co może się przytrafić...

Jasnie Pani a moje dziecię też tak robi, ale... w innym miejscu :ico_haha_01: a dokładnie to miedzy mamusi nózkami... i ja tak sobie myslę, ze po prostu już ostrzy pazurki przed wyjściem :-D

Ilonka na pewno Bablu zda tym razem i będziecie śmigac samochodzikiem po całym UK :-D i może nawet do Kasienki kiedyś zajedziecie...

A ja poszłam z męzem na spacer, bo baaardzo ładna pogoda u nas tylko wiaterek dośc spory, i nie mogłam do domu wrócić tak mnie zaczęło bolec w pachwinach i brzuch mi się stawiał :ico_olaboga: Nie powiem, przestraszyłam się trochę, ale najbardziej to chyba mój mąż bo nie mógł sie zdecydować czy zostawić mnie i leciec po samochód czy zostac ze mną i jakby co to dzwonić po taxi lub karetkę... Ale na szczęście ból trochę zelżał i jakoś doczłapałam się do domciu...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 kwie 2007, 16:39

kasik ty to juz w ciaglym pogotowiu :ico_haha_01: i mezus tez :ico_brawa_01: ciekawe kiedy dzidzius zechce wyjsc ;)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 kwie 2007, 16:48

Lucy, a ja się ociągałam z wejściem na TT, a tu proszę bibka u Ciebie!

[glow=cyan][size=150]Wszystkiego najlepszego kochana! Przede wszystkim lekkiego porodu, żebyś spełniła się w roli mamuśki i jak najdłużej wyglądała tak młodo i ślicznie! [/size][/glow]

[ Dodano: 2007-04-01 ]
no i cholera nie widać moich życzeń :ico_zly:
w każdym razie wszystkiego najlepszego mamuśka :ico_ciezarowka: :ico_tort: lekkiego porodu i, żebyś jak najdłużej wyglądała tak ślicznie i młodo :ico_buziaczki_big:

a ja, zgodnie z zapowiedzią, wklejam zdjęcia z piaskownicy, dzisiejsze :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/73953.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-04-01 ]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/73954.jpg[/img][/img]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/73955.jpg[/img][/img]

tu lenka najadla sie piachu :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/73957.jpg[/img][/img]


troche na tym zdjęciu szczerze kły, normalnie tak nie wietrze szczęki :ico_haha_01:

Jasnie Pani :), ciesze sie, ze sie przydałam, najlepiej wydrukuj sobie te przepisy i zabierz do szpitala.

dziewczyny wszytsko przeczytalam, ale kuba na rybach, rodzice gdzies wybyli i sama jestem z lenką, a ta mi marudzi, później popisze!
lucy23, udanej imprezki :ico_zdrowko: :ico_tort:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 kwie 2007, 19:00

kasia no w koncu,lenka super wyglada.a co to za kawaler za nia lata??? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: :-D chyba ten piach jej nie posmakowal,bo taka minke strzelila :-D
konrad tez wcina ale nie piach a kore :ico_noniewiem: bo na naszym placu nie ma piaskownicy a miejsca gdzie sa zjezdzalnie wysypane sa kora.tak wiec konrad ja czasami zje :ico_noniewiem:
kochana a gdzie twoja slynna grzywka? :ico_haha_02: i tak jak dziewczyny pisza nie przesadzaj z ta oponka,bo jej nie widac :ico_haha_01: :ico_haha_01:
lucy jak tam balujesz?a tak wogole to ktore to urodzinki?
kasik no to wam dzidzia stracha narobila :ico_haha_01:

o widze ze kasia i kasik online :-D tak wiec pisac pisac,bo sie nudze.chlopow swoich na spacer pogonilam,a sama sie lenie :ico_haha_01:
pawel dalej mnie wkurza,juz trace cierpliwosc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
o a gdzie wy ucieklyscie :ico_placzek:
no nic to narazie,sama z soba nie bede pisac

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 kwie 2007, 19:38

fela, grzywka zaczesana, bo nie chciało mi sie jej układac, mam przechlapane tą grzywą rano, każdy włos w inną strone :-D ten chłopczyk to sąsiad, na dodatek łączą ich więzy krwi, słabe, bo słabe, ale zawsze, bądź spokojna :ico_oczko:

podziwiam za tak długie męczenie chłopa :ico_haha_01: czym on ci podpadł :ico_oczko: ? oj, ja tez tak potrafie, jak strzele focha to nic kuby nie uratuje :ico_oczko: musi wycierpiec swoje! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
a co do oponki to ja nadal twierde, ze nago preentuje sie ona okazale :ico_haha_01: w portki sie wcisne, ale wisi mi dookoła paska!!! niech mie ktos wreszcie uwierzy! moze Ilonka mi uwierzy, bo wie jakie to męczące życ z kołem ratunkowym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 kwie 2007, 20:12

Kasiaa79 Lenia poznalam, ale ciebie za cholere!!!! normalnie zmienilas sie strasznie od ostatnich zdjec. Ja tez bym wam cos wkleila, ale nie ma mi kto zrobic :ico_placzek: a jak sie dzisiaj samowyzwalaczem bawilam to takie badziewie mi tylko wyszlo. Z dnia na dzien czuje sie ciezsza i bardziej slamazarna i tak tez wygladam na zdjeciach :ico_placzek:

Lucy ty chyba teraz juz nicka musisz zmienic, bo roczek do przodu :ico_oczko:
mam nadzieje, ze Lucilda jednak nie wykopuje zadnej dziury, bo trudno jej byloby wylezc np. przez moj przelyk, bo czasem to czuje zaraz pod zebrami, ale najczesciej z boku.
Kasi.k
masz jakis pomysl co to moze byc, co to dziecko robi??? bo j juz chyba wszystkich wypytalam i nikt nie wie. Mnie czasem tez tak pachwiny bola, ze chodzic nie moge, ale chyba jeszcze nie rodze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
cos mi sie tam za duzo pogrubilo, ale to pomylka byla, sorki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 kwie 2007, 21:25

fela juz 24 latka...rzeczywiscie powinnam nicka zmienic ,bo juz nieaktualny ;)dziekuje za zyczonka kasiaa widac je ,bardzo fajne :-D lenka super wyglada i ty tez,nawet bez grzywki :-D jasnie pani ja tez sie zaczelam jakas ociezala czuc...no ,ale sama wiesz jaki mam brzuch :ico_haha_01: wiec trudno sie dziwic ;)

[ Dodano: 2007-04-01 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla was jeszcze raz,ze takie kochane jestescie ;)T do tej pory nie moze zrozumiec fenomenu TT :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość