Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 sty 2009, 13:56

blumek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

u nas dzisiejsza noc troche niespokojna, mała o 1 zaczęła kaszleć - nie mogła sobie poradzić z katarkiem, a raczej z glutkami które się robią z odbitego mleczka, miałam jej wczoraj je wyciągnąć aspiratorkiem, ale mój mężuś mówi: nie męcz jej już na wieczór i tak zostało. W nocy glutki spłynęły do gardełka i mała szalała :ico_olaboga: na szczęście dość szybko jej przeszło, na wszelki wypadek wzieliśmy ją do naszego łóżka ale było już ok, a już się przestraszyłam że może jakieś choróbsko się przypełzało

Sara śpi więc ide jakiś obiadek szybko zrobić.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 14:00

a ja sie zastanawiam czy isc na spacerek czy nie... nie bylismy juz 2 dni :( a dzis w sumie nie pada ale wilgotno. nie wiem sama. ale chyba pojdziemy...

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 sty 2009, 14:01

betka szablon był z tektury, ale już przy ostatnich motylkach był do niczego bo naciągnął farby i się rozmiękł, więc na przyszłość wiem że trzeba ze 2 zrobić. Postaram się coś wymyśleć dla Twojego synka, tylko napisz jakie chciałabyś urzyć kolory i jak duży jest pokój.

[ Dodano: 2009-01-23, 13:06 ]
betka, ja z Sarą byłam wczoraj i też była u nas taka wilgotna pogoda, a dzisiaj strasznie wieje wiatr, więc siedzimy w domu.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

23 sty 2009, 15:25

A ja juz wywietrzyłam towarzystwo, przy okazji zrobilismy zakupy. Dzis rzeczywiscie nie najładniej, niby ciepło, ale wiatr obrzydliwy i mokro.

Teraz obiadki, drzemki i takie tam, a jak męzus sie urwie troche z pracy to musimy jechac po farbę i listwy przypodłogowe. Lubie takie zakupy choc zobaczymy jak nam pojdzie z dzieciakami :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 16:29

Anetka29, pokoj ma 16m2 po podlodze, ale sa skosy wiec w sumie wychodzi 12m2 powierzchni uzytkowej. Tzn jest jedna sciana ze skosem. A kolory chce pomaranczowo zielone.
ta sciana ze skosem ma byc pomalowana w poziome pasy roznej szerokosci (pomaranczowe, zielone i biale) ale jeszcze zadne farby nie kupione wiec wszytsko moze sie zmienic. :-) bo u mnie dopoki nie pomalowane to wszystko moze ulec zmianie :-)

Bylismy na spacerku bo pogoda w sumie ladna.POchmurno ale bez wiatru (no moze malutki jakis jest) ale i slonka nie ma :ico_noniewiem: ale ogolnie cieplutko wiec godiznke pospacerowalismy.
musimy jechac po farbę i listwy przypodłogowe.
widze ze tez u was jakies remonty. Ja teraz jestem na etapie poszukiwan baterii lazienkowych... ciezki wybor... wym bardziej ze wszystkego kupe, ale my musimy sie liczyc z pieniazkami troszke, bo nie ma ich za wiele :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 sty 2009, 22:55

betka, ale sliczny ten wasz Olik:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 sty 2009, 23:14

betka, ale sliczny ten wasz Olik:)
maly Pysio sie robi z niego :ico_brawa_01:
A ten usmiech to pierwszy uwieczniony jak nie spi. Bo mamy duzo zdjec z usmiechem na buzi ale jak on spi... Usmiecha sie juz od daaaawna ale nigdy nie moglam zrobic mu zdjecia sama bo jak wzielam aparat w rece to sie na niego patrzyl i nie moglam z nim gadac bo sie nie patrzyl na mnie i przez to nie mogl sie usmiechnac. Ale w koncu sie udalo - maz z nim gadal a ja pstryk i zdjecie jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 sty 2009, 11:22

DZIEKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZE PIĘKNE ZYCZENIA DLA MNIE STARUSZKI HIHIHI. Ostatnia dwojeczka z przodu :(
Objadalm sie zlodyczy wiec do nastepnejsoboty celbat slodyczowy. Dzis same jestesmy, troszke pograbilam, pranie sie mieli, mała drzemie. Pogoda tragiczna juz od kilku dni. Mrzawka dzis bleeeeee.

Poza tym kolejna nocka przespana od 21 do 7 rano. wygrzebalam melej taki cieply polarowy kombinezonik i pakuje ją w niego na noc. Troszke jeszcze przyduzy ale na co to w szafach trzymac. Wczoraj skonczyla 3 miesiace ale w wiekszosci ubranka na 3 miechy jeszcze ciut przyduze.

Dziewczynki, milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 sty 2009, 12:13

Wczoraj skonczyla 3 miesiace
:ico_szoking: jejciu ale ten czas leci :ico_brawa_01: brawa dla naszej kochanej kruszynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Filipek ostatnio śpi w nocy nawet po 6 godzin :ico_brawa_01: :ico_szoking: ale nam się grzeczne dziecko trafiło :ico_oczko:

A oto nowe dzisiejsze fotki :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 sty 2009, 13:28

Motylek22, przecudny!!!a jaki silny:):)Nasz to tak nie chce zdbytnio lezec na brzuszku:)Minutka, dwie i odrazu sie denerwuje:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość