Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 14:54

Agaa swietna fotka
a my tez sie wybieramy do grecji we wrzesniu prawdopodobnie hihi ale myslismy leciec bez lelka :ico_wstydzioch: ale to jeszcze moze ulec zmianie hihi mnie kreca Ateny. wiec chcialabym pojechac na jakis polwysep skad mozna udac sie tam... hmmm ale jeszcze sie nie orientowalam co i jak
dla kubusia :ico_tort:

ula dla pawelka :ico_tort:

aniu fajne foteczki :ico_brawa_01:
anulaf a tej torbie do noszenia malej jest wygpdnie? ja uzywalam cos podobnego.. jak dla mnie kicha
teraz w chuscie jest rewelka
a foteczki wesole sloneczne.. jaka masz mala ksiezniczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

violu nie dziwie ci sie ze unikasz lekarza
w uk nie daja ntybiotykow a moja lekarka ku%$#$$ juz dwa razy lelkowi na gardelko zapodala.. a nie zauwazyla przy tym ze zabek mu sie pojawil .... wiec teraz jak ognia boje sie do niej chodzic wrrrrr
ja stosowalam na gardelko tantum verde, poza tym smarowalam lelkowi plecki i klatke piersiawa vick vaporub, na kaszel syropek
lelek przy pierwszej infekcji nie mial w ogole goraczki i mial swietny samopoczucie wiec z zalem dalam mu antybiotyk
wrrrrr
mam nadzieje ze u was obejdzie sie bez

drugim razem czekalam 2 ddni i potem zalowalam bo strasznie sie rozkaszlal, charczalo mu plucach brrrr i znow infekcja gardlaa... i zebol wtedy sie pojawil . masakra!!! aha jak kaszel nie przichodzil i charczal to dalwalam deflegmin z kropelkach
zdrowka dla was

a ja uciekam na obiad i jedziemy do tescciow
nie chce mi sie
ale pogoda dzisiaj taka ze masakra
leje od rana
miala byc procesja z lelkieem. i dzwonienie dzwoneczkami
potem grill na dzialce..
a tu nonono!!!

do wieczora papa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 maja 2008, 17:22

Tutaj teraz lekarze zaczeli unikac antybiotykow, przedtem latwo dawali i nawet na katar :ico_szoking: dlatego ja zawsze leczylam moje dzieci u homeopaty i bylo ok! :ico_oczko:
Bylysmy na kontroli i mala wazy 8,440 i mierzy 70cm :-D dalej ociupina, ale urosla 2.5cm w tym miesiacu wiec troche nadrobila :-D :ico_brawa_01: Poza tym zrobila pani doktor baaawooo (brawo) klaskajac ladnie raczkami, wiec bardzo sie usmialysmy! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 maja 2008, 18:48

witam wieczorkiem, u nas dzis pogoda okropeczna, a jutro zaczynaja sie dni nysy 3-dniowa impezka miasta, i mam nadzije ze sie wypogodzi chociaz troszke bo w deszcze stac na stadionie to jakos tak nei halo :-D chcoaiz u nas praktycznie co roku pada :ico_noniewiem:

no z tymi lekarzami to kazdy niestety co innego radzi ale naszczescie, maluszek narazie nie choruje wiec nie mam dylematu czy dawac antybiotyki czy nie :-)

Aniu zdjecia rewelacja, super ksiezniczke sobie dzieciaczki z Amali zrobiły :-D a pogode to macie pprzecudna :-D sama chetnie bym sie tam przeprowdziła :-D

Violu życze duzo zdróweczka dla Milenki :-)

K@tk@ witamy u nas na forym i oczywiscie trzymam ogromniaste kciukasy za :ico_ciezarowka: :-D

Aagaa no urosły mi strasznie włoski w czasie ciazy i po tak strasznie ze sa juz prawie po pas, ale strasznie zniszczone wiec musze przyciac a jak juz ide raz do roku do fryzjerka to mozna troszke zaszalec :-D
oczywiscie wielkie brawa :ico_brawa_01: za pierwszy kroczek :-D
i powodzenia w szukaniu pracy :-D
a co do :ico_ciezarowka: to juz planujeie to mów jak cos to sie razem na nowy wateczke moze zapiszemy :-D

[ Dodano: 2008-05-22, 19:00 ]
a to kilka fotek z naszej deszczowej wycieczki :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 maja 2008, 19:15

Witajcie....
dzięki za rady... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniu wysłałam męża do dyżurującej apteki, ale nie było tych homeopatów :ico_placzek:
jutro juz wszystkie apteki będą otwarte to łatwiej będzie moze kupic....

Milena ogólnie czuje się nieżle...zdecydowanie lepiej, niz wczoraj....
katar jej dokucza...
psiknęłam jej tantum verde, na noc ją wysmaruję...

Madziorka nam tez własnie wyszły ząbki na dniach...i to dwa naraz...

Ula jakie świetne zdjęcia... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajne to z "wodospadem"
no, no.... jaki kierowca z Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

K@TK@...WITAJ!!!!! myślałam ostatnio o Tobie....trzymam mocno kciuki za staranka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 maja 2008, 19:17

Aagaa"
K@tk@ dziekujemy i 3mamy kciuki za testowanie :-)[/quote]

dziekuje za kciuki przydadzą sie :ico_haha_02:

[size=75][ Dodano: 2008-05-22, 19:19 ][/size]
[quote="ULA_TOMEK pisze:
K@tk@ witamy u nas na forym i oczywiscie trzymam ogromniaste kciukasy za :ico_ciezarowka: :-D


wpadłam luknąc na Wasze dziecinki :ico_haha_02:
pamietam foteczki Twojego brzuszka, jedno miałas takie z mężulcem przy wielkiej pisance albo cos pokręciłam (?) :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-05-22, 19:20 ]
Viola pisze:K@TK@...WITAJ!!!!! myślałam ostatnio o Tobie....trzymam mocno kciuki za staranka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miło mi, że o mnie myslisz hihi :ico_haha_01: jak patrze na Twoja Milenkę to sie zakochuje, marze o takiej córeczce :ico_haha_02:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 maja 2008, 19:37

jestem już, bo byliśmy troche na działce :-D taka piekna pogoda.

Ula fotki super :-D , deszczowo ale pewnie bardzo fajnie spedziliście dzień. A gdzie to jest?

Kotka witamy u nas no i powodzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 maja 2008, 20:47

Wycieczka była w Czechach w Skalnym Miescie i goraco wszystkim polecam, bo fajan zabawa, nawet w taka pogode :-D

K@tk@ dobra masz pamiec co do foteczki z jajeczki, to ponad rok temu ale ten czas strasznie leci :ico_olaboga: za miesiac mój maluch bedzie juz miał roczek, a tobie to mam nadzije ze odrazu trojaczki wyjda :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 maja 2008, 21:08

witajcie
ależ naklikałyście, ale teraz nie mam czasu poczytać, bo muszę lecieć do Wiki, więc szybciutko
my dziś chciałyśmy (tzn. Wiki chciała) sypać kwiatki na Rynku na procesji, ale pogoda była z tendencją deszczykową, więc nie zdecydowałam się na strój krakowski dla niej, może w przyszłym roku
nie padało i było całkiem fajnie, potem obiadek na mieście... Tadzik prawie całą procesję przechrapał i obudził się dopiero w restauracji na papu (on to ma wyczucie, jak rybka wjechała, to on właśnie wstał), pojadł sobie troszkę mojego obiadku, ale na rosołek nie miał zbytniej ochoty, za to chrupki zawsze w cenie
w każdym razie dziś znowu była nocka bez papu, zobaczymy co będzie dalej
a ja jutro chciałam iść z Wiki do cyrku Arlekin, ale niestety okazało się, że grali tylko dzisiaj, a ja ich zauważyłam przypadkowo jak wracaliśmy i raczej już było za późno
na szczęście ktoś z portalu cyrkowego powiedział mi, że będzie w weekend na Błoniach cyrk Europa (tu można sobie program zobaczyć http://www.cyrk-fan.pl/ ) jak ktoś chętny
bo byłby jutro płacz, bo już zdążyłam Wiki obiecać, że jutro pójdziemy (no cóż małpek nie będzie, ale za to tresura kotów, może być ciekawie)
jak ktoś z naszych milusińskich świętuje lub zrobił wspaniałe postępy, to :ico_tort:
:ico_brawa_01: tymczasowo
a jak potem doczytam to indywidualnie napiszę
do napisanka i pozdrawiam

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 maja 2008, 22:11

To szkoda Violu, ze nie bylo, no moze jutro... Ja to nie wiem co tam w aptekach macie, ale na katarek jest tez taka gotowa mieszanka w tableteczkach (coryzalia)! Juz tez to dawalam i mala ladnie ssala! :-D Zreszta z tej samej serii masz tez na gardlo, na spanie itd To chyba w Polsce widzialam! :ico_noniewiem:

Madziu, moja mala uwielbia to nosidelko, bo od urodzenia w tym byla! Ja to bardzo lubie, bo dziecko moze w tym siedziec i lezec (jak widac na zdjeciu) :ico_spanko: :ico_oczko:

Kotka, ja tez sie przylaczam do kciukasow :ico_ciezarowka:

Ula, super wycieczke mieliscie!!! :ico_brawa_01: A Pawelek to ma loczki po tacie czy nie? :ico_oczko: U Amalii cos tam przy szyi zaczyna sie wywijac, no ale jeszcze nie tak na pewno :ico_noniewiem: Trzeba jeszcze poczekac, zanim sprawdze czy je ma po tacie czy nie! :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 maja 2008, 07:47

witam.

U nas nocka ok :-) , chociaż mała zasneła około 24 a teraz smacznie śpi u mamy w łóżeczku :-D

I stawiamy dziś :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i :ico_tort: :ico_tort: bo Veronika skończyła 10 m-cy

Dzisiaj mam dużo do zrobienia, zaraz biore sie za sprzątanie mieszkanka, póżniej prasowanie ,pakowanie ,obiad a popołudniu czekają nas jeszcze zakupy i urodziny sąsiadki córki :-D . Wszystko na ostatnią chwile u mnie jak zawsze zresztą no i stres czy sie wyrobie.

No i od jutra niebedzie mnie z wami bo laptopka nie biore do PL a moja mama niestety niema komputerka :ico_placzek: .

teraz uciekam do pracy żeby mój niepowiedział że mu bałagan zostawiam :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość