Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 paź 2010, 13:29

Hej Dziewczyny
Słonko wszystkiego najlepszego w urodzinki :ico_tort: jak imprezka się udała :-D
jaka fryzure wkoncu wymodzilas bo nic nei piszesz??U KAcperka to pewnie jakias wirusowka,,moze podlapal na urodzinach kolegi??
Masz racje pewnie tam wirusa załapał kurcze dlaej ma rozwolnienie i nie mam mu co dać bo w aptekach nic nie ma dla tak małych dzieci a jutro jedziemy i maskra no :ico_olaboga: może wegiel mu dać. Piotrek będzie do kolegi jechał to weźmie dam mu ćwierć :ico_noniewiem: co myślicie :ico_sorki: :ico_sorki:
A fryzurka nawet fajna są mocno ścieniowane z góry z tyłu układają się w szpic trochę za dużo mi obcięła ale ok. jak sobie je wyprostuje to Piotrek mówi że wyglądam jak japonka :ico_oczko:

Nie wiem czy wpadnę jeszcze dziś na forum jak nie to buziaki i napisze już z Polski :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 paź 2010, 19:25

A fryzurka nawet fajna są mocno ścieniowane z góry z tyłu układają się w szpic trochę za dużo mi obcięła ale ok. jak sobie je wyprostuje to Piotrek mówi że wyglądam jak japonka
no ładnie japonki mu się zachciewa :-D :-D :-D :-D
ja dziś zaczełam diete dukana narazie idzie nieżle wiec mam nadzieje ze wytrzymam a tu po urodzinach same czekolady w barku :ico_zly: :ico_zly:
dziekuje za życzenia :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 paź 2010, 22:20

Hello!
oby tylko niczego tak naprawde powaznego sobie nie narobiła
Wlasnie tego sie obawiam dzis jej oko wyglada koszmarnie sliwa podbita ze szok :ico_olaboga:
dziś mam urodzinki więc wpadłam postawić :ico_kawa:
1OO LAT 1OO LAT !!!.... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: KOCHANA NAJLEPSZEGO!!!
dana
Wiwi juz od dawna nas wszystkich zaskakiwala swoim sprytem i zrecznoscia..super miec takie madrale w domku:-)
Kochana dzieki :ico_oczko: ale wolala bym zeby jeszcze narazie nie trenowala az tak swoich zrecznosci :ico_oczko:
Ale ty jestes stworzona do macierzynstwa bo zawsze tak o niej ladnie piszesz,,takze jeszcze braciszek by sie dziewczynka przydal:-)
No Martus ja tez mysle ze synus by tez jeszcze ci sie sprzydal :ico_oczko:
dana, hihihi ale Wiwi Ci wymysla co musisz miec oczy na okolo glowy mala rozrabiara-spryciula
Oj wymysla wymysla tyle ze mnie to przeraza A rozrabia z niej na maksa :ico_olaboga:
Ty mi narazie nie wywoluj wilka z lasu z tym braciszkiem :ico_nienie: :ico_haha_01: bo bym chyba sobie musiala 3 reke dorobic :ico_oczko: zreszta 3 dziecko pewnie i tak bylaby dziewczynka
he he he a kto wie moze tym razem by sie udal facecik :ico_oczko:
ale wiesz Ty masz 2 chlopakow nie myslisz o coreczce :ico_haha_02: ???
Jestescie boskie kochane he he he no to ja proponuje mmarta81 synusia na nowy roczek sobie strzel tradycyjnie blizej wiosny - lata a sarenka crónie :ico_oczko: :ico_oczko: i bedzie fajowsko Wiec trzymam kciuki za nowe wiadomosci po nowym roku?
nie mam mu co dać bo w aptekach nic nie ma dla tak małych dzieci a jutro jedziemy i maskra no :ico_olaboga: może wegiel mu dać. Piotrek będzie do kolegi jechał to weźmie dam mu ćwierć :ico_noniewiem: co myślicie :ico_sorki: :ico_sorki:
Kochana ja powiem ci co ja robie moze skorzystasz Ja wiwce zawsze daje 1/3 tabletki Nitrofuraksydu tego mocniejszego W tabletkach jest bez recepty a po zawiesine trza do lekarza ale wiw i tak woli tabletke bo zawiesina jest dla niej za mdla bo slodka bardzo Wiec rozgniatam na pylek i daje na łyzeczke z cherbatka czy jakims napojem wkrpiam napoj na tą łyzeczke gdzie dalam rozgnieciiona na proszek tabletke mieszam powolutku zeby sie to polaczylo i z lyzeczki do buzi szybko daje cos do przepicia i po bolu I to w zasadzie jedyna rzecz ktora mi nie zwymiotuje i przynajmniej szybko zadziala Ale kochana to moja metoda wiec ja tylko doradzam a zrobisz jak bedziesz uwazala za stosowne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 paź 2010, 11:58

Wlasnie tego sie obawiam dzis jej oko wyglada koszmarnie sliwa podbita ze szok
jejku dana dzieci w tym wieku są bardzo ruchliwe i maja tysiąc pomysłów na min i jeszcze nie zdają sobie do konca sprawe z niebezpieczenstwa na jakie się narazają :ico_puknij:
no a dzisiaj jakbys poszła do lekarza z dziecikem z siniakami to Ci mogą zabrać dziecko ze się znęcasz
straszne czasy ja to się nawet niekiedy boje ze jak mały ryczy z uporu to sąsiedzi myślą ze go bije :ico_placzek:
Jestescie boskie kochane he he he no to ja proponuje mmarta81 synusia na nowy roczek sobie strzel tradycyjnie blizej wiosny - lata a sarenka crónie i bedzie fajowsko Wiec trzymam kciuki za nowe wiadomosci po nowym roku?
fajnie fajnie ja tez jestem za mmarta to by miała tak rok za rokiem maluchy odchowane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my dzisiaj wstaliśmy o 7 bo mały juz u nas był i skakał ponas ze mamy wstawać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 paź 2010, 08:20

Witam !!!
:ico_tort: :ico_tort: stawiam dwa ogromniaste na 2 LATKA WERONISI!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ejku dana dzieci w tym wieku są bardzo ruchliwe i maja tysiąc pomysłów na min i jeszcze nie zdają sobie do konca sprawe z niebezpieczenstwa na jakie się narazają :ico_puknij:
Dokladnie tak
o a dzisiaj jakbys poszła do lekarza z dziecikem z siniakami to Ci mogą zabrać dziecko ze się znęcasz
straszne czasy ja to się nawet niekiedy boje ze jak mały ryczy z uporu to sąsiedzi myślą ze go bije
No to tez prawda ja akurat nie mialam takiej nie przyjemnosci ale kolezanka mojej znajomej miala taka sytulacje ze lekarz zadzwonil po policje i miala kupe zachodu z tlumaczenia jak sie to stalo ze jej maly ma tyle sincow na ciele .Ale ze lekarze sa nie dorobieni i nie umieja do konca rozruznic dziecka martretowanego od normalnych guzow sinow wypadkowych azdrugiej strony to dobrze ze reaguja tylko bylo by super jak by zawwsze zareagowali tam gdzie dzieci naprawde cierpia A zyczliwych sasiadow tezz jak ja to mowie nie brak bo tezz slysza ja dziecko ryczy czy wrzeszczy w normalnych rodzinach a w paologi to juz uszy maja zatkane bo sie boja tych pijakow wiec takie satare baki zyczliwe ciebie podaja jako matke ktora moze dziecku krzywde robic bo dziecko wrzeszzczy Ja na szczescie nie ma takich zyczliwych sasiadek bo u kazda ma jakiegos potworka wyrosnietego mniej lub wiecej i same byly swiadkiem jak wiwi pod klatka rzucala sie na ziemie i tak wrzesczala bo nie chciala wejsc na gore do domu a po za tym na dole ma 5 letniego kolego ktory jest jeszcze gorszy i wszyscy sie smieja ze wiwi sie do niego upodabnie no bo ona tez byl takim malenkim lobiziakiem i kaskaderem Ale generalnie kochane lobuzy tylko serce sie kroi jak sie patrzy kiedy sie tak nie fortunie krzywdza


No to jeszcze kawusia do tego torciuka :ico_kawa: i I wszyszstkim milego dnia

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 paź 2010, 08:56

stawiam dwa ogromniaste na 2 LATKA WERONISI!!!
sto lat sto lat :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 paź 2010, 15:00

Wszystkiego najlepszego dla solenizanki Wiwi :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 paź 2010, 15:47

kochane gdzie jesteście ja wiem że jest jesień i wszyscy mają doła ale zeby az tak :ico_placzek: :ico_placzek:
Wiola jak ty sie czujesz w 2 ciąży jest tak samo jak w pierwszej czy zupełnie inaczej ja odbierasz ??
a po za tym na dole ma 5 letniego kolego ktory jest jeszcze gorszy i wszyscy sie smieja ze wiwi sie do niego upodabnie no bo ona tez byl takim malenkim lobiziakiem i kaskaderem Ale generalnie kochane lobuzy tylko serce sie kroi jak sie patrzy kiedy sie tak nie fortunie krzywdza
no ładnie przynajmniej będa broić w 2 . U nas w domu też zawsze jest dużo krzyków bo dzieciaki robią takie rzeczy ze włos na głowie się jeży :ico_olaboga: no albo są tańce i śpiewy wiec hałas spory :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 paź 2010, 23:03

Dzieki dziewczynki za zyczonka :ico_sorki:
kochane gdzie jesteście ja wiem że jest jesień i wszyscy mają doła ale zeby az tak :ico_placzek:
Kochana doly swoja droga ale mysle ze to brak czasu


no ładnie przynajmniej będa broić w 2 .


No wlasnie juz nieraz wojowali po placu jak bylo cieplo .




Ja dzis w robocie u klijenki bylam a Wiwa nagle po 20 zaczela u babci wyc jak nigdy plakal mama i mama tesciowa mowila ze jeszcze az tak nie tesknila nigdy po czym z tesciem skumali ze po 20 Wiwa sie urodzila i mysla ze to takie chyba podswiadome jej wspomnienie ze zostala odemnie zabranna bo przyszla na swiat i to ta nie typowa tesknota i rzeczywiscie puzniej je to minelo ale dziwnie bylo jak ja weszlam ona przylecial i sie w tulila i o cyca poprosila co w zasadzie nie prosi juz o niego bo wie ze jak idzie do lozeczka kolo 22 -23 spac to go dostaje :ico_noniewiem: ciekawa jestem czy to naprawde moglo byc tak czy nie w kazdym badz razie bylo to dziwne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 paź 2010, 11:29

Wiola jak ty sie czujesz w 2 ciąży jest tak samo jak w pierwszej czy zupełnie inaczej ja odbierasz ??
wiesz czuje sie prawie tak samo jak w pierszej, mialam dosłownie kilka razy mdłosci,ale nic z tego grubszego nie było. :-)

Tak wiec narazie sie zapowiada, ze bede ja przechodzic tak samo jak poprzednia, tylko ze mam trosze inne smaki, bardziej do slodkiego mnie ciagnie :-)
Ja dzis w robocie u klijenki bylam a Wiwa nagle po 20 zaczela u babci wyc jak nigdy plakal mama i mama tesciowa mowila ze jeszcze az tak nie tesknila nigdy po czym z tesciem skumali ze po 20 Wiwa sie urodzila i mysla ze to takie chyba podswiadome jej wspomnienie ze zostala odemnie zabranna bo przyszla na swiat i to ta nie typowa tesknota i rzeczywiscie puzniej je to minelo ale dziwnie bylo jak ja weszlam ona przylecial i sie w tulila i o cyca poprosila co w zasadzie nie prosi juz o niego bo wie ze jak idzie do lozeczka kolo 22 -23 spac to go dostaje :ico_noniewiem: ciekawa jestem czy to naprawde moglo byc tak czy nie w kazdym badz razie bylo to dziwne :ico_oczko:
no fajnie, moze rzeczywiscie cos w tym jest, jakas intuicja czy cos :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość