Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2008, 13:55

a ja pierwszy raz na solce opalalam sobie cycki (miniaturki moje hehe) po odstawienbiu lelka hehe

a truskaweczki tez w polsce wcinalam i sa duuzo lepsze od tych w uk hihi

basiu oczywiscie ze jesien i wiosna to najlepsze sezony na wakacje.. w lecie korzystamy z lata tutaj w pl lub uk, a upaly 40stopniowe nas nie kreca hehe

asiu sto lat z okazji imieninek :ico_brawa_01:

my na dzien dziecka szukamy piaskownicy :-D
rowerek na roczek :ico_haha_01:

uciekam bo lelek wrocil z babcia ze spacerku
papa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

24 maja 2008, 14:09

To zdrowka Asiu! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :-D
A rowerki sa super! :ico_brawa_01: U nas to tez raczej na roczek bedzie :-D No i na razie nie moge sie zdecydowac jaki :-D
A truskaweczki to juz wcinalismy i czeresnie tez! :ico_oczko:
Buziaczki dla biednych chorych urwiskow! :ico_haha_01:
I brawa dla chodzacych lub prawie chodzacych maluszkow! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mojej to sie do chodzenia nie spieszy, chyba, ze ja prowadzac to wtedy namietnie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 maja 2008, 14:35

Małolatko dla Kubusia :ico_buziaczki_big: za 10 miesiączków...

super ten jeżdzik...też rozważałam czy taki kupić... :ico_oczko:
ten nasz jest taki wielofunkcyjny...najpierw jeżdzik, pchacz...a potem rowerek :ico_haha_02:

Serafinko
u nas raczej nie było szans, żeby schować rowerek i dać w Dzień dziecka...
moje dziaczki były w domku jak pan listonosz przyniósł wielgachną paczkę :-D

Także dziś jest Dzień dziecka dla Milenki...a za parę dni chłopcy będą świętować :-D

Anulaf ale ci dobrze...czeresienki ...mniam...

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

24 maja 2008, 16:28

Niestety jaj dzieci sa wieksze to tak juz jest z prezentami!!!
Ja to pamietam jak ta duza cora miala tak ze 4-5lat i znalazla prezenty schowane pod lozkiem i ... wszystkie rozpakowala :ico_olaboga: i x ten sposob nie miala niespodzianki na urodzinki :ico_nienie:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

24 maja 2008, 20:19

Bronek znów spi po długim spacerze wiec nadrabiam zaległości w 'niebyciu na forum". cały czas myslę gdzie wyjechać z małym mam chęc gdzieś zaszyć się na kaszubach na jakiejś wsi i trochę posiedziec....i mam tez chec gdzieś w góry...i nad morze... ciekawe co wyjdzie z naszych planow???

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2008, 20:39

dziewczyny co mozna jeszxze zastosowac na goraczke, i zabkowanie?? czopki virbucol i paracetamol slabo sie sprawdzaja

cos slyszalam o syropie IBUm? macie jakies sprawdzone srodki? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 maja 2008, 21:51

witam wieczorkiem :-D ale sie rozpisałyscie gaduły :-D ale super bo forum troszke odżyło :-D tylko szkoda ze tu takie zasmarkane towrzystwo :ico_chory: zapowiadaja piekna pogode po weekendzie wiec mam nadzije ze wasze wszytskie katarki odejda razem z ta deszczowa pogoda :-D

MAdziu ja raz dawąłm maluchowi środek przeciwgorączkowy i to syropek z Ibuprofenu i zadziałał super odrazu gorączka spadła :-D

Serafinko a jak masz ochote gdzies wyjechac to zapraszam do mnie u mnie jeziorko i góry w okolicy wiec mozna wszytsko za jednym razem zaliczyć :-D a i Bronus bedzie miał z kim poszalec :-D

No z prezentami to tak juz jest ale moze nie pamietacie jak wyscie prezenty przed swietami szukali :-D przyznawac sie tu bez bicia :-D

A u nas tez juz rowerek i piaskownica na roczek zakupione, tylko ze do rowerka zapomnieli zapakowac jednej czesci a piaskownica na razie moknie :-D wiec na razie prezenciki pochowane :-D

A co do opalania to ja jakos nie mam cierpliwosci zeby sie wylegiwac na słoneczku, wiec w tym roku kupiłą sobie balsam brązujacy i jest super :-D dwa razy sie posmarowałam i wygladam jak mulatka :-D wiec polecam dla wszytskich niecierpliwych :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 maja 2008, 22:17

wszystkim zasmarkanym i kaszlącym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!! :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: z gorącą herbatką i malinkami.......
serafinka, zapraszam na wspólne zaszycie się w chałupce w okolicach Krosna. Jadę z początkiem sierpnia, są jeszcze miejsca :-D :-D :-D :-D

A Natalka miała dziś tylko jedną drzemkę w ciągu dnia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i wccale nie marudziła tylko wesoło oglądała świat w czasie spacerków i zaczepiała ludzi :ico_haha_01: swoją drogą robi się z niej w tej dziedzinie specjalistka.
Miłej niedzieli :ico_tort: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 maja 2008, 00:32

witajcie
wszystkim jubilatom i solenizantom :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a chorowitkom naszym dużo zdróweczka :ico_kawa:
ja właśnie po Eurowizji, no normalnie chłam jakiś, tego się już nie da oglądać, bo i tak wiadomo kto na kogo zagłosuje, ostatni raz dałam się nabrać na siedzenie na tym po nocy :ico_zly:
madziorka moja Wiki przy gorączce idzie na Panadol, na obniżenie też jest dobra chłodna kąpiel, na ząbki spróbuj Dentinox, dobre są też gryzaczki żelowe z lodówki lub wszelkie szmatki-przytulanki, ja stosuję też miękką skórkę od chleba, ale niektórzy nie polecają

my dziś wylądowałyśmy z Wiki w Parku Jordana, zamiast w cyrku, bo autko się zepsuło i nie wszystko dojechało na 14 i dopiero miało być drugie przedstawienie, ale my nie mogłyśmy później, więc kupiłam bileciki na jutro
dziś sobie tylko zwiedziłyśmy zwierzaki i kulisy
wczoraj Tadzik miał też ciężką noc i wstawałam ze 4 razy do niego
za to wieczorem miał nową atrakcję, bo przerzuciłam go z wanienki do szafliczka pod prysznicem, powoli muszę go przestawić na prysznic, bo nie wiem czy wanna będzie na wakacjach
po pierwszym "szoku" nawet mu się spodobało i zalał pół łazienki
no, zmykam bo trochę jestem zmeczona

[ Dodano: 2008-05-25, 08:38 ]
witam o poranku
zapraszam na śniadanko
jestem chyba najwcześniej wstawającą mamą w niedzielę, niestety dzieci nie uznają dnia wolnego i od 5:30 mordujemy się wspólnie, choć akurat teraz to Tadzik już padł, ciekawe kiedy ja padnę, albo kiedy będę mogła
dziś mamy wreszcie ten dzień, kiedy Wiki idzie pierwszy raz do cyrku i od rana przeżywa co tam będzie, ale mam ubaw :ico_brawa_01: , bilety kupione, więc nie ma odwrotu, robimy sobie babskie popołudnie

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 maja 2008, 11:03

Hej ja wpadlam sie przywitac mala spi i nie idziemy do kosciola stwierdzilam bo tam duzo ludzi i musiala bym z Julka na zewnatrz spacerowac a u nas dzis deszcz i zimno :ico_placzek:
Zycze milej niedzieli

Dla Kubusia za 10 m-cy :ico_tort:

[ Dodano: 2008-05-25, 11:04 ]
Dziekuje z zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości