Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 11:11

moj maz znowu caly czas mowi jak chce cos kupic do mieszkania jak my sie pozbieramy jak do polski bedziemy wracac

a my dzisiaj zmoklysmy strasznie na spacerku no ale z pieskiem trzeba wyjsc

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

19 lis 2008, 11:13

Oj Renia nie wiem co jest gorsze, bo mój mi nigdy nie zabrania czegoś kupić ale przez to ciągle jestesmy pod kreską :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 11:21

No a teraz do zeczy wszystkie zabawki extar ja zamiast tego garnuszka mam takiego ślimaczka co jeszcze gra i powiem wam że ostatnio Kamilek sida sobie i kombinuje jak tam powrzycać te klocuszki czasem z 30 min potrafi się tym bawić, krzesełko też fajowskie ale nie stety u mnie jest zamało miejsca na takie żeczy , ja zamówiłam ten chodzik i już wiem że dziś go dostane a zamawiałam wczoraj o 10 razno superco!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Ciekawa jestem jak Kmailkowi się spodoba!!
W czoraj tak narzekałam że nie chce spać ale dziś śpi już od 1h położyłam go o 9 , a i nocka była nie najgorsza raz się obudził o 1 dałam smoczka zasnoł potem o 3 soczek i spał do 7.
Oj my też nie mamy póki co spacerówki, ostatnio liczytowałam traxxa merlin4, ale że tak wyszło z ta kasą to musiałam odpuścić, ale wózeczek jest bossski... nic niestety nie mogę polecić
Mam pytanko. Moja kuzynka poszukuje wózka - spacerówki ale takiej bardziej obudowanej, nie takiej parasolki. Czy mozecie polecić swoje wózki? Chodzi o coś do 500-600 zł
Ja mam taki wózek spacerówke Firmy TAKO zabudowana bardzo , fajna solidna duże koła i zapłaciłam 499zł polecam podaje link do stronki o nim
http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... 34&<osCsid>

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2008, 11:22

:ico_tort: dla Kamilka, sto latek i kolejnych

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 11:26

Renia0601, bardzo dziękuje w mieniu Kamilka!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_tort:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2008, 11:29

dla Kamilka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

mialam wam wczoraj pisac ale oczywiscie zapomnialam majunia wczoraj siadla przy drzwiach od taty sypialni stukala i wolala tata tata no ale tata w pracy byl ale czasami wlasnie tak robimy jak maz jest w pokoju to ja daje obok drzwi i mowie ze ma wolac tata a ona wczoraj tak sama zrobila

jedziemy dzisiaj do sklepu to zobaczymy te krzeselka ale z kupnem poczekam jeszcze

[ Dodano: 2008-11-19, 10:31 ]
a co do oszczedzania to moj maz jak mam sobie cos kupic z ciuchow to zawsze po mnie krzyczy ze patrze na cene (bo ja dalej na polskie przeliczam)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

19 lis 2008, 11:36

Asikk no ja wlasnie o tym slimaczku mowilam. Nadia bardzogo lubi :-) I dziekuje za link do wózka :ico_sorki:

Ogromne buziaki i duuuuże ciacho dla Kamilka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2008, 11:48

iwona83, kaska28, bardzo dziękujemy!!!!
kaska28, no widzisz ja jakaś ostatnoi gapa jestem!!!
Asikk no ja wlasnie o tym slimaczku mowilam.
A co do wózka to naprawde polecam moze nie jest lekki ale to w końcu nie parasolka , ja jestem zadowolona bo przynajmniej mogę nim zjechać powoli po schodach i wciagnąć też nie dzwigam już wózka na rekach.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lis 2008, 12:59

Wszystkiego najlepszego dla Kamilka, dużo zdrówka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Mój Jarek też mi niczego nie żałuje, sam również lubi wydawać, nie zawsze na potrzebne rzeczy.
Justyna, nieźle Cię w tej firmie potraktowali, a sąd też kosztuje, chyba, że wygrasz, wtedy zwrócą Ci poniesione koszty, ale jednak wyłożyć trzeba.... oby Kubie udało się go przekonać.
Renia, fajowo, że założyłaś już wątek roczniaków :-) Teraz po kolei będziemy tam się pojawiać :-)
Kasia, ja Ci nie polecę mojej spacerówki, bo jest plastikowa i ma dużo wad, główną jest to, że nie można jej rozłożyć do pozycji leżącej 1 ręką, ale potrzeba do tego aż 3 rąk.
mialam wam wczoraj pisac ale oczywiscie zapomnialam majunia wczoraj siadla przy drzwiach od taty sypialni stukala i wolala tata tata no ale tata w pracy byl ale czasami wlasnie tak robimy jak maz jest w pokoju to ja daje obok drzwi i mowie ze ma wolac tata a ona wczoraj tak sama zrobila
Ulek czasem pokazuje na drzwi rączką i mówi "tata", pamięta, że Jarek tam wychodził...
Ciekawa jestem jak Kmailkowi się spodoba!!
To nam potem opowiedz :-)

Ja już mam obiadek zrobiony, Ulek spała pół godziny i zastanawiam się nad wyjściem, ale pogoda nie sprzyja dzisiaj spacerowi, więc nie wiem czy się zdecyduję....

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

19 lis 2008, 13:04

No właśnie a jak u Was dziś z pogodą? Bo u nas wieje straszny wiatr i w ogóle jest tak brrrr :ico_zly: A mój synuś w piatek jedzie na biwak harcerski trzydniowy .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość