Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 maja 2008, 16:09

A ja tutaj daki dlugasny post napisalam i mi zzarlo :ico_zly: bo od 13tej do 13.15 zrobili przerwe na forum :ico_zly:

Malolato usciskaj biedulka od cioci z forum :ico_oczko: zeby nam tu szybciutko wyzdrowial :ico_chory:

Zyczonka dla wszystkich mamusiek
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i zeby nocki byly jak najspokojniejsze i mezusie czuli :-D

A tutaj dzien mamy to juz wczoraj byl! :-D i szampana mi mezus wyciagnal i roznosci dzieci przygotowaly, bo prezent mezusia to juz dawno przyszedl poczta :-D

Basiu, ja tez nie jestem za biciem dzieci, tylko czasem to rozumiem, ze mozna stracic cierpliwosc, szczegolnie jak dotyczy to bezpieczenstwa, bo dziecko wyczynia cuda, a moze dojsc do powaznego wypadku (nawet smiertelnego) i jak juz sie tlumaczylo kilkakrotnie a ono dalej to samo! Moj syn tak robil w wieku 2-3latka tzn uciekal na ulicy, zawsze udalo mu sie wyrwac raczke, a ja bylam w ciazy i nie moglam tak za nim biegac! Jak mu tlumaczylam, ze auto go przejedzie tos ie smial bo on auta uwielbial, a ciezarowki to wogole! Az sie balam z domu wychodzic, juz wymyslalam, ze na smyczy go bede prowadzac... Wiec raz jak strachu sie bardzo najadlam, to mu wru w pupe dolozylam i... na nowo tlumaczylam dlaczego i... to byl ostatni raz kiedy mi uciekal! wiec chyba czasami nie ma wyjscia :ico_olaboga:

Moja mala wymyslila sobie nowa zabawe! Bierze taka zabawke co gra muzyczke i jak jest piosenka to ona na pupie podskakuje! :-D bardzo to smiesznie wyglada :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 maja 2008, 16:31

no i ja sie witam, po długim weekendzie :-D

oczywiscie wszytskim mamuskom stawiam torcika :ico_tort: i :ico_prezent:

ja jeszcze nic nie dostałam od malucha pomijajac dwa ugryzienia i całuska ale to norma :-D ale mezus wraca o 17 to mysle ze cos przyniesie bo inaczej to :ico_nerwusek:

Basiu jednak córeczka to sie w ciebie wdałą i o mamusi pamietała :-D wielkie brawa dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to musi byc super sprawa jak ci tak same dzieciaczki z takim prezencikiem wyskocza :-D

Violu oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takze dla twoich synków :-D mój to mi dzis oderwał kawałek różyczki ale chyba mu sie spodobała bo chciał ja zjesc :-D
A jak tak ty z córeczka sie czujecie, mam nadzije ze katarek juz mniejszy :-D

Co do ofert wakacyjnych to mi sie tez kiedys trafiło pole namiotowe super oferta w internecie, 500 m do morza, tylko zapomnieli dopisac ze skarpa w dół :-D

Malolatko to dobrze ze wkoncu do jakiegos dobrego lekarza trafiliscie i trzymam kciuki zeby Kubusiek szybciutko do zdrowia powrócił :-D

Madziu ty to wogóle masz cierpilwosc ze z jakas inna baba sie uzerasz :-D ona pewnie zazdrosna ze tak sobie nie umie zycia ułozyc zeby sobie na piwko móc wyskoczyc, albo nie ma z kim :ico_smiechbig: no ale cóz poradzic
ja tam jestem bo przeciez jak sie super babcie ma to wiadomo ze maluchowi sie zadna krzywda nei dzieje i mozna zaszalec czasami :ico_zdrowko:
ciekawe co by ta pani powiedziła o mojej kolezance która przywiozła z Angli swojejgo poł rocznego synka i zostawiła u babci na 3 miesiace, bo ona musiała sobie wakacje zrobic i pracy poszukac :ico_szoking: wiec przy niej to ty wzorowa mamuska jestes :-D

uciekam bo maluch wstał z drzemeczki, miełgo dzionka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

26 maja 2008, 17:01

dziewczyny ja kiedys założyłam wątek wakacyjny
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 16#4478216

moze tam coś znajdziecie :-D

[ Dodano: 2008-05-26, 17:15 ]
aha i jeszcze takie cos

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 68#4503368

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 maja 2008, 18:43

Sosim powaznie???????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja daje Milenie zupki i deserki tylko z Bobovity...
ja bym do nich napisała....


a to miluska
http://pl.youtube.com/watch?v=PmQRmwbvjVo

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 maja 2008, 18:55

dziewczyny glupio mi teraz :ico_wstydzioch:
bo z ta dziewczyna to nie byal az taka sprawa zeby do admina pisac
ona mi ani nie ubliza. ani mnie nie obraza.. nic z tych rzeczy..
nawet jakis zlosliwosci ani uszczypliwosci chyba od niej nie dostaje hehe

po prostu od poczatku czuje ze za mna nie przepada, i jest dla mniej mniej mila.. hihi widze ze nie pasi jej moj styl bycia i pisania (napisala ze malo ja obchodzi moj plan dnia ktory opisuje hehe )
no i skrytykowala a raczej wyrazila swoje zdanie na temta mojego wyjscia wieczornego

wkurzylo mnie najbardziej to ze ona do mnie malo co pisze.. raz cos o shoppingu moze
ale jak cos jej nie pasi to mi odpowie.. rozumiecie??
raz ja zapytala retoprycznie ze pewnie mnie nie lubi..
nie skomentoala tego hehe
a teraz mnie juz ponioslo i napisalam co mysle i juz hihi

nie obrazalam..
ale po tym kazda laska wyrazila zdanie na temat mojego wyjscia
druga przytaknela
a wreszta zrozumiala, jedne wyszlyby, inne nie, ale rozumieja i wiedza ze to dobre wyjscie tylko nie kazdy tak potrafi

a teraz juz zakonczny temat i nie riztrzasajmy bo nie chce robic z niej potwora

napewno jest dobra matka ,wzorowa powiedzialabym, przykladna zona
ale totalnie nie w moim typie i sie nie dogadamy hiih

za godzine na lotnisko
ide sie pakowac
do uslyszenia z uk
paopa

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

26 maja 2008, 19:44

Viola juz myslałam ze Mlenka przytrzaśnie sobie rączki ta szufladą, ale dałą radę :ico_brawa_01:
a co do BOBOVITY to niestety prawda
chyba Zosia jednak nie zjadla folii, bo juz by ja chyba brzuszek bolał
a jest ok

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

26 maja 2008, 20:34

Lipcóweczki dziekuje za kciuki, ale niestety tylko I kreseczka :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 maja 2008, 22:37

witam wieczorkiem
ha, ha jednak to był fajny dzionek matki
Wiki narysowała dla mnie śliczną laurkę z ciocią, a potem jeszcze jej popisowy numer czyli bałwanek
w każdym razie mąż też się postarał i dostałam wieczorkiem karteczki z życzeniami od dzieci i jeszcze takie malusie książeczki z edycji św. Pawła dla mamy i pierniczkowe serduszko, które zjadłyśmy z Wiki na pół :ico_brawa_01:
(wiem, że jego siostra przypominała mu o dniu matki i wysyłała wierszyki do napisania! ale cicho sza!)
Tadzik od 2 dni już sam klęka bez pomocy z raczków, a oprócz tego sam już siada z pozycji leżącej nie przez obrót, ale podciąganie się (będzie na brzuszku traleczka, hihi)
jutro mieliśmy iść na zajęcia grupowe, ale dowiedziałam się właśnie, że mama moich bliskich kolegów-dawnych sąsiadów zmarła (na raka) i będzie jutro pogrzeb, nie mogę ich zawieść, a zajęcia trudno, Tadzik przeżyje i bez tego
powiem wam, że jak na 61 lat i zdrowotne problemy, to kobietka tryskała humorem i w ogóle super babka była, zajmowała się swoją schorowaną mamą, synkowie za granicami kraju, a tu proszę w Boże Ciało odeszła... :ico_placzek: smutno mi, bo tyle mam wspomnień
obiecałam jej ostatnio jak się widziałyśmy przypadkiem, że ją odwiedzę z dziećmi, nie zdążyłam... a tak się cieszyła, że mam parkę

[ Dodano: 2008-05-26, 23:05 ]
violu super, że dzieciaszki o tobie pomyślały, a i Milenka ślicznie dla mamy raczkowała
jak na nią patrzę, to mi Tadzia przypomina, taki mały cwaniaczek, tylko łypie na mamę czy patrzy jak coś kombinuje
słodki z niej raczek i jaka siłaczka, a do tego mocny głosik :ico_brawa_01:
małolatko to moc zdróweczka dla Kubunia, mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie
madziorka może być trzydniówka, a może dałaś coś nowego Leosiowi i to efekt na jedzonko?
w każdym razie mam nadzieję, że szybko mu przejdzie
niezły z tym spankiem, jakby był moim synem, to bym powiedziała, że po dziadku to ma, bo mój tata tak zasypia w największym hałasie w kilka sekund
spokojnego lotu i melduj się po powrocie jak dałaś sobie radę
anulaf ale super miałaś Dzień Matki :ico_brawa_01:
co do bicia, to z tym co piszesz się zgadzam, tylko u nas akurat takiej sytuacji nie było, więc jakoś trudno mi wytłumaczyć sobie logicznie jego zachowanie
a z tym podskakiwaniem Amalki to świetne, uwielbiam takie popisy, koniecznie to nakręć i zachowaj na pamiątkę, a i my chętnie zobaczymy filmik
uleńko a może jedno ugryzienie to norma, a drugie było z okazji dzisiejszego dnia?!
sosim ja bym zadzwoniła do firmy i jakby się ociągali z odpowiedzią lub robili problemy, to zawiadomiłabym prasę, bo tu chodzi o zdrowie naszych dzieci przecież, niech inne mamy też wiedzą, że trzeba się baczniej przyglądać zawartości słoiczków
ja jak znalazłam pleśń w słoiczku Gerbera to od razu sobie sprawdzili sklep w którym kupowałam jak przechowują żywność dla dzieciaków
wysyłałam im też wieczko do zbadania, potem dostałam gratis deserki i jakieś gadżety dla małej i obszerny list z informacją co w tej sprawie zrobili i jakie są efekty, no i jeszcze ankietę, czy jestem zadowolona z ich działań itp.
naprawdę porządna firma podchodzi profesjonalnie do takich spraw
więc myślę, że i tu tak zrobią, a jak nie, to już my mamusie ich urządzimy, bo zrobimy im taką antyreklamę...
k@tk@ szkoda, że się nie udało, ale wiesz mówią, że czasem problem tkwi w naszych głowach i jak się ludzie starają to nie chce wyjść, a jak się przestają starać, to od razu niespodzianka, może warto się wyluzować, wybrać na jakieś wakacyjki, a może wrócisz z :ico_ciezarowka:

przy okazji dziewczyny i ja już niestety wróciłam dziś do pełni kobiecości, a było tak fajnie

[ Dodano: 2008-05-26, 23:06 ]
aha sosim świetne zdjęcie Zosiaczka w podpisie z tym kogucikiem i z tymi brylkami :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-27, 09:07 ]
witam o poranku
Dzień Matki za nami, więc teraz trzeba się przygotować do Dnia Dziecka, nie ma jak imprezki :ico_brawa_01:
ja jak zwykle od 5 rano, więc ziewająco was witam śniadankiem, na razie przesyłam płatki na mleku
nie wiem czy wam pisałam, że Tadzik wczoraj wsuwał kanapeczki z szynką, ależ mu smakowała i sam jadł, garściami brał, normalnie ubaw
Obrazek Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 maja 2008, 16:16

Wielkie brawa dla maluszkow za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super urwiski rosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dzisiaj to juz na nosek padam :ico_spanko: bo malo spanka bylo? Bo najpierw Amalia miala wczoraj wieczorem 39.5 goraczki, wiec ja pilnowalam (dzisiaj juz nie ma, ale dodatkowy zabek jest i nastepny tuztuz) a rano zawozilam core na dworzec o 5.45 (dzien wojskowy ma!!!), a potem przez caly dzien biegalam po sklepach z korespondentka cory z USA :ico_olaboga: Na dodatek ona niewiele rozumie po francusku (niby przez 2lata sie uczyla :ico_szoking: ) a u mnie z angielskim to cieniutko bo tylko mialam zajecia prywatne przez 3miesiace tuz zanim sie przeprowadzilam do Francji! Ale stwierdzilam, ze wiecej rozumiem niz ona, bo nawet proste slowa jak "pic" to ona nie rozumiala i musialam po angielsku! :ico_szoking:
No i wygadalam sie :-D Ale sympatyczna z niej kobitka wiec coz moze przez ten tydzien w glowce zostanie :ico_noniewiem: a jak nie to przynajmniej moja cora angielski sobie pocwiczy :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 maja 2008, 16:21

co tu dzis takie pustki :-D jeszcze nikogo nie było :ico_olaboga: chyba ładna pogoda was sprzed komputerków wygoniła, u nas dzis prawdziwe lato i mogłam sie w koncu za nasze "nowe" tico zabrac, bo strasznie zapuszczony, wiec troche roboty mnie czeka :-D

Sosimm strach czytac o tych słoiczkach, dobrze ze małej sie nic nie stało :ico_noniewiem: i mam nadzije ze dostaniesz jakies dobre zadoscuczynienie :-)

Basiu zdjecie z kanapeczkami rewelacja, widac Tadziu wie co dobre :-D
I :ico_brawa_01: dla meza za prezencik mimo pomocy :-D

K@tk@ ja i tak trzymam kciuki za niedługo bedziesz miała super gromadke maluszków :-D

Dobra uciekam bo zaraz zmykam do fryzjerka, mam nadzije ze wyczaruje mi cos fajengo na głowie, pocichu licze ze moze zrobi ze mnie jakąś Angeline Jolie :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość