DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 wrz 2007, 00:02

Dziewczyny, a co sie dzieje z FITNEY ??? Cos dlugo jej nie ma!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 wrz 2007, 00:18


Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 00:56

dziewczyny filmiki obejrzałam wszystkie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jasnie Pani głodnemu to zawsze chleb na myśli :ico_oczko:
SKARPETA zaniedbujesz nas :ico_nienie: nie wolno tak :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-09-30, 00:57 ]
Ilonka zapomniałabym :ico_olaboga: maszz bardzo seksowny głos przez tel. mogłabyś pracować w seks telefonie :ico_brawa_01: :ico_oczko: hihihiihihihihihhi
a tak naprawde to wiesz, ze po głosie mozna poznac kto jakim jest człowiekiem???? Ty masz bardzo dobre serduszko, wiem o tym
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, 02:19 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 wrz 2007, 01:05

martuchafrost pisze:Ilonka zapomniałabym :ico_olaboga: maszz bardzo seksowny głos przez tel. mogłabyś pracować w seks telefonie :ico_brawa_01: :ico_oczko: hihihiihihihihihhi

ilonka ja tez che twoj sexowny glos uslyszec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 01:47

troche Was pomęczę :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-30, 01:49 ]
Sandrusia nie chce sie wypowiadac o Twoim głosie ale możesz dołączyc do Ilonki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dosyć ze laski z Was niezłe to jeszcze macie takie głosy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-30, 01:50 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-30, 02:23 ]
byłam nakarmic i przebrac Frania :ico_olaboga: przebieram go: kupa, ok myśle se, przebrany sucha pielucha, kremik, sto całusów od mamusi w dupke, ale dotykam: :ico_szoking: kurcze ! śpiochy mokre, no wiec nowe spiochy i body, ubrany do spania ( dodam ze jeszcze na to zakłądam śpiworek do spania), jeszcze jeden uśmiech, buziak, czułe słowko..... i trach !!!! symfonia :ico_szoking: od nowa :ico_olaboga: pielucha, kremik..... itp :ico_olaboga: och ten mój synio kochany :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-30, 02:25 ]
Madziora gdzie jestes????? Ty zawsze ostatnia wpadasz, a ze nie chce mi sie spać to czekam na Ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 03:05

no a ja dopiero dotarlam na neta hihi
czyt.dobilam sie hihi
chlopcy sobie urzadzili zawody fify 2008 :-D

zakupki super sie udaly :ico_brawa_01: ... nakarmilam leosia i wyjechalismy o 13-tej najpierw do Tk maxu hihi adas zostal w domu z leonem... hihi chcial odpoczac.. a wozek do tomka auta sie nie miesci hihi wiec chlopakow zostawilam a co? :-D
no i kupilam lesiowi sliczne spioszki aksamitne zolte hihi recznik z kapturkiem duzy..zolty hihi i dla siebie czapke z daszkiem welniana hihi na zime hihi

a potem pojechalismy do nexta... tam gdzie dzis od 7 rano zaczely sie dwudniowe wyprzedaze, 50% lub mniej. i pomimo ze dotarlismy tam pozno... bo miasto bylo strasznie zakorkowane jak nigdy :ico_szoking: to jednak udalo mi sie kupic cos ladnego. lesiowi zolte spodnie (kurde wlasnie sobie zdalam sprawe ze dzis zakupilam mu wszystko w tym kolorze hihi :-D ) sobie jeansowe rybaczki i adamowi koszule koloru jeansowego hihi
lazilismy jeszcze po innych sklepach hihi ogolnie troche nam to czasu zajelo...
wrocilismy ok 19-tej
najgorsze jak adas w tych korkach jechal do nas z glodnym leosiem.. ale na szczescie udalo sie mu dotrzec zanim maly zaczal plakac na dobre...
nakarmilam w aucie hih a adas musial w tym czasie czekac na mnie w nexcie z ciuchami ktore wybralam i musialam zmierzyc...
ale ze leos juz byl zbyt glodny by czekac.. to adas stal tam z nimi jak kolek ok 45 min hihi
i dobrze.. za kare :-D .. nie chcial jechac to mu sie trafil shopping na przymus :ico_brawa_01: hihihihihihi
ale przezyl hihi :ico_oczko:

a ja sie czuje taka spiaca... :ico_spanko: hihi za wczesnie wstalam. albo za pozno poszlam spac. jak kto woli hihi
chlopaki pija pozegnalna wodeczke hihi a ja soczek bananowy i wpadlam do was korzystajac z okazji. juz niewiele im zostalo wiec ide pod prysznic zeby adas znow nie musial na mnie czekac (czyt spac hihi) pol nocy

leso dzis marudzil wieczorkiem.. nie mogl zasnac.. to budzil sie co chwile.. i tak mocno po 23 udalo mu sie odleciec.. moze nie najadl sie biedaczek.. bo caly dzien chodzilam na glodzie...
wiec pewnie mleka nie bylo zbyt tresciwego co?
ale juz nadrobilam hihi :-D

marta no jestem, a gdzie ty??? :-D
super ze udalo wam sie spotkac z emilka hihi franus sliczny :ico_brawa_01:

emilka no ja nie wiedzialam, ze tk max moim imieniem nazywane hehe dobre hihi
twoje dzieciaczki super i zakupki rowniez udane hihi

kasik vikula boska i ten rozowy prosiaczkowy misiaczek hihi

fela no ja swoje zakupki w nexcie wymienilam wyzej :-D aha dodam jeszcze spodnie brazowe w kwiatuszki i bluzeczke zotla na roczek.. dla kumpeli bedzie na swieta..ona urodzila julke miesiac przed leosiem hihi
a twojej kiecki nie bylo?

sandrusia ciesze sie ze juz ok!!!! i nie masz sie czego wstydzic,,.. na nas mozesz liczyc .pamietaj :ico_nienie:

ilonka... ty seksowna kocico hihi

jasnie pani.... no bez piwka ani rusz.. dobre dobre hihi znow smaka narobilas :ico_oczko:

lucy dzieki za propozycje filmowe

dziewczyny filmiki super. fajnie jest zobaczyc wasze dzieciaczki na zywo :ico_brawa_01:


zmykam
do jutra mam nadzieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 09:23

dzien dobry dziewczyny!!!!!
no Madziora czekałąm za Tobą do wpół trzeciej :ico_olaboga: a i zapomniałam Ci powiedzieć, ze masz coś wspólnego z moim Jackiem : on tez lubi Tik max :ico_brawa_01: tylko nie lubi jak jest duzo ludzi bo mówi ze wtedy :" sie źle szuka" :ico_oczko:
a ja na nogach juz, ide obiad zaszykowac bo jak bedzie łądnie to moze na targ polece, a co tam????
spało mi sie źle, i jestem jak zwykle niewyspana :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, 10:56 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 wrz 2007, 10:31

witam!
dziewczyny moj tel tez do dyspozycji oczywiscie :-D

sto lat dla vikusi kochanej :ico_tort: :-D

sandrusia ciesze sie ze ochlonelas troche i przemyslalas sytuacje....
wiecie ja zawsze jestem za tym zeby kobieta miala swoje pieniadze- nie ma mozliwosci zeby sie obylo bez klotni jesli to ktos inny zarabia :ico_noniewiem: a na moim przykladzie widac ze dziecku nic nie jest a nawet same korzysci z tego ze maly u opiekunki... w domu z mama nudniej niestety hiihihihihihih
u nas teraz rowny podzial obowiazkow i dochody te sama a nawet kochane musze wam powiedziec ze ciut wiecej zarabiam niz moj maz wiec ten teraz siedzi jak trusia :ico_oczko: a powiem wam ze ciezko tez u nas czasem bywalo juz

sandrusia wszystkiego dobrego ci zycze i oczywiscie jesli potrzebujesz czegokolwiek daj znac.....tylko jak dziewczyny radza nie dzialaj pochopnie

wszystkie dzieciaczki sliczne i kochane ja juz mam nastepne filmy haaa ale dopiero we wtorek wam wkleje bo zaraz spadam do pracy i mam az 4 loty :ico_olaboga: a jutro to samo

w srode jade do ambasady zlozyc podanie o paszport z nowym nazwiskiem :-D :ico_brawa_01:

caluje was wszystkie
a kasia nas calkiem zaniedbala ta to dopiero zapracowana duzigroszka jedna :ico_nienie:

jak dzis sie nie pojawisz kasiu to ja ci n ie bede machac a co :ico_haha_01: :-D


a latac zaczelismy do gdanska i krakowa i wawki z gatwick

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 wrz 2007, 11:05

witam kochane
madzia niestety ta kieca nie byla przeceniona, bo niedawno dopiero weszla.
wlasnie przeczytalam pawlowi jaki adam cierpliwy na zakupach...posmial sie i mowi ze mi nie wierzy ze adas pewnie tylko zeby zaciska i klnie w myslach :-D

julieja w piatek lece z gatwik do gdanska ale bedzie jak sie w samolocie spotkamy...i wogole jak wszystkie dziewczyny zaczna latac z gatwick to dopiero bedziesz mila pracke wesola z kazda z nas pogadac i kawke wypic :ico_oczko: powiedz juz tam wszystkim ze takie cos ci sie moze zdazyc i z godz wolnego by ci sie przydala. :-D :-D

ilonka ty kocico :ico_oczko: :-D
sandrusia lucy fajne filmiki :ico_brawa_01: sliczne wasze bobaski.
lucy no to trafi ci sie weekendzik w marjocie....fiu fiu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 wrz 2007, 12:06

witam :ico_brawa_01:
Wszystkie filmiki cudowne :ico_brawa_01: lucy23, twój synio taki spokojny :ico_brawa_01:
Sandra
a Twojemu mało rączki nie odpadły :ico_sorki: widaż że żywy bardzo :ico_brawa_01:
martuchafrost, super foty super przystojniaka :ico_brawa_01:
madziorka hihi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy,normalnie zazdroszczę :ico_haha_01:
Ja zmęczona niewyspana,Gabi cyrk zrobiła w nocy ,późno zasnęla a o 2 się obudzila i godzinę męczyła,ze nie chce spać na tapczanie ale niestety łóżeczka już nie ma :ico_noniewiem: teraz otwieram oczy przy kawie.
Jasnie Pani :), super tekścik :ico_brawa_01: na początku tak poważnie go wzięłam bo w sumie dobra rada ale na końcu...hihi żebym ja miała z kim tego browara pić :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:no i widzisz, zupelnie inna juz rozmowa, od teraz czuj sie u nas jak u siebie w domu :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (znowu mi sie od madziorki oberwie za namawianie do alkoholizowania :-D )

mnie to namawiać nie trzeba :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: żebym miała komu dzieci podżucić :ico_haha_01: ale odbiję sobie jak już będe u M :-D ,która chętna ??? :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość