Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 lis 2010, 16:31

Dana nie mam Twojego numeru gg w pracy - wtorek mam wolny wzielam urlop wiec jak cos to wstepnie sie umawiamy na po 12.30? :) J mam caly dzien wolny wiec moge sie dostosowac : )

Zmykam bo wczoraj tez mialam urlop na zadanie wiec muze nadrobic
Milego dnia dziewcyzny, napisze cos jak znajde troche wiecej czasu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lis 2010, 00:22

czesc laski :-D
melduje sie i usprawiedliwiam brakiem czasu :ico_wstydzioch:
moja mala Miska juz robi sie wymagajaca :ico_olaboga: i czas na kompa wieczorkiem tylko mama a tu juz sie oczy zamykaja :ico_spanko:
mala cyc niesamowity :ico_olaboga: w nocy spi ladnie do 1 :-D pozniej od cyca do cyca :ico_haha_01:
smieszna :ico_haha_01: zupelnie inna niz Iga :ico_haha_01:
Iga odstawia mi mega sceny jak zostawiem ja w p-kolku :ico_noniewiem: chodzi w wtorki ,czwartki i piatki po 2 h ale w praktyce po godzinie dzwoni do mnie pani ze nie da sie jej uspokoic i ja odbieram :ico_placzek: wyje i nadziera sie bita godzine a jak ja tylko wejde zaraz biegnie sie bawic :ico_puknij:
ech lece :ico_spanko:
buziaki :*

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 lis 2010, 12:07

moja mala Miska juz robi sie wymagajaca :ico_olaboga: i czas na kompa wieczorkiem tylko mama a tu juz sie oczy zamykaja
Oj bidulko
mala cyc niesamowity :ico_olaboga: w nocy spi ladnie do 1 :-D pozniej od cyca do cyca
A ja wlasnie ma dosc naszego cycowania :ico_wstydzioch: zaczelo mnie to bardzo draznic :ico_olaboga: nie wiem ale jak wiwi mnie zaczyna doic to mnie taki dreszcz zlosci caly ogarnia ze szok tak jak by te cycory zrobily sie mega wrazliwe na dotyk tzn zawsze mialam takie schizy za nim urodzilam wiw ze jak mnie moj A dotknol to zabila bym nie wiem tak porostu i widze ze to teraz wrocilo ze jak mnie zlapie miska i zaczyna ssac to malo mnie nie zalewa :ico_zly: moze to przez depreche co ostatnio mialam I wczoraj zakleilam cyc plastrem ale wiwi dzielnie go zdarla i mowienie ze cycy chore nic nie wskoralo wiec posypalam pieprzem he he nie dobra matka wtedy zaczela mowic ze boli i pila wode jak szalona i przytulia sie do mnie i mowi do A "taus mama ma cycy ziazi, bol" Po tem poglaskala cycy i powiedziala im "kocham cie cycy, kocham cie mama" i poszla spac Wiec zobacze jak dzis bedzie
Ale mam poczucie winy nie wiem zaczelam miec takie w nocy koszmary snilo mi sie ze moj A z tesciowa zabrali mi dzieci i mnie z domu przepedzili masakra tak go prosilam zeby mi ich ni zabieral ze one sa moje :ico_placzek: ale schiza mowie wam koszmarny sen :ico_olaboga: Umeczylam sie strasznie
ga odstawia mi mega sceny jak zostawiem ja w p-kolku :ico_noniewiem: chodzi w wtorki ,czwartki i piatki po 2 h ale w praktyce po godzinie dzwoni do mnie pani ze nie da sie jej uspokoic i ja odbieram :ico_placzek: wyje i nadziera sie bita godzine a jak ja tylko wejde zaraz biegnie sie bawic :ico_puknij:
Mysle Martunia ze ona potrrebuje troszke wiecej czasu zeby tam sie przyzwyczajic jak by nie bylo miala ciebie tylko dla siebie po czym przyszla Amy na swiati trosze ze tak powiem zostalas jej zabrana i teraz nagle idzie w zasadzie do obycych dla niej osob dla nas wydaje sie ze to przeciez ic strsznego przeciez juz tam zna duzo ludzi ale dla niej to jest inna rzecz inny swiat dlatego woli byc w domu ze swoimi zabawkami i wiedziec ze jak wyjdzie ze swojego pokoju to ty jestes i ona czujesie bezpieczniej Nie wiem moze sie myle ale tak mi sie wydaje jak patrze nie raz na dzieciaczki znajomych ktore podobnie maja jak wy Moja kumpela ma 2 synkow Bartus ma tez 2,5 a Krzys ma 4 miesiace wiec nawet jak aga go teraz do babci odwozi to jest maly problemik bo ona woli byc z nia w domu z Ale to takie moje zdanie :ico_oczko:
ana nie mam Twojego numeru gg w pracy - wtorek mam wolny wzielam urlop wiec jak cos to wstepnie sie umawiamy na po 12.30? :) J mam caly dzien wolny wiec moge sie dostosowac : )
Kochana to jestesmy umowione. Czekamy na was :ico_brawa_01: :ico_oczko: do milego :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-20, 11:20 ]
A dziewczynki zapomnialam wam powiedziec bylam wczoraj u wrozki I jak sprawdzi mi sie co mi mowila to bedzie cudnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A tak a po za tym najlepiej siadam do nie j a ona mnie pyta czy mialam jakies problemy uzedowe czy dostalam jakos zla wiadomosc z tym zwiazana a ja ja pytam ze jaka ze nie a ona mowi ze widzi ze musialam miec jakas wiadomosc i az mnie zatkalo przypomnialam sobie ze tak za nim do niej pojechalam dostalam list z wiadomoscia ze mi rodzinne odbieraja bo nasz dochod z zeszlego roku troche przekroczyl bo maz mial dwie premie to nic ze teraz w sumie mamy gola pensje meza czyli 2000zl raz mniej raz ciut wiecej ja nie pracuje i jest nas czworo ale co to nasz kraj obchodzi ze w zeszlym roku troche bylo lepiej teraz przez ten rok musisz glodowac bo o dwa zlote w zeszlym roku bylo mi za dobrze zenada co ? To dobrze ze ja tak dorabiam jak dorabiam bo inaczej zeby w sciane :ico_zly: Ale jak sie sprawdzi jej wrozba to wszystko sie ulozy i bedzie nam duzo lepiej i tego sie bede trzymac :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: Milego wekendu babeczki

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 lis 2010, 13:16

witam kochane,,

dana-super ze wrozba napawa optymizmem.Oby sie spelnilo !!Ja bylam dwa razy u tej samej worzki,ale w odstepie kilkuletnim.Pierwsza wrozba co do joty sie sprawdzila,druga w pewnym sensie ale takie drobiazgi,w sumie nic tak ciekawego juz nei wywrozyla wiec ani sie martwic ani cieszyc:-)
Teraz juz umarla bo to byla bablunka,ale i tak nigdy bym po raz kolejny nie poszla.Boje sie zlych wiadomosci,i jakos nie odwazylabym sie:-))

DZiewczynki to prosimy wspolna fotke podczas spotkania, i ladnie mi prosze na forum wstawic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sny koszmarne,,sama bym je w dzien przezywala.

Nei dziwie sie ze zrobilas sie wrazliwa na punkcie piersi,bo WIwi juz duza dziewczynka.JA nawet nie lubie jak mnie Erys za nie lapie .Czesto chce wyciagnac i mowi ze chce pic kakao :-D :-D

marta--wkoncu sie pojawilas....
Powiem ci ze ja mialam podobny problem z Oscarkiem.On plakal ,tylko mama sie liczyla i musialam z nim tam siedziec by sie przyzwyczail,ale potrzebowal dluzej wiec odpuscilam i sprobowalam po pewnym czasie jeszcze raz.I wtedy jak reka odjal.Ale pwoiem ci ze od niedawna z taka radoscia i checia tam chodzi .Dwa razy w tyg. po 3 godzinki to dla niego optymalny czas.
Ale Eryczek jest w weiku Igusi i moglabym zapomniec by on tam zostal,.Chyba by sie zaplakal za mna.Nie ma co na sile.Sprobuj zrobic przerwe i sprobowac po raz kolejny np po nowym roku......

Igusia jest na codzien z toba,w sumie 24godziny na dobe i to dla niej wielka kara ,,jeszcze jest przeciez malutka i potrzebuje twojej bliskosci i swoich zabawek :-)

pozdrawiam i milego dnia zycze

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 lis 2010, 00:44

super ze wrozba napawa optymizmem.Oby sie spelnilo !!Ja bylam dwa razy u tej samej worzki,ale w odstepie kilkuletnim.Pierwsza wrozba co do joty sie sprawdzila,druga w pewnym sensie ale takie drobiazgi,w sumie nic tak ciekawego juz nei wywrozyla wiec ani sie martwic ani cieszyc:-)
Ja nastawiam sie tylko na dobre w cos trzeba wierzyc a podobno wiara czyni cuda no wiec wierze ze mi sie uda :ico_oczko:



Dziewczynki dzis juz chyba na 100 zakonczylysmy cycownko :ico_placzek: chyba mi przykro jest nawet nie chyba tylko na pewno ale mysle ze tak bedzie lepiej i tak juz tylko przed snem tylko ciumkala bo juz nawet tak nie ssala jak kiedys :ico_noniewiem: Niewiem czemu sie tak czuje zle skoro sama chcialam to zakonczyc ? w kazdym badz razie pompowalysmy 2 lata i rowny miesiac to chyba i tak wystarczajaco?
Smutno mi ale coz wycofac sie nie moge nie moge dawac jej sprzecznych informacji dzis zapytala czy dam jej cycy ale powiedzialam jej ze wie ze cycy chore a ona kochaniutka znow powidziala ze kocham cie cycy pocalowala i powiedziala ze cycy chore i ze nie wolno piju cycy bo bola usta :ico_placzek: :ico_placzek: Moja dzielna krolewna :ico_placzek: Dobranoc laseczki buzialki wszystkim milusinskim

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 lis 2010, 11:57

O rany :) jaka Wiwi jest kochana :))) kocham cie cycy :)

Dana jutro postaram sie po 11 wyjechac wiec mam nadzieje, ze nie bede bladzic zbyt dlugo :) tylko mam maly problem ;( zostawilam swoj telefon u rodzicow. Mam drugi wiec muszcze Cy cynka bo nawet nie znam jego numeru :) jak zobaczysz obcy numer to bylam ja! :) jakby cos to jeszcze Ci na gg napisze jak zdaze :) a Ty daj mi znac jaki masz dokladnie adres.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 lis 2010, 19:31

Moja dzielna krolewna
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale kochana królewna niesamowita ja już nie pamiętam co to jest cycowanie ale wiem ze było fajnie
Dziewczyny my w piątek bylismy u kardiologa i nastepna wizyta dopiero z 1,5 roku dziurka się nie zarosła jeszcze i trzeba czekac
antek pokazał na co go stac w poczekalni mam wrażenie ze będzie z niego niezłe ziółko taki przywódca bandy :ico_szoking: łobuz niesamowity wstydu co nieemiara się najadłam a podczas badania taki aniołek grzeczny leżał i ani nie dychał :-D
Yoanna prosimy fote nowej fryzury trzeba zobaczyć efekty i talent dany :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 lis 2010, 15:49

Hej dziewczyny :-D
Odkurzacz mi sie spartolił dym poszedł z silnika i spród spalenizny nawet nie próbuję go włączyć czekam za Piotrem i dzwonimy do właściciela mam nadzieję że sprawi nam nowi i nie karze nowego kupować nam :ico_sorki:
Dana ale Wiwi jest słodka no nie mogę z tych tekstów, Kacper nauczył się dziś nowego słowa [słocha] czyli słoń i tak chodzi i szuka tych słoni :ico_noniewiem: w ksiązeczkach i wogle
Słonko brawa dla Antka za dzielność u doktora :ico_brawa_01:
yoanna, pokaż nam włoski :-D
sarenka, co tam u was??

reszta dziewczynek meldujcie się Miszka ciebie to wieki nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 lis 2010, 19:16

Witam dziewczynki !!!

Spotkanie z yoanna bardzo udane przemilo bylo a Ninusia jest do schrupania kochany aniołek z boskimi kędziorkami na glowie zdjecia nie oddaja do konca jaka jest slodka i przeurocza

yoanna, kochana mam nadzieje ze zdaowolona jestes :ico_oczko: i napisz jak odebrali cie w domku z nowym kolorkiem.Dzieki za mile spotkanko :ico_sorki: Mam nadzieje ze kolejne nastapi nie bawem :ico_oczko:
czyny my w piątek bylismy u kardiologa i nastepna wizyta dopiero z 1,5 roku dziurka się nie zarosła jeszcze i trzeba czekac
Ale bedzie dobrze kochana na
ek pokazał na co go stac w poczekalni mam wrażenie ze będzie z niego niezłe ziółko taki przywódca bandy :ico_szoking: łobuz niesamowity wstydu co nieemiara się najadłam a podczas badania taki aniołek grzeczny leżał i ani nie dychał
pewno Porostu facet pierwsza klasa :ico_brawa_01:
Dan
Kacper nauczył się dziś nowego słowa [słocha] czyli słoń i tak chodzi i szuka tych słoni :ico_noniewiem: w ksiązeczkach i wogle
a ale Wiwi jest słodka no nie mogę z tych tekstów
No fajna jest z tymi tekstami
, Kacper nauczył się dziś nowego słowa [słocha] czyli słoń i tak chodzi i szuka tych słoni :ico_noniewiem: w ksiązeczkach i wogle
Świetny jest aparcik malutki
Dobra baeczki spadam Buzlki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 lis 2010, 21:39

Witamy wszystkich :)

NBiedawno dojechalysmy do domu - Dana jest rewelacyjna w tym co robi :) myslalam,ze pasemka blond na ciemnych wlosach to jest masakra ze bede miec grube ciemne i tlenione pasma :D a blond jest cudny, taki naturalny nieprzesadzony :) ciemny tak cienkimi pasmami wystaje ze mieszajac sie jest cudny :)
Sasiadka powiedziala,ze slicznie, bratowa tez, mama tez :) moja wyrocznia przyjdzie dopiero poznym wieczorem wiec zobaczymy co mysli :)

Dana Wiwi jest mega zdolna, to ile mowi i jak ladnie mnie rozwala :) i rozpoznawanie kolorow :ico_szoking: masakra!! Dziekuje za obiad dla Niny :) i przepraszam,ze tak marudzilam, ale stres mnie zjada :D wyjatkowo stresujacy mam okres a Ty mi go tak ulatwilas :) nareszcie moge isc do pracy bez odrostow, bez lyzych plam :))))

Zdjecie zrobie, ale zamieszcze jak sie uporam ze wszystkim :)

Dana jak bedziesz miec chwile to wklej zdjecia Wiwi i Niny :)

Lece kapac Nine, jeszcze raz dziekuje :) naprawde nie spodziewalam sie, ze bedzie tak fajnie :) myslalam,ze namowie Cie na dekoloryzacje nawet do jasnego brazu a pozniej bede sie meczyc raz jeszcze :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość