Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lut 2011, 13:16

izuś_85, no właśnie to są te fotki które nie są zmniejszone ,one dośc mocno spowalniają otwieranie strony :ico_sorki:
no włąsnie :/
ja zawsze robiłam foty na imageshacku i tam był na starej stronie format do wyboru, samo zmniejszało foty :/ a teraz jakoś połapac sie nie umiem :ico_puknij: mam je na kompie zmniejszać za każdym razme jak chce coś wrzucic?

[ Dodano: 2011-02-01, 12:17 ]
mal, a niektórzy mają takie wielkie foty w podpisach :ico_szoking:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lut 2011, 14:16

izuś_85, no właśnie o nich także mówię :ico_sorki:
w miarę jak mi się strona wolno otwiea to już wiem ,że ktoś ma ogromną fotke i bywa ,ż episze do tej osoby na pw z prośba o zmniejszanie :ico_sorki:

by zmniejszyć fotkę korzystam z irfanView :ico_oczko:

kalina46
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2010, 21:28

15 mar 2011, 23:49

nie narzekam na NuovaRing. Przy tej antykoncepcji należy jednak bardzo uważać liczy sie skrupulatnośc w stosowaniu. Wprawdzie jest to trochę drożdza metoda antykoncepcji (choć można ją dostać tanio, bo ja np w za grosze w Płocku płacę za nią nie całe 40zł) ale przy właściwym stosowaniu będzie skuteczna:-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 mar 2011, 09:57

nie narzekam na NuovaRing. Przy tej antykoncepcji należy jednak bardzo uważać liczy sie skrupulatnośc w stosowaniu. Wprawdzie jest to trochę drożdza metoda antykoncepcji (choć można ją dostać tanio, bo ja np w za grosze w Płocku płacę za nią nie całe 40zł) ale przy właściwym stosowaniu będzie skuteczna:-)
skrupulatnosć to sie liczy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych
gdy trzeba codziennie pamietać zeby poprostu ja połknać, tu biegunka czy wymioty mogą zepsuć antykoncepcyjne dzialanie pigułek

przy krążku- trzeba zapisac w kalendarzu date włozenia i wyjecia kolejnych krążków, bo sa tak łatwe w stosowaniu ze nie sposób o nich pamietać :ico_noniewiem:

a cena- te czasy kiedy stediril30 kosztował 2,89zł mineły
i za normalne tabletki trzeba i tak liczyć ponad 30zł

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 cze 2011, 11:26

podciągam wątek,ginekolog mój poleca,doradził spróbowac ,czy któraś z was dziewczyny próbowała???napiszcie coś o tym jak się po nim czułyscie i wogóle wszystko co z tym związane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 cze 2011, 16:03

aga216, ja stosowałam i polecam

po porodzie na pewno do niego wrócę
czułąm sie na nim świetnie, schudłam nawet, samopoczucie i libido o wiele lepsze niż na zwykłych tabletkach :ico_oczko:

przy pierwszym cyklu byłam taka pełna obaw, czy nie wypadnie podczas stosunku, czy nie wsunie sie za głęboko i w ogóle miałam wątpliwosci o działaniu

ale stosowałam 4 cykle i w ciaze zaszłam dopiero po decyzji o kolejnym dziecku :ico_haha_01: to znaczy ze działa, bo nie zabezpieczalismy sei w zaden innym sposób, nie rezygnowaliśmy z zabawy "do końca" :ico_oczko:
nie wysuwał sie podczas stosunku, nie przeszkadzał mój P. go wcale nie czuł :ico_oczko:


w pierwszym cyklu wkłądasz go w 1 dniu miesiaczki, mozna wtedy stosowac tampony normalnie bez obaw, jedynie przy ich wysuwaniu musisz uważać bo krązek moze sie zaczepić, wtedy płuczesz go pod kranem i wkłądasz z powrotem :ico_oczko:

wyjmujesz go po 21 dniach robiąc tygodniowa przerwę na okres
mi sie nie zdarzyło zebym nie umiała go wyjąc, ale gdyby tak sie stało wystarczy na godzinę włozyc zwykły mały tampon i spróbować wysunąc krążek wraz z tamponem :-D

wkłądasz i wyjmujesz krążek o tej samej godzinie np 21.00 i tego samego dnia tygodnia :ico_oczko: wszytsko jest opisane w instrukcji-ksiazeczce dołaczonej do opakowania

opakowanie u nas kosztuje 50zł /szt
albo 140zł za 3szt :ico_oczko:

jak masz jeszcze jakies pytania to słuzę radą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 cze 2011, 11:13

izuś_85, dzięki za tak wyczerpujące info
a jak głęboko trzeba go założyć???
czy robiły cie się jakies stany zapalne ?\
faktycznie go nie czuć?
jakos boje się że on wypadnie,hmmmmm
nie wiem spróbuje może bo narazie nie chiałabym zaliczyc wpadki a prezerwatywie jakos do końca nie wierze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 11:30

izuś_85 a nie bałaś się,że źle go włożysz?

kurczę ja się zastanawiam nad antykoncepcją bo niedługo do gina i coś trzeba wybrać a przy karmieniu piersią łatwo nie jest :ico_sorki: w gumki nie wierzę i ich nie lubię...
a tabletek to bym pewnie zapomniała brać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 cze 2011, 11:39

aniawlkp86, jak sie wysunie to nic sie nie stanie ale nie mozna go dłuzej wyciagnac niz na 3 godziny

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 11:43

aga216 dla mnie to normalnie czarna magia z tym krążkiem :ico_wstydzioch:

jestem ciekawa co mi gin poleci na wizycie,ale to dopiero 14 czerwca :ico_sorki:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości