buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 mar 2011, 15:52

Hej dziewczyny co się z Wami dzieje piszcie coś!
Ja zaglądam, ale nic nie piszecie to ja też :ico_noniewiem: .
Agnieszka wow :ico_szoking: ale ten Twój synuś duży, w porównaniu ze zdjęciem w podpisie to :ico_szoking: , jest sliczny :ico_brawa_01:
Aga współczuje koleczki, jeszcze tego nie przechodzilismy :ico_sorki: i mam nadzieje, że tak zostanie :ico_sorki: .
Oj piękna pogoda, i czas na spacerki. Ja ostatnio mam troszke zamieszania, bo tu remont, tu kończe pisac prace dyplomową, a że mam upierdliwą promotorkę, to sie troszkę namęczyłam :ico_sorki: , ale dziś muszę się pochwalić, że mi zatwierdziła, jutro jade złozyć do dziekanatu :ico_brawa_01: , no i za kilka dni dyplomik, i trzeba składać papiery o pracę :ico_sorki:
Adrianek też mi slicznie rośnie, ale nie wiem ile waży, szczepienie mamy 14 kwietnia, więc zobaczymy :ico_noniewiem: . Jest kochaniutki, ciagle z nami rozmawia i się uśmiecha, ale nocki mamy niezaciekawe, bo nie chce spać w łóżeczku, a że jestem uparta to troszke płaczu jest :ico_noniewiem: .
A i nie wiem czy Wam pisałam 24, czyli w Wielkanoc chrzcimy małego :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 mar 2011, 17:42

No hej Buzoczku i Agnieszka widać tylko my 3 jeszcze tu zaglądamy czasem bo reszta ma nas gdzieś :ico_oczko:

Aga śliczny ten Twój Wikuś taki duży w ogóle nie widać że wcześniak i jaki pucuś fajny!

Buzoczku gratulacje skończenia pisania pracy dyplomowej pewnie dużo pracy w to włożyłaś ale jeszcze raz gratulacje!

My też chcieliśmy Klaudie chrzcić w te Święta ale bilety do PL są za drogie i przełożyliśmy to na wrzesień październik bo znów w wakacje moi rodzice pracują i nie będą mieli czasu aby nam pomóc to zorganizować s bez nich nam się to nie uda!

A to kilka fotek mojej córci:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2011, 21:59

czesc

ja nie zagladalam bo i was nie bylo hihi

Agnieszka
ale maly urosl. nie do poznania. :ico_brawa_01:
Aga mleczko mozesz miec dla dziecka. spokojnie. ale w butelce. bo ja mialam raz takie gotowe mleczko kupione, i musialam je do butelki dla dziecka przelac. a jesli butelka byla pelna to musialam je zostawic i kupic nowe po odprawie
wiec napewno w butelce dzieciecej mozesz zabrac

tylko kaza ci skosztowac go wcesniej

ogladalam filmy z Kladusia. fajniutka

Olaf tak sie rozgdal osttanio fajnie
ze tylko guga do nas i smieje
super jest

mamy super wiosne
wczoraj troche wialo jeszcze wiec w swterku olaf wyszedl i cienkiej czapeczce
a dzis juz w bluzie i bez czapeczki
pieknie bylo!!
zabralam dzieciaki do mamy
olaf spacerowal z nia
a ja na 1,5 poszlam z leonem na zakupy. butki na wiosne hehe
ale znalezlismy uff
potem spakowalam chlopakow i poszlismy ostrzyc Leonkaa
ma krotsa znaxcznie fryzurke i dumnie siedzial na fotelu hehe

potem adam dotarl z pracy i pojechalismy do domu zahaczajac o spozywke
wiec po 19 bylismy
od razu kapiel dzieci
i spanko

uff jacys padnieci dzis jestesmy...

pokaze wam fotki z wczoraj

Przed wyjsciem na spacer
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

I dzisiejszy powrot taty z pracy hihi
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

31 mar 2011, 11:30

Madziorka dzięki za info apropo mleczka zrobię jej gotowe i tyle najwyżej będą kazali mi wylać bo to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi myślałam też nad tym aby wziąć proszek w butelce i np w samolocie poprosić tylko o ciepłą wodę i jej zrobić na świeżo bo wiadomo że takie mleko to za długo też nie może stać a te ocieplacze na butelki z TommeTippee nie trzymają ciepła za długo ok 3h jest ok ale później mleczko jest zimne! No ale jak pomyślą że jakieś dragi przemycam to będzie kicha :-P

Śliczny chłopak z tego Twojego Olafka przystojniak będzie jak nie wiem zanim się obejrzysz to dziewczyny zaczną za nim latać :) A jakie kukuryku ma fajowe na główce moja córcia to taki łysolek mały - mogłaby też mieć trochę tych włosków na czubeczku!

Mówisz że już bez czapeczki go bierzesz na dwór? Ja jakoś jeszcze się boję z Klaudią na dwór bez czapki wychodzić! Ale za to ostatnio ubrałam ją tylko w bluzeczkę i polarek i poszłyśmy na dwór, było super ciepło +17 ale wiaterek wiał chłodny!

Buzok czekamy na zdjęcia Adrianka tylko ty jeszcze nie dodałaś aktualnych!

Buzaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2011, 11:50

Aga wez sam proszek lepiej. wode zimna kupisz na lotnisku a w samolocie poprosisz o ciepla. i wymieszasz. bo takie mleko gotowe to ci sie zepsuje. zanim sie odprawisz i wejdziesz do samolotu to moze potrwac dluzej niz 2 godz a tylko tyle moze mleko wytrzymac
poza tym to bedzie lato. wiec temp cieplejsza

a nie chcesz kupic gotowego mleka.? w plastukowych butelkach? w bootsie sa
na lotnisku nawet mozesz kupic
wygodne jest i szybkie

lece bo olaf po 4 godz sie budzi
wievc jedzonko i wyjscie

papa

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

31 mar 2011, 13:12

Może masz racje lepiej wezmę w 1 butlę mleczko gotowe a w 2 na później proszek bo to rzeczywiście nie wiadomo ile potrwa ale na pewno dłużej jak 2h tyle to sam lot trwa!
Wiesz co ja nie widziałam mleczka już w gotowych butelkach jedynie w kartonikach i może się zaopatrzę w takie kartoniki to wytrzyma dłużej! Tylko znów zimne będzie a w samolocie mi tego nie podgrzeją hmmm... będę musiała pomyśleć jak to rozwiązać!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 kwie 2011, 09:03

Buzok czekamy na zdjęcia Adrianka tylko ty jeszcze nie dodałaś aktualnych!
jak tylko znajdę chwilkę to coś wrzuce, tylko musze jeszcze coś popstrykać, bo przez te remonty to już jakiś czas nie robiłam małemu fotek :ico_noniewiem: . A napiszcie mi z jakiego oprócz fotosika programu korzystacie? Pytam, bo tam często mi wyskakuje jakiś błąd i nie moge wgrać zdjęcia, a i jesteście tam zalogowane, bo ja nie i oprócz jednego zdjęcia nie moge więcej wgrać :ico_noniewiem:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 kwie 2011, 09:19

Ja używam tylko fotosika i nigdy nie miałam problemu nie wiem czemu tak Ci się robi, i jestem zarejestrowana może dlatego mi nie robi problemów podczas dodawania zdjęć! Spróbuj się zarejestrować to tylko chwila przecież i gotowe!

Pisałam do Alinki ale coś się nie odzywa nie weszła na forum macie z nią jakiś kontakt, wiecie co u niej mam nadzieje że wszystko ok i że tylko czasu nie ma aby do nas napisać!

Buziaki

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 kwie 2011, 09:57

Witam dziewczyny, ja już w miarę ogarnięta w nowym domu, ale jeszcze kicha z internetem, bo tutaj mamy marny zasięg i nadal czegoś szukamy.

U nas wszystko ok, Krzysiu jest bardzo grzeczny, w nocy budzi się już tylko dwa razy na karmienie - około 1, 2 i pomiędzy 4 a 6. Także jest super.

Postaram się coś napisać więcej i wrzucić jakieś fotki jak już zorganizujemy sobie jakiegoś neta.

Buziaki dla Was i dzieciaczków

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 kwie 2011, 10:23

Hej Gaga fajnie że do nas zajrzałaś i że jeszcze pamiętasz o nas!
Super że już się uporałaś z przeprowadzką pewnie jeszcze długo zejdzie zanim wszystko znajdzie swoje miejsce w nowym domu ja wiem sama po sobie że po przeprowadzce to co chwilę się coś przestawia i przekłada! A nie możecie sobie założyć neta na linii telefoniczej np. neostrade albo jakieś tam inne to jest u was w okolicy! Bo te bezprzewodowe to badziewie jest!

No i czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Krzysiulka!

Dziewczyny mam do was pytanie dotyczące pieluszek jakich używacie!!!
Ja w tej chwili używam pampers NewBaby nr2 (3-6kg) ale robią się już małe i muszę kupić większe ale zastanawiam się nad kupnem innych pieluszek nie NewBaby tylko ActivBaby albo DryMax nr3 (4-7kg) - i tu pytanko do was używałyście już ich które są lepsze i czym się różnią- jeśli się czymś różnią?!

Buziaki czekam na odp. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość