Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 kwie 2011, 15:01

Fintifluszka, witaj :-D jeszcze raz to napiszę: PODZIWIAM, że dałaś radę urodzić naturalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, oj biedna jesteś z tą raną ale nie ma żartów z tym :ico_nienie: Wylecz to szybko i odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj !!!

Gwona niech malutka wraca szybko do zdrowia !!!

serniczka ogromne gratulację !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, trzymam kciuki,żeby szybko się zaczęło :ico_ciezarowka:

NowaSejana, super,że to nic poważnego z tymi nóżkami i mam nadzieję,że ćwiczenia szybko pomogą :ico_sorki:
Moja mała miała dłoń bardzo wykrzywioną ale powiedzieli,że wróci wszystko do normy i wróciło :-D już nawet nie wiem, która to była rączka :ico_oczko:

Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 1 tydzień Marcelinki :-D

Dziewczyny ile Wasze maluchy śpią ?? Po każdym jedzonku usypiają i wstają dopiero na następne karmienie ??

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

14 kwie 2011, 15:12

Aniaaa, jakie słodkie zdjęcie w podpisie :-)
mój mały na początku pił i zasypiał zazwyczaj od razu i spał max 2 godziny:-)
teraz też niestety nie śpi dłużej niż 2 godziny nadal... w nocy tak samo. Ale rozbudza się i czasami jest na czuwaniu nawet ze 4 godziny, zwłaszcza wieczorem

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 kwie 2011, 15:45

dobrze że nic poważnego nie jest małej i ćwiczenia pomagają :-)
a jak w ogóle objawiają się takie problemy z nóżkami? Bo ja zauważyłam że mały często wierzga swoją lewą nóżka i jak ją wyprostuje to troszeczkę jest w łuku. Nie wiem cy to coś znaczy...
ona ma obie stopki zgiete do srodka...
bylam ja zapisac na rehabilitacje, lekarz prosil, zebym powiedziala, ze potrzebujemy w trybie pilnym i co... dostalam termin na srode 20 kwietnia :ico_zly: :ico_zly: wiec teraz poki co pozostaja nam cwiczenia w domu, mam nadzieje, ze do tego czasu nic sie nie pogorszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no i bylismy w urzedzie i aktu urodzenia tez nie mamy :ico_zly: potrzebujemy jeszcze kilka dokumentow z PL, jakbym wczesniej wiedziala to juz dawno bysmy to zalatwili, a tak to moze dopiero za kilka tygodni ten akt dostaniemy :ico_zly: a poki co malej nie mozemy ani ubezpieczyc ani zameldowac.. :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-04-14, 15:48 ]
Dziewczyny ile Wasze maluchy śpią ?? Po każdym jedzonku usypiają i wstają dopiero na następne karmienie ??
moja ostatnio tak wlasnie ma... najbardziej jest aktywna wieczorem.. a za dnia to spioszek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 kwie 2011, 17:29

Kurcze to chyba coś jest nie tak u nas... Do wczoraj Martynka przesypiała całą noc i tylko na jedzenie się budziła co 2 godziny ale jak się obudzi rano to już nie śpi w dzień prawie w ogóle...
Wczoraj usnęła o 15 i spała do 17, zjadła i o 17:30 usnęła, obudziła się o 19 i dopiero usnęła o północy i spała do 2 i później dopiero o 9 usnęła...
Nie płacze jak nie śpi, tylko sobie leży i czasem daje jej smoczka,bo zajada koszulkę albo rączki,a cyca zajada co ok. 2 godziny, częściej nie chce :ico_noniewiem:
Wczoraj w sumie spała 5,5godziny łącznie z nocą... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A dziś jak się obudziła o 11 tak usnęła na 20 minut dopiero o 14:30 i od 17:00 do 17:30 spała...
Bałam się,że może jest głodna czy coś i zrobiłam mleczko modyfikowane ale ani kropelki nie chciała i wypluwała smoczek, cyca też nie chce,bo wypluwa...
Nie wiem już co mam robić,żeby jej pomóc,bo ewidentnie jest śpiąca,a usnąć nie może :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Pomóżcie dziewczyny,bo już nie wiem co robić :ico_placzek:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

14 kwie 2011, 18:23

Aniaaa, ojej Aniu nie wiem jak Ci pomóc... faktycznie dziwne to że tak mało śpi, ale jak nie płacze to myślę że to nic poważnego. A mierzyłaś jej temperaturę?

[ Dodano: 2011-04-14, 18:24 ]
a lulasz ją na rękach? Czy wolisz nie przyzwyczajać :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 kwie 2011, 19:36

Dobrusia, nie ma temperatury i wszystko wydaje się być OK ale z dnia na dzień coraz mniej śpi...
Teraz np. zrobiła kupkę i próbuje usnąć ale narzeka na brzuszek cały czas i to jej chyba spać nie daje... :ico_olaboga:

Jak widzę,że się zgina w pół to ją biorę na ręce,a tak to sobie leży w łóżku albo w wózku.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 kwie 2011, 21:06

Sejana za pierwszy tydzien Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniaaapiekne masz dziewczyny na zdjeciu :ico_brawa_01:
Moj Szymcio spi prawie caly czas tylko na cyca sie budzi i troszke dluzej wieczorkiem...

a w zasadzie to spal...kurcze nie wiem czy te antybiotyki nie powoduja bolu brzuszka u niego bo marudzi cale popoludnie i sie tak napreza ....

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

14 kwie 2011, 21:28

Aniaaa, to fajnie że jest taka przy tym grzeczna... Ja jestem już strasznie zmęczona tym że musze co chwila brać Witka na ręce bo tak się tylko uspakaja, a marudzi niesamowicie ostatnio... Ale to nasza wina bo go przyzwyczailiśmy...
A najlepsze jest to że w maju mój mąż wyjeżdża na poligon i go nie będzie 2 albo 3 tygodnie :ico_olaboga: będę musiała chyba co chwila wołać jakaś mamę do pomocy :ico_haha_01: bo mały coraz cięższy a ja nie mam siły go cały dzień bujać :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 kwie 2011, 22:13

witam
mój synek tak ma ze budzi sie na karmienie a je chyba z 16 razy na dobe :ico_sorki: bo wczoraj policzylam i ja juz wykonczona jestem tymi nockami nie przespanymi ale nie narzekam :ico_haha_02: czasami w ciagu dnia jest aktywny bez snu ale to moze ze 2razy po pól godzinki no moze do godziny.
ide spac póki synalek spi :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 kwie 2011, 07:55

:-D dzien dobry
ja w nocy do malej dzisiaj 3 razy wstalam.. za dnia tez moze przy cycu dlugo siedziec, ale juz zaczela dlugo spac, na szczescie... :ico_sorki: :ico_sorki:

no i P. mnie dzisiaj wkurzyl na maxa... bo krolewicz niewyspany :ico_zly: a przeciez to ja do malej wstaje w nocy, przewijam, kapie i nikt sie tym nie przejmuje czy sie wysypiam czy nie :ico_zly: i caly dzien tez musze byc z malymi, a z 3 dzieci latwo nie jest.. on juz chyba zapomnial jak przez 2 dni byl tylko z malymi i dom wygladal jak obora :ico_nienie:
a potem narzekal jak mu ciezko z blizniaczkami bylo i wie ile ja mam pracy w domu, ale to tak tylko na chwilke na niego podzialalo...

no i w zwiazku z tym, ze P. ma w niedziele urodziny to tesciowie przyjezdzaja do nas w sobote i zostaja do niedzieli i strasznie sie ciesze, ze wogole ktos mnie o zdanie zapytal :ico_zly: normalnie cos czlowieka moze trafic.. 1,5tygodniowe niemowle w domu, a oni sie na glowe zwalaja... i pewnie znowu popija, a ja nie dosc, ze bede musiala sie wszystkim zajac to i ich miec pod kontrola :ico_olaboga: a P. to oczywiscie nie przeszkadza :ico_zly:

a ostatnio jak byli zobaczyc wnusie to tesciowa wziela ja na rece i nie pozwolila, zeby male ja glaskaly, bo glowki dotykac nie mozna :ico_szoking: a we mnie az sie gotowalo, a ze tydzien byli na urlopie to odrazu awantury robic nie chcialam... no i u niej na rekach mala zaczela plakac, Dominika przybiegla ze smoczkiem, a tesciowa do niej, ze ma malej nie dawac smoczka, bo ona chce POSLUCHAC jak mala placze :ico_zly: normalnie krew zalewa... pozniej siostra P. z tesciem wymyslili, ze Marcela jest podobna do jakiegos tam polskiego polityka i po kilku dniach dowiedzialam sie, ze malutka juz ma ksywe i wolaja na nia nazwiskiem tego kolesia :ico_zly: i ja sie oburzylam, ale P. jak zwykle stwierdzil, ze to nic takiego... :ico_olaboga: niech tylko w sobote sie odezwa na ten temat to im powiem co o tym mysle, bo z tego co wiem to nasza corka ma imie :ico_noniewiem:

no wiec u mnie weekend zapowiada sie ciekawie :ico_olaboga: najchetniej bym sie zmyla na czas ich przyjazdu :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość