GrzesiuOko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2015, 10:52

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

11 kwie 2015, 11:04

Ja zamierzam na wakacje na wczasy jechać do hotelu w Białobrzegach. Wolę poznać nasz kraj dobrze niż wydawać grubą kasę na zagraniczne wycieczki.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, 12:27 przez GrzesiuOko, łącznie zmieniany 1 raz.

roza91blazej
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2015, 23:10

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 kwie 2015, 12:17

teraz zbliża się weekend majowy wiec będzie sporo wyjazdów..
polecam zwiedzić zamek Moszna jest wyjątkowy
a ja lece na Wrocław - festiwal piwa, w tamtym roku było zacnie :D

mikewlazly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2015, 23:03

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 kwie 2015, 23:06

ja na taki wynajem poleciłbym Skodę Rapid, samochód, którym może i nie poszpanujesz, ale w atrakcyjnej cenie z pewnościa wszędzie dojedziesz...

irwin709
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2015, 15:18

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

23 kwie 2015, 15:30

Ja mam blisko w góry i do Krakowa. Obydwie opcję są ciekawe jak dopisz pogoda.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

27 kwie 2015, 09:56

Polecam Warszawę. Oraz wybranie się do jednego z muzeów warszawskich. O ile centrum nauki Kopernik jest bardzo zatłoczone w soboty to o wiele spokojniej jest w Muzeum Żydów Polskich oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Oba muzea są warte odwiedzenia .Pokazują nam naszą starą historię, która w zasadzie nigdy już nie powróci.

Odsyłam również do projektu Sztetl: http://www.sztetl.org.pl/ - możecie poczytać sobie tam o naszej przedwojennej historii, obejrzeć sobie stare zdjęcia oraz mapy.

Wszystko wyglądało kiedyś zupełnie inaczej.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

27 kwie 2015, 14:11

a ja polecam polskie morze :) wróciłam własnie z ustki z hotelu grand lubicz - http://www.grandlubicz.pl/ i jestem bardzo zadowolona z pobytu u nich. hotel pięknie urządzony, wysoki standard pokoi i dużo udogodnień dla rodzin z dziećmi. polecam wybrać się u nich do strefy spa - szeroki wybór zabiegów i naprawdę profesjonalny personel. jedzenie bardzo smaczne, blisko do plaży i niesamowite widoki z pokoi :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

30 kwie 2015, 05:42

Nie wiem dlaczego wszyscy gdzieć wyjeżdżają na majówkę przecież można się też dobrze bawić na miejscu :) My z narzeczonym pójdziemy chyba do teatru. Znalazłam wczoraj aplikację Tiketto.pl Twój bilet do Teatru i z tego co wiem można przez nią zamówić bilety na dowolny spektakl. Oboje uwielbiamy teatr więc stwierdziliśmy, ze zamiast siedzieć nad jeziorem pojedziemy sobie do teatru :D

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

06 maja 2015, 21:27

Bieszczady i tereny Wetliny. Piękna okolica. :)

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

10 maja 2015, 16:19

No tak, maj to jeszcze nie wakacje, więc pogoda może być różna. Ja jednak też popieram wyjazdy np. w góry. Wreszcie skończyła się zima i trzeba się poruszać. Tylko w góry to trzeba koniecznie mieć porządne trekkingowe buty, żeby nie przesiedzieć całego wyjazdu w schronisku z powodu bąbli na nogach. Poczytajcie fajny artykuł o tym jak dobierać buty trekkingiwe: http://www.trocheruchu.pl/artykul-jakie-buty-wybrac-w-gory.htm

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

13 maja 2015, 11:26

A może by tak spędzić weekend nieco aktywniej? My wyjeżdżamy do parku linowego w Beskidach z Base Camp i będziemy się na pewno świetnie bawić.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość