szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

19 mar 2014, 17:01

Dla mnie najważniejsze jest to by mieszkanie miało dobrą lokalizację i było dość duże. Szukam z mężem mieszkania w Łodzi i obecnie przeglądamy TargiMieszkaniowe.net Mają dużo ciekawych ofert i liczę na to, że w końcu znajdziemy coś dla siebie.

Marlenka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2014, 10:41

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

23 mar 2014, 11:05

Przeprowadzałam się już kilka razy. Szkoda, że nie widziałam tego co wiem teraz. Lokalizacja i piętro są bardzo ważne. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni. I komfort spacerowania z małym dzieckiem - by się nie pokazało że muszę dźwigać wózek i inne dziecięce gadżety na 4 te piętro bez windy.

sandra09
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2014, 11:26

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

27 mar 2014, 11:40

Mnie się bardzo podobają takie mieszkania http://www.ogrody-paulinum.pl/mieszkania,172.html za miastem, ale już kupiłam w Poznaniu, więc na razie mogę sobie tylko pooglądać :)

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

19 lip 2014, 12:27

Kwestia jaki kto ma zasób portfela, ilość rzeczy na jakie człowiek powinien zwrócić uwagę poczas kupna nieruchmości jest dość spora. Im bardziej niepewny pośrednik tym ilość tych rzeczy rośnie. Osobiście mi sie bardzo podobają inwestycje tego typu jak chociażby http://www.pcg.pl/ przeważnie bardzo fajne osiedla o wyższym standardzie więc główny aspekt w takim przypadku to cena. Cała reszta powinna być ok - bo w takich miejscach inaczej nie może być.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

22 lip 2014, 15:42

Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: położenie, cena, ilość i rozkład pokoi, stan, wystrój, okolica, dojazd, układ etc

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

09 lis 2014, 09:56

My z mężem planujemy kupić mieszkanie we Wrocławiu i patrzymy głównie na to by mieszkanie było w spokojnej i ładnej okolicy. Chcemy kupić mieszkanie od dewelopera, najlepiej trzypokojowe. Na chwilę obecną naszym faworytem są mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie niedaleko centrum. O ile się nie mylę niedługo ma tam powstać Słoneczny park z miejscami do siedzenia i ogromnym placem zabaw.

offir
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2014, 15:50

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

10 lis 2014, 15:52

Na standard. Jeśli chcesz dobrze zainwestować pieniądze, nie powinien być zbyt niski. Nie bez znaczenia jest lokalizacja. Zwróć uwagę na ubezpieczenie. Nie stawiaj lokalizacji na pierwszym miejscu (czasem warto mieszkać kilka kilometrów od centrum).

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

29 gru 2014, 16:40

Jasne, że nie mo zna zwracać uwagi wyłącznie na lokalizację, ale to jednak bardzo wazne jesli masz już stabilna pracę i dziecko - trzeba to wszystko zoorganizować logistycznie ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

30 gru 2014, 00:32

głownie na hipotekę i zagrzybienie;)

Monaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2014, 16:45

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

21 sty 2015, 15:46

Zakup mieszkania, to poważna inwestycja. Musimy być czujni i kontrolować każdą nasza decyzje. Bez względu na trudności, które spotykamy po drodze priorytetem zakup komfortowego i funkcjonalnego miejsca. Też planuję zakup mieszkania i szperając w internecie zapoznałem się z oferta Dozbudu i przyznam, ze wydaje mi się bardzo atrakcyjna.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość