Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 wrz 2011, 10:48

No cicho cicho mamy tutaj.

niestety nie wiem nic o zmianie dostawców gazu...
A nie można zmienić jakoś taryfy w british gas, na taką wg zużycia a nie dziennej stawki?

Właśnie czekam na rodziców!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 wrz 2011, 11:24

Martalka myslalam o tym, ale raczej nie bedzie nam sie to oplacac, wprawdze metrazowo mamy nieduzy domek ale na prad mamy wszystko. kuchenke, grzejniki, po prostu wszystko, placimy tylko za prad i wode tutaj, a komputer, telewizor chodza caly czas praktycznie jak jestesmy w domu, grzejniki tez prawie caly rok a po prostu wiecej wietrzymy..

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 wrz 2011, 11:55

szczerze powiem, że ie jestem obeznana do konca w tym temacie bo i nie narzekam na british gas - mieliśmy chwilowo w jakiejś innej firmie ale było nieopłacalne - tyle, że nawet nazwy nie pamietam i zmianą zajmują sie oni, tylko trzeba zadzwonić i zgłosić taką chęć zmiany

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2011, 14:19

hej hej
Agus,a nie myslicie nad zmiana domku na cos na gaz?powiem ci z wlasnego doswiadczenia ze mielsimy kiedys na doladowania na gaz(na taki klucz)i masakra nas duzo wychodzilo :ico_olaboga: ,na kolejnym mieszkaniu byl juz na rachunek ale co z tego ze na prad i po 400f za 3mce placilismy w okresie grzewczym :ico_olaboga: ...teraz mamy na gaz i 1,5 roku temu zmienialismy dostawce rachunkow z soultern electric na scottish power i jestesmy bardzo zadowoleni,sporo zaoszczedzilismy rocznie :ico_sorki: ...moj A. to zalatwial i na ich stronie zglosil chec przeniesienia i teraz juz nie pamietal czy dzwonil do poprzedniego dostawcy czy oni sami to zmienili :ico_noniewiem: ale jak podejmniesz jakies kroki w tym kierunku to oni ci powiedza to masz dalej robic....mysle ze warto sie rozgladnac za czyms tanszym bo prad i gaz to podstawa,niby to samo a ceny rozne ...po co przeplacac :ico_sorki: wejdz sobie na jakas porownywarke cen,pokarze Ci najkorzystniejsze dla Was opcje :ico_sorki:

poza tym witam sie sobotnio,czas nam leci nieublagalnie...ciagle cos sie dzieje,szkola,plac zabaw,kawa ze znajomymi,spotkania z dziecmi i tak w kolko cos...juz mam chec usiasc i nic nie robic :ico_haha_01: ...dzis tez wstalam wczesnie i na wyprzedaz do next sie wybralam,mimo lenia giganta!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

25 wrz 2011, 18:46

Glizdunia wiesz co, tu poki co placimy najmniej ze wszystkich mieszkan, bo wychodzi nas ok 70 funtow miesiecznie, ale ostatnio poszlo nam 35 w 10 dni! wczoraj przyszedl list ze nasza stawka dzienna wynosi 2,58 :ico_noniewiem: wiec niby tak jak bylo.. wiec moze tylko raz nas cos wiecej skasowalo, musze zwrocic uwage co ile doladowujemy. co do placenia co miesiac mam zle wspomnienia bo w grudniu hmm.. 2009 roku za miesiac dostalismy rachunek 600 funtow i miesiac pozniej kolejny na 400.. mimo ze bylismy wtedy na 2 tyg w Polsce, a kolezanka z ktora mieszkalismy spala u swojego faceta przez ten czas. a jak zadzwonilismy do british gas to powiedzieli ze tak wychodzi na liczniku i tyle -.- a wiadomo, ze nie zapisywalismy ile jest.. ale to jakis taki okres wtedy byl bo nasi znajomi dostali rachunek na 800 :ico_szoking: jutro poszukam innych dostawcow i zobaczymy co nam zaproponuja ;-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 paź 2011, 21:09

I co tam u Was?? :-D

Moi rodzice już pojechali :ico_placzek: szkoooda!!

Mam pytanie. Gdzie poszłybyście z plamieniem gdybyście były w 9tc (w Anglii, nie w Polsce)??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 paź 2011, 22:47

Martalka ,a jestes w 9tc? :ico_oczko:
pojechalabym do szpitala na early pregnacy day care,w kazdym szpitalu (takim miejskim) jest taki oddzial wczesnej ciazy,przyjmuja(przynajmniej u nas w szpitalu) w godzinach 8-10.30 codziennie...mozesz wejsc z ulicy,wypisujesz formularz z czym przychodzisz,tydzien ciazy,plamienia,bole i inne podejrzane objawy..robia usg dopochwowe i jest rozmowa z lekarzem...mialam kiedys taka sytuacje :ico_noniewiem: ...tak to wyglada do 12 tygodnia,po 12 tygodniu do poloznej z takimi objawami...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 paź 2011, 16:40

Glizdunia, sama w to nie mogłam uwierzyc, ale tak.
Na szczęście stres z plamieniami się skończył. Oby już bylo OK.
Trochę.... no dobra.. bardzo się martwię jak sobie poradzimy, ale pewnie będzie OK :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 paź 2011, 16:58

noooo to ogromnie gratuluje!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zycze spokojniej,bezproblemowej ciazy!!
to mow jak znosisz ciaze?poza plamieniami ktore oby juz sie nie pojawily,w raze czego mozesz zawsze sie pofatygowac sprawdzic czy wszystko jest ok :ico_sorki:

jak juz sie zaklimatyzowaliscie,szkola idzie ok?

ja sie bardzo ciesze ze jutro znow sie tydzien szkolny zaczyna,maya ma lepsze cukry gdy panuje rutyna...weekendy sa luzniejsze wiadomo i nie jestesmy czesto w stanie zapewnic jej odpowiedniej ilosci ruchu..teraz moj A. meczy ja na rowerze :ico_oczko: ...
cieplo dzisiaj nawet nie? :ico_noniewiem: ja juz kozaki powyjmowalam a tu dosc przyjemnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 paź 2011, 17:15

oj tak, dzisiaj znowu niespodziewanie ciepło.
Zupełnie straciłam wyczucie jak Bobki ubierać ;)
Muszę poza tym chłopakom kupić buty na teraz/jesień.
Jakie polecacie?? Chodzi mi zarówno o nazwy firm, jak i o rodzaj ocieplenia lub nie. Czy w ogóle planować zakup butów typowo na zimę czy pólbuty tutaj dadzą radę zamiast kozaków z membraną (zawsze takie mieli w PL- super ciepłe). Ale ważniejsze buty na teraz.
Powyrastali ze swoich tak nagle!

A ciąża jest bardziej upierdliwa niż wszystkie poprzednie :ico_olaboga:
Tradycyjnie już w ogóle nie wymiotuję, za to dla odmiany mdli mnie na każdy smrodek a nawet zapach (zabójcze są zapachy kadzideł z hinduskich sklepów, oooo bleeeeee!!!).
Jestem śpiąca. Zawsze lubiłam posiedzieć wieczorem. Teraz idę spać z dziećmi, albo tuż po nich, bo inaczej nie potrafię funkcjonować. A w dzień nie mam mozliwości spać.
Plus jest taki, że czuję się lepiej niż te 2 tyg temu, idzie ku lepszemu. Byle do II trymestru :D

[ Dodano: 09-10-2011, 17:18 ]
aaa szkoła OK. Co prawda Bartek trochę smęci, bo nie chce mu się chodzić. Woli bimbać sobie w domu :ico_oczko: ale chodzi, siada do lekcji całkiem chętnie.
W pon ma spelling test :ico_oczko: no zobaczymy jak będzie :ico_haha_01:
Byli też z Brighton na wycieczce. Fajnie jest.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość