Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 lip 2007, 00:31

Lalka, chodzi ci o ten film http://www.smog.pl/wideo/11156/aborcja_drastyczne/ kiedy zobaczyłam to dziecko w 24 tygodniu to coś we mnie pękło i na maxa się rozryczałam pomyślałam że przecież ja też jestem w prawie 24 tyg.i jak oni tak mogą ......straszne jakim trzeba być potworem aby zrobić coś takiego własnemu dziecku a jaką trzeba mieć psychikę aby tak z zimną krwią po prostu zabić takie małe serduszko to już nie są lekarze to mordercy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 09:24

Ika z ciekawaości obejrzałam ten film i teraz bardzo żałuję!!!!!!!! to jest straszne...poryczałam sie jak bóbr... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 lip 2007, 09:27

Viola, sorry że go dodałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 09:41

Ika najgorsze jest to, że dopóki nie widziałam tego filmu uważałam, że każda kobieta ma prawo do legalnej aborcji...., że to jest wybór każdej z nas....a teraz stanowoczo stwierdzam, że nie!!!
jedynie w przypadku jeżeli jest poważne zagrożenie życia matki albo płód jest bardzo uszkodzony....
Ostatnio zmieniony 11 lip 2007, 09:58 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 lip 2007, 09:46

Viola, wiesz co myślałam tak jak ty że każdy powinien mieć prawo wyboru ale teraz nie po co je zabijać jeżeli taka matka nie chce takiej perełki niech po urodzeniu odda jest tylu ludzi którzy nie mogą mieć dzieci :ico_olaboga: i jakie to jest niesprawiedliwe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 09:55

Ika też tak uważam, .....przecież jest tyle rodzin o cudnych sercach,.....tyle młodych małżeństw którzy borykają się z problemem niepłodności....a z miłością przyjęliby takie maleństwo do swoich serc...
A wszystkim tym, którzy tak stanowczo obstają za aborcją polecam, żeby obejrzeli ten filmik...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 lip 2007, 10:30

Viola, to zobacz ten z przeprowadzenia aborcji http://www.smog.pl/wideo/5363/po_drugiej_stronie_seksu/ widać ze to boli ,ale jak to musi takie maleństwo bolec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 lip 2007, 11:30

Ja zawsze była przeciw aborcji i nadal jestem. Nie wolno odbierać życia dziecku ani nikomu innemu. Aborcja i Eutanazja jest złem i chyba nawet muszę napisać zabójstwem. Ludzkie życie zaczyna sie od poczęcia! Każdy ma prawo do życia, każdy człowiek nawet ten mały i bezbronny, nienarodzony też ma do tego prawo, niezbywalne prawo. Dlaczego niektórzy ludzie zabijają tą bezbronną istotkę? A co ona jest winna, że poczęła się z gwałtu, ona zawiniła czy bandzior, który zgwałcił? Ale konsekwencje bardzo często poniesie to dziecko, zostanie zabite a bandyta i zboczeniec ewentualnie pójdzie siedzieć za nasze pieniądze, będzie miał jedzenie, picie, środki czystości, ciepło, przywileje- przecież ma godność człowieka i nie wolno nim pomiatać i życie tez będzie miał, a dzieciątko? NIE!

[ Dodano: 2007-07-11, 11:38 ]
Ika202 Okropny film, straszne !!!!!!!!!

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

11 lip 2007, 12:41

juz nie otwieram tego linku ...ale chyba o ten film chodziło bo właśnie na końcu było morderstwo 24tygodniowego maluszeka :ico_placzek: masakra...ja jestem za aborcją bo każdy ma prowo decydować o swoim ciele i zyciu ale na samym poczatku jak nie ma akcij serduszka jeszcze ale najpierw rzeczywiście powinien zobaczyć ten film.ja nidgy przenigdy bym nie zrobiła czegoś takiego......

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

11 lip 2007, 12:56

powiem wam ze ja jestem zea aborcja ale tylko z przyczyn gwaltu lub zagrozenia zycia
bo ja niewiem czy moglabym nosic w sobie dziecko gwalciciela codziennie by mi o tym wydazeniu przypominalo niemozemy decydowac za te kobiety postawcie sie na ich miejscu ale jestem przeciw aborcji na zyczenie bo to juz jest nieodpowiedzialne i jezeli kobieta chciala sie kochac to niech liczy sie z tym ze moze zajsc w ciaze
pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość