Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 22:28

Aguś to przymierz w sklpie dana marke i taką zamów na necie, ja tak robię jesli wiem, że online będzie taniej:)
no wlasnie znalazlam sobie je online a w sklepie nie bylo, a nie kupie bez przymierzenia :/ zalezy mi na M&S bo mam 25 funtow voucher od sky wiec nie musialabym nic wydawac. ale juz i tak mu kupilismy w asdzie fajna, ciepla, tylko boje sie ze jednak na Pl bedzie za cienka ale w srode jade po kuzynke na lotnisko do liverpoolu wiec tam zajrzymy do m&s moze bedzie wiekszy wybor niz u nas. choc u nas wcale nie jest maly - 3 pietra ma - a babka w order point powiedziala ze te kurtki sa tylko w 'tych duzych'... :ico_puknij:
i mam jeszcze do Ciebie pytanie bo nie moge nigdzie znalezc - na czym polega (przy butach dla dziewczynek) ten 'rozmiar' to fit F, G czy H? szukalam na necie jakiejs tabeli ale nie moge znalezc..

do mam dziewczynek:
mam na sprzedaz 11 par butow clarks, rozmiary jakos od 1.5-2 lat do 10-12, musze sprawdzic dokladnie. wszystkie nowe w pudelkach, wiec jakby ktoras chciala to moge na priv wyslac link do aukcji. mam je wystawione jako 11 par naraz ale jakby co to skasuje tamta aukcje i posprzedaje osobno. sandalki i adidasy, jedne czarne balerinki i jedne brazowe. jak wiecie buty clarks sa jednymi z lepszych butow dla dzieci, wszystkie sa ze skory i maja miekkie gumowe podeszwy. chce 15 funtow za pare plus wysylka :ico_oczko:
takie jak w sklepie za 2 razy tyle..
jak bylam w Pl we wrzesniu to szukalam dla malego czapki takiej jesiennej, w sklepie zdaje sie bobo byly po 60 zl (...!) za sztuke, na placu kupilam za 30zl dwie! i sa super, caly czas je nosi i ani sie nie spieraja ani nie pruja ani nic. drozsze nie zawsze jest na tyle lepsze zeby bylo warto dac dwa razy wiecej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 23:12

tutaj jest link do sklepiku jakby ktoras z Was byla zainteresowana
http://naobcasach.pl/forum/nowe-buty-cl ... 15837.html

moge tez zalatwic ciuchy dla chlopcow lub dziewczynek, nowe z metkami lub uzywane w idealnym stanie, rozne rozmiary, na kilogramy. cena 20zl za kilogram uzywanych (+10zl za przesylke) lub 30zl za kilogram nowych (tez 10 za wysylke). wysylka kurierem do domu lub przynajmniej miasta. za kazde dodatkowe kilo 7zl za wysylke wiecej.

czyli np za 10kg ciuchow nowych 30zl plus 10zl za wysylke. za 20kg ciuchow nowych 50zl plus 17zl wysylka. jak cos piszcie na priv, jak ktoras bedzie zainteresowana to wezme troche ciuchow od znajomego i porobie fotki. :-)

na terenie UK cena 4f za kilogram, wysylka 5f za paczke do 10kg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 00:34

Aguś pokaż jakie to ciuszki:) mnie interesują te nowe raczej :)

Znowu afera w żłobku słyszałyście? Teraz w Starogardzie Gdańskim :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 00:54

Aguś pokaż jakie to ciuszki:) mnie interesują te nowe raczej :)
musze je dopiero wziac od kumpla, do tej pory mielismy tylko damskie, ale tak weszlam na sklepik tu i pomyslalam ze moze bym Was zapytala czy nie chcecie. jak bedzie mial troche dzieciecych to wezmiemy i porobie fotki to wrzuce :-) postaram sie jakos na dniach z nim skontaktowac :-)

a jaka afera? z tym przedszkolem i dyktafonem w misiu??

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 00:59

Ok,ok mnie się z ciuszkami nie śpieszy :)

Tak o dyktafon w misiu chodzi, masakra jakaś co się dzieje, ale fakt, że i to i to poprzednie to nie były zarejestrowane i sprawdzane żłobki, ale czy w tych oficjalnych jest inaczej?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 01:05

Byliśmy popołudniu i znajomych, którzy mają 10 miesięczną córeczkę i Antek 2 razy skradł jej buziaka :ico_zakochani: super to wyglądało :) Mała była zdziwiona, aż znieruchomiała :):)

Jak do nich szliśmy to Anto właził w największe "zaspy" :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 08:23

agus a co za ciuszki?jakies bluzeczki, sweterki czy co?
buty ladne, ale jednak troche drogie jak dla mnie :/
a kurtki ziemowe fajne ok 50-100 zl kupisz, a w lumpku ja kupilam w zeszlym roku bardzo fajna kurtke za 10 zl, takze zalezy gdzi pojdziesz :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 08:35

Aguś z tymi rozmiarami ci nie pomoge bo nie czaję niestety, ja znam tylko że dla maluszków sa C i numer nic ponadto

A ty masz gdzies jakieś aukcje z ciuszkami dla dziewczynek????Może bym sie zainteresowała, właśnie szukam ciuszków dla mojej małej. Jak masz na ebay czy gdzieś podeślij mi prosże linka. Musze małej pokoupowac jakies golfy, sweterki, spodnie, bluzki, bo ciuszków mam mase ale wszystko na 5-6 lat i na teraz mamy bardzo mało.
A jak mam płacić obcemu to lepiej swojemu nie???

Oj ceny w pl sa okropne, robiłam w sklepie pamietam jak to spodnie z 80 na 120 sie przeklejało na jakiś czas a potem niby promocja na 100 buhahahah chamstwo.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 11:36

Tak o dyktafon w misiu chodzi, masakra jakaś co się dzieje, ale fakt, że i to i to poprzednie to nie były zarejestrowane i sprawdzane żłobki, ale czy w tych oficjalnych jest inaczej?
napewno nie jest inaczej, bo nikt tego nie sprawdza.. zostaje kilka babek z gromadka dzieciakow i kto je kontroluje? nikt! takie miejsca powinny byc sprawdzane, w sensie monitorowane, zeby w kazdej chwili rodzic mogl sobie np online sprawdzic. jesli babki nie robia nic zlego to nie powinny miec nic przeciwko, w koncu sa w pracy..
agus a co za ciuszki?jakies bluzeczki, sweterki czy co?
A ty masz gdzies jakieś aukcje z ciuszkami dla dziewczynek????
dziewczyny troche sie rozpedzilam bo narazie mamy tylko damskie.. mielismy dzieciece juz kilka razy i sprzedawalismy je na ebayu. w tym tyg bede truc M zeby skoczyl do kumpla i wzial dzieciece to napewno porobie fotki i wam wrzuce to dacie znac jesli byscie cos chcialy. nasz znajomy ma sklepik gdzie skupuje i nowe i uzywane ciuchy no i M sie z nim dogadal i chodzi sobie ogladac co ma i co lepsze to bierze i wystawiamy na ebayu. W sumie nie wiem czemu wczesniej o Was nie pomyslalam :ico_puknij: a mielismy sporo takich malutkich dla dziewczynki i poszly za kilkanascie funtow.. :ico_sorki:
buty ladne, ale jednak troche drogie jak dla mnie
no nie sa niestety zbyt tanie, ja dalam 10f za pare a w sklepie sa po 30-35 wiec chce 15f bo i tak jak na ta firme to niezla cena, jednak na zlotowki wychodzi sporo.

elibell a bylas moze w jjb na tych wyprzedazach?? tam sa prawdziwe promocje.. :ico_sorki: nawet jesli by podwyzszali ceny to i tak jest 50-75% na wszyskim. pare razy bylismy, kupilam sobie swietne adidasy za 10f, kolezance z Polski 2 pary po 10f, jak ona w Pl ma wydac ponad 200zl to tu wychodzi 50 za pare :ico_oczko: i w ogole wszystko przecenili bo likwiduja jjb, sajgon w tych sklepach jak na jakims bazarze. a pierwszego dnia w kolejce do kasy chyba z 40 min stalismy bo wila sie przez caly sklep :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 12:44

elibell a jaki Ty masz rozmiar? mam ciuchy damskie od 8 do 22, a nawet 28 :ico_haha_01: bede robic fotki zaraz jak poloze Malego, bo mam wszystko w malym pokoju a jutro kuzynka przylatuje wiec musze uprzatnac. patrzylam przed chwila, dla dziewczynek mam 3-4 i 4-5 lat ale tylko koszulki. wrzuce pozniej kilka fotek :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość