gilotanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:26

Re: Czego słuchamy?

24 wrz 2014, 17:04

Uwielbiam francuski rap. To chyba ze względu na ten język, który idealnie nadaje się do tego typu muzyki. Dla zainteresowanych podrzucam kilku artystów: Al K Pote, Keny Arkana, Alibi Montana ;)

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Czego słuchamy?

25 wrz 2014, 22:11

U mnie piosenka miasto od trzech dni, coś pięknego!

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: Czego słuchamy?

26 wrz 2014, 13:06

Japoński rock rządzi. Moim ulubionym wykonawcą jest Miyavi, który ma niepowtarzalny głos, gra na chyba każdym instrumencie. Dodatkowo dodam, że jest to artysta o ekstrawaganckim wyglądzie i dziwny podejściu do życia, przez co jest tak wyjątkowy w swojej muzyce. W głośnikach Miyavi- kimi ni nagai wo
Pierwsze słyszę, uwielbiam rocka, wiec zaraz poszukam tego w necie. A u mnie obecnie Peter Gabriel Red rain

Kleopatra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:21

Re: Czego słuchamy?

26 wrz 2014, 13:27

U mnie piosenka miasto od trzech dni, coś pięknego!
A powieść Miasto 44 czytałeś? Jeśli nie to polecam.:)

tokaszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2014, 22:38

Re: Czego słuchamy?

27 wrz 2014, 22:40

Ja bardzo lubię reggae. Moja przygoda z tym stylem muzyki zaczęła się od festiwalu Reggaenwalde, który organizowany jest w Darłowie. To właśnie tam pokochałam ten gatunek muzyki, który przekazuje mnóstwo pozytywnych wibracji.

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: Czego słuchamy?

28 wrz 2014, 13:38

U mnie piosenka miasto od trzech dni, coś pięknego!
A powieść Miasto 44 czytałeś? Jeśli nie to polecam.:)
Ja czytałam. Fajne uzupełnienie filmu. Zdziwiłam się, ze ktoś napisał książkę na podstawie scenariusza filmowego, bo z reguły składają się one głownie z dialogów (tak to sobie wyobrażam). Ciekawa jestem skąd Mastalerz wziął tyle szczegółów, czy to wszystko było w tym scenariuszu, czy on tak dobrze zna historie? No dobra, ale to wątek o tym czego słuchamy - piosenka "Miasto" jak już jesteśmy przy tym temacie całkiem spoko, a obecnie leci sobie płyta U2, ta najnowsza, bo za darmo można ją ściągnąć z sieci, legalnie.

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Czego słuchamy?

29 wrz 2014, 01:45

Słyszałam tę piosenkę promującą Miasto 44 i lubię ją odsłuchiwać. Podobnie jak inne utwory z tego filmu. Słucham i jeszcze czytam powieść Miasto, Mastalerza. Tak przez to wszystko jakoś naszło mnie na piosenki wojenne... Niedoceniana rzecz przez młode pokolenie.

mecensen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, 13:37

Re: Czego słuchamy?

29 wrz 2014, 13:40

Nie mam ulubionego gatunku muzycznego. Lubię wszystkiego po trochę, pewnie dlatego, że słucham dużo radia. Ostatnio wkręcił mi się Mrozu, ale to pewnie chwilowe ;)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Czego słuchamy?

29 wrz 2014, 15:19

Słyszałam tę piosenkę promującą Miasto 44 i lubię ją odsłuchiwać. Podobnie jak inne utwory z tego filmu. Słucham i jeszcze czytam powieść Miasto, Mastalerza. Tak przez to wszystko jakoś naszło mnie na piosenki wojenne... Niedoceniana rzecz przez młode pokolenie.
Ta piosenka jest piękna!! Zresztą nie mogłaby odstawać poziomem od filmu ;)

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Czego słuchamy?

29 wrz 2014, 20:46

Ciekawe jak brzmi cały soundtrack Łazarkiewicza, bo w filmie muzyka cała genialna.
Ta Pati sokół też ma fajne piosenki na YT.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość