Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 16:09

Marysia najczęsciej usypia na lozku - dajej jej wieczorem mleko i sobie lezemy i wtedy usypia - nie spiewam jej juz bo to jej przeszkadza. Czesto jak zje mleko chce zeby ja do lozeczka dac i tam sobie usypia. W ciagu dnia to jak wracam z pracy biore ją na rece zeby sie przywitac i juz tak zostaje przytula sie i usypia. Jak mnie nie ma to na lozku tez zasnie.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 17:32

Kasia usypia ze mna ,a ja lubie jej bliskosc czuc jak dotyka mojej buzi i usypia;-) z Maja od pierwszego dnia spałam nie wyobrazalam sobie innej opcji .Dopiero teraz od paru miesiecy spi sama w swoim łóżku;-)

Kasiala brawo dla Kajci ;-) jeszcze troche i bedzie śmigać;-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 17:35

jeszcze troche i bedzie śmigać;-)
ona już śmiga ten filmik to były pierqsze kroczki z 3.10 a to było 2 tyg temu :-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 17:36

takie to dla mnie niezwykłe ze w naszych datach jest 3;-) my z mezem jestesmy z 13;-) a corki jedna z 31 a druga z 30;-) taka nasza szczesliwa cyfra chyba ;-)hehe :-D :-D :-D Wrzesien nie ma 31 dni ale jakby mial to jestem pewna ze Kasia by byla tez z 31;-) :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 17:37

Kasiala aaa to super;-))) Jakbym chciala zeby juz Kasia tez zaczela chodzic;-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 paź 2013, 23:24

a jesli chodzi o usypianie to wydaje mi sie ze tez zalezy czy kobieta pracuje czy nie;-) bo jesli ja siedze w domu z nimi to moge sobie pozwolic na usypianie na lozku z corkami;-) ja nie daje dziewczyn do żłobka wiec to tez inaczej;-) nie wiem jak to by bylo jakby Kasia byla w złobku :ico_sorki:

Mam wrazenie takie ze nikt sie nie zaopiekuje corkami jak ja,ostatnio mowilam mężowi ciagle zeby uwazał jak Kasia siedzi na lozku bo moze spaść no i oczywiscie mu spadała bo byl za pewny ze nic sie nie stanie... :ico_sorki:
Mam taki lęk przed żłobkami czy przedszkolami... ale jakbym nie miala wyjscia to wiadomo ze bym musiala je oddac pod inna opieke :ico_sorki:

Kasia spi,Maja tez.a ja cos zasnac nie moge;-) ostatnio chodze spac po polnocy jak nigdy :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

17 paź 2013, 22:25

a jesli chodzi o usypianie to wydaje mi sie ze tez zalezy czy kobieta pracuje czy nie;-) bo jesli ja siedze w domu z nimi to moge sobie pozwolic na usypianie na lozku z corkami;-) ja nie daje dziewczyn do żłobka wiec to tez inaczej;-) nie wiem jak to by bylo jakby Kasia byla w złobku :ico_sorki:

Mam wrazenie takie ze nikt sie nie zaopiekuje corkami jak ja,ostatnio mowilam mężowi ciagle zeby uwazał jak Kasia siedzi na lozku bo moze spaść no i oczywiscie mu spadała bo byl za pewny ze nic sie nie stanie... :ico_sorki:
Mam taki lęk przed żłobkami czy przedszkolami... ale jakbym nie miala wyjscia to wiadomo ze bym musiala je oddac pod inna opieke :ico_sorki:
Kochana to wiadomo, że nikt się tak dziećmi nie zajmie jak Ty...jesteś mamą i masz olbrzymie złoża miłości dla nich... no i na pewno rozumiesz je najlepiej!
Ale czasami ta pomoc kogoś trzeciego jest potrzebna. Teraz już wiem że mąż równie dobrze sobie z dzieciakami radzi...dorósł do tego :ico_oczko: Nasza niania też jest ok. Kocha dzieciaki i dba o nie bardzo.... mimo że mnie czasami wkurza :ico_noniewiem:

Co do żłobka to ja nie wiem czy bym dała... może takiego roczniaka tak, ale wcześniej bym się bała. W przedszkolu dzieciaczki są już samodzielne i jestem bardzo dumna z mojego przedszkolaczka.

Byłam dziś w Lidlu i u nas są jeszcze te kurteczki i spodnie ocieplane..zarówno dla maluchów jak i dla starszaków.
Kupiłam Tymkowi kurteczkę. Dziś już ją nosił :ico_brawa_01: Bardzo fajna jest! Wzięłam 86.92 i rzeczywiście dość duże wypadają, ale przy prozach polarek pod to i będzie ok.

Wasze dzieciaki też tak uwielbiają tańczyć? Tymek jak tylko słyszy muzykę to tak fajnie w kółko się kręci... raz w jedną stronę, raz w drugą... no i uwielbia "kółko graniaste" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

17 paź 2013, 22:34

Marcinek tez uwielbia tancować - ostatni aczal stepowac hehe :-)

co do opieki to
Ja czasem mam wrazenie,ze moj maz sie lepiej zajmuje małym niż ja hehe :-)
Jest bardzo zaangazowany i potrafi wszystko przy nim zrobić i wiem,że bez obaw moge go zostawic pod jego opieką.


Ale jesli chodzi juz o dalsze osoby to sama zawsze mam obawy :-(
Mama tzn babcia to wiadomo,ale tez sie boje jak maly pojdzie do przedszkola - bo ja taka troche nadopiekuncza jestem :-)
Nie lubie jak ktos obcy go zaczepia,albo bron boze dotyka.Ja od tego jestem hehe :P

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

18 paź 2013, 18:40

hejka;-)
Madleine no i ja jestem nadopiekuńcza dlatego sie boje,mam do męża zaufanie aleee obawa zawsze jest;-)

Qanchita wiadomo ze jest potrzebna;-) czesto zostawiam jak gdzies jade pod opieka mamy lub babci dziewczynki,moja babcia to nawet nie daje Kasi za bardzo chodzic koło łozka zeby sie nie przewrócila masakra hehe;-)

Ooo moja Kasia uwielbia muzyke tanczy od razu i Maja tak samo zawsze sie smiejemy ze one takie po teściu muzykalne;-)))

U nas wyszła górna jedynka prawa i lewa chyba tez bedzie no i na dole dwójki moga bo dziąsła napuchniete;-) ale nie marudzi ;-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

18 paź 2013, 19:51

Aneta nam brakuje jeszcze 1trójki i piątek do kompletu uzębienia :)

Dziewczyny trzymajcie kciuki w niedzielę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość