Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: oczyszczanie organizmu

23 lut 2016, 13:48

podobno szklanka wody z cytryną codziennie rano działa cuda, bo przyspiesza pracę metabolizmu i oczyszcza organizm z toksyn.
oprócz tego herbata zielona i czerwona, ale w umiarkowanych ilościach.
polecam też siemię lniane, czosnek, sok z karczocha, pokrzywy, imbir, jagody acai ;)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: oczyszczanie organizmu

05 kwie 2016, 13:43

Na oczyszczenie są dobre świeżo wyciskane soki oraz produkty bogate w błonnik, np kasze czy otręby http://melvitpl.tumblr.com/ ale tak jak koleżanka napisała woda z limonką też jest dobra, w szczególności w lecie z miętą i lodem :)

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: oczyszczanie organizmu

16 kwie 2016, 15:40

a znacie jakieś dobre herbaty na oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru wody?

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: oczyszczanie organizmu

18 kwie 2016, 22:38

oczyszczam organizm napojami w wyciskarki wolnoobrotowej z siweyzch owocow i warzyw. sok z burakow j jabłek na dzien dobry to samo zdrowie

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: oczyszczanie organizmu

19 kwie 2016, 22:47

ten sok robisz tylko z buraków i jablek ?
używasz sokownika ?

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: oczyszczanie organizmu

20 kwie 2016, 16:19

a próbowałyście jakiś herbat albo innych tego typu specyfików?? U mnie w pracy koleżanka popija 4xSuperSlim i sobie chwali.

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: oczyszczanie organizmu

03 maja 2016, 21:42

ten sok robisz tylko z buraków i jablek ?
używasz sokownika ?
buraki są super na anemie , świeże tym bardziej to istny cud witaminowy, moja babcia piła własnie buraki i jabłka , tylko,że z sokownika włsnie, bardzo głośna praca, ah... szkoda gadać, ja mam wyciskarke wolnoobrotową do warzyw i owocow, wrzucam cały owoc , czy burak, [umyty] i całe jabłka ze skórką ,pestkami , i w srodku tej wyciskarki jest taki ślimakowe wiertło, i całe te owoce miażdźy ,sciska i wypływa sok, mozesz wybierać jego gestosc klarownosc,jest pysznie i zdrowo ! bo wyciskarki zostawiją wszytskie witaminy
Bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn therm line fast ponieważ zawarta w nim pokrzywa tak rewelacyjnie działa na organizm. Na dodatek zielona herbata usuwa nadmiar wody z organizmu a pieprz kajeński spala tłuszcz. Fajne odchudzanie z tym specyfikiem.
litosci,,, to wrzuc te pokrzywe do kubka zalej wrzatkiem i pij, ale nie z tabsów, albo dolej do soku

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: oczyszczanie organizmu

06 maja 2016, 13:55

Grunt to zadbać o to, by w ogóle oczyszczać organizm. Wiele osób robi ten błąd, że totalnie o tym zapominają i potem cierpią na różne nerwice, czy inne schorzenia. Najlepiej same przeczytajcie http://neera.pl/usuwanie-toksyn-z-organizmu/ i zacznijcie się do tego stosować. Jeśli toksyny zostaną usunięte, to od razu poczujecie się dużo lepiej.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: oczyszczanie organizmu

07 maja 2016, 21:42

Ja myślałam o diecie warzywno owocowej ale trochę sie jej obawiam. Wydaje mi się, ze to swego rodzaju głodówka. Chyba się wybiorę na skuteczne odchudzanie przed wakacjami w Primavera Jastrzębia Góra Z tego co wiem można tam się dowiedzieć jak szybko zdrowo schudnąć, zrelaksować, dowiedzieć się jak ćwiczyć itd. Dawno nigdzie nie byłam i taki wyjazd powinien mi dobrze zrobić.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: oczyszczanie organizmu

11 maja 2016, 07:29

W oczyszczaniu organizmu mogą ci pomóc świeże soki z warzyw i owoców. Ja jakiś czas temu trafiłam na http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 i zastanawiam się nad zamówieniem wyciskarki jednoślimakowej.
Chciałabym zacząć pić soki do posiłków. Czytałam o ich pozytywnych właściwościach.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość