Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: bardzo sucha skóra

03 cze 2015, 08:01

Można pytać w aptece a można też kupić kosmetyki z dodatkiem naturalnego kolagenu,to w mnie najlepszy sposób aby pozbyć się problemu bardzo suchej skóry.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

08 cze 2015, 08:58

A jaki krem posiadasz? Bo tak jak Przedmówczyni słusznie radzi,polecam skupić się na kosmetykach z dodatkiem naturalnego kolagenu,w tym dobrym kremie do twarzy. Akurat na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór w niższej cenie,warto sprawdzić.

kamalla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2015, 07:31

Re: bardzo sucha skóra

15 cze 2015, 07:37

Ja również mam problem z przesuszoną skórą dłoni. Niedawno wybrałam się na zabieg http://princessacademy.com.pl/zabiegi/m ... cja-dloni/ i mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona, bo efekty utrzymują się już długi czas. Dłonie są nawilżone i wygładzone

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: bardzo sucha skóra

16 cze 2015, 15:04

U mnie na suchą skórę pomaga pokrycie skóry grubą warstwą kremu nawilżającego i przykrycie skóry na 30 minut gazą (zmoczoną w niegazowanej wodzie mineralnej). Natomiast na ręce i nogi nakładam oliwką kosmetyczną (zaraz po kąpieli), a raz w tygodniu robię sobie dodatkowo specjalną maseczką (z rozgotowanego siemienia lnianego).

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

03 lip 2015, 13:10

Oliwka to dobry pomysł,ale jej działanie będzie krótkotrwałe,tutaj chodzi o kompleksowe nawilżenie skóry,a to zapewnią kosmetyki z kolagenem- oczywiście tylko te naturalne. Zaglądaliście do nas tak jak pisałam powyżej?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: bardzo sucha skóra

25 lip 2015, 21:01

Oliwka może niestety nie wystarczyć. Nam nigdy nie pomagała... Kąpiel niemowlaka najlepiej zorganizować z użyciem specjalnych dermokosmetyków takich jak np emolium. Używałam go do kąpania mojej córki i pomagał. Miała bardzo suchą skórę po urodzeniu, schodziła jej płatami. Dopiero po zakupie tego płynu sie polepszyło.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: bardzo sucha skóra

28 lip 2015, 13:20

Z Tołpy mają bardzo dobre balsami do suchej skóry, warto je wypróbować.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

04 sie 2015, 12:47

A czy nie lepiej stosować dobrej jakości kosmetyki naturalne? Np kolagen znakomicie nawilża suchą skórę więc może warto pójść w tym kierunku? Szeroki wybór i pomoc znajdziesz na www.Lagenko.pl

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: bardzo sucha skóra

05 sie 2015, 14:18

Powiem Wam,że ten balsam jest wprost rewelacyjny:
http://www.belisoshop.eu/p,argan_illumi ... 840,1.html . Nie wiem czy znajdziecie go w sklepach stacjonarnych bo przynajmniej ja nie widziałam ale warto jest sobie zamówić z internetu bo nie dość.ze bardzo dobrze nawilża skórę to jeszcze zostawia na niej bardzo ładny połysk. Daje efekt takiego złotego pyłu, który bardzo dobrze podkreśla opaleniznę. Na pewno jest to fajna odmiana po tych wszystkich balsamach ze sklepów, ktore zawierają za duże, bardzo brokatowe drobinki. Ten jest inny, jest to raczej subtelny blask. I nogi prezentują sie o wiele szczuplej niż w rzeczywistości.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: bardzo sucha skóra

05 sie 2015, 15:24

Brokatowe drobinki? To nie dla mnie. Ja jestem zwolenniczką oleju kokosowego.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość