janiab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:51

Re: jak się relaksujecie?

21 lut 2017, 15:05

Wyczerpujący trening a potem maseczki + peeling ciała + kąpiel

Amasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2014, 12:56

Re: jak się relaksujecie?

24 mar 2017, 14:03

Kiedyś bardzo lubiłam czytać książki. Dużo czytałam i dużo pisałam. Życie jest jednak życiem i zarzuciłam te aktywności, w zasadzie chyba wmawiając sobie, że nie mam czasu. Czas tak naprawdę mamy wszyscy, wszystko jest tylko kwestia jak nim dysponujemy. Staram się powoli zmienić ten stan rzeczy. Teraz czytam już nie książki, a blogi, typu http://www.insideyourlife.pl/ oraz audiobooki (czasem). Staram się też spędzać wolny czas na nauce, na razie uczę się jednego nowego języka, szlifuję ten który znam. Usunęłam z telefonu wszystkie aplikacje, które powodują że tracę czas. Wypisałam się z wszystkich newsletterów. Skupiam się raczej na tworzeniu niż tylko odbieraniu tego co ktoś "wytwarza" - nieważne czy są to treści czy jakaś oferta konsumencka. To jest bardzo trudne, ale się staram, jestem na początku tej drogi.

matejka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:56

Re: jak się relaksujecie?

29 mar 2017, 00:22

Muzyka ! Uwielbiam również masaże, ale one swoje kosztują :c

Superszoper
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2017, 09:23

Re: jak się relaksujecie?

14 lip 2017, 09:42

Dla mnie relaks i odstresowanie to przede wszystkim duża dawka ruchu, aktywności fizycznej. Np teraz latem, warto zadbać o wieczorny trening i codziennie biegać, tak nawet dla czystej przyjemności. Wtedy od razu poczujemy się lepiej, zapewniam :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: jak się relaksujecie?

03 wrz 2017, 16:10

U mnie to kawa/ lampka wina i jakiś fajny film ewentualnie serial;)
Jutro właśnie na Pulsie leci premierowy odcinek nowego serialu Lombard. Życie pod zastaw. Także na pewno będę oglądać;)

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: jak się relaksujecie?

03 paź 2017, 21:30

ja też lubię ksiażki, czasem film, serial, czasami połaże sobie po paku jak jest fajna pogoda, ale bywa ze z nudów siedzę przed kompem i oglądam trendy w modzie, jakieś ciuchy, biżuterię. Takim sposobem wynalażłam sobie ostatnio cudeńko na które zachorowałam https://touspolska.pl/jak-nosic-tous-medallions szukałam jaką biżuterię nosic do jakiego rodzaju dekoltu i znalałżam przy tej okazji cudowny naszyjnik...swietna strona bo przyznam ze jeszcze nigdy nie widziałam tak fajnie rozrysowanego co do czego zeby fajnie się komponowało i dobzre wyglądało...grunt to mieć czas wolny zeby móc coś z nim zrobić. Kobiety wiedzą to najlepiej ;)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: jak się relaksujecie?

04 paź 2017, 20:34

Ja odpalam jakiś film dla relaksu, a dla przyjemności i pożytku robię sobie jakiś domowy zabieg. Na weekend zaplanowałam zrobić maskę epiltouch na dłonie, może faceta też namówię, mam i dla niego parę w kosmetyczce. :)

Awatar użytkownika
rudzielec84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2017, 14:50

Re: jak się relaksujecie?

18 paź 2017, 14:55

Mnie najbardziej relaksuje joga! Tak się powyciągam, a z mięśni cały stres ucieka <3

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: jak się relaksujecie?

26 paź 2017, 10:49

Relaksować można się na kilka sposobów, dla mnie osobiście odbywa się on po przez czytanie dobrej książki oraz bieganiu- aktywności fizycznej. To zapewnia mi największy relaks.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: jak się relaksujecie?

27 paź 2017, 16:31

ja przed tv, dzisiaj idę na fitness, ale jutro o 20 właczam tv puls i będę oglądać, bo ma być Plan ucieczki, a lubię filmy akcji więc repertuar idealny

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość