rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

17 lut 2018, 20:57

Meble na wymiar łatwiej dopasować do wnętrza, także do kuchni, zwłaszcza mniejszej są idealne, ale od innych wnętrz są już zbędne. Takich mebli nie zamawia się jednak w sieci, tylko w stacjonarnym sklepie, w Poznaniu m.in. w Blackart można zamówić kuchnie na wymiar - wykonanie mebli jest bez zarzutu, a ceny stosunkowo niskie.

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

20 lut 2018, 18:09

Ja zamówiłam meble na wymiar do małego pokoju, bo nieustawny (wąski i długi). Teraz regał mam na całej ścianie: dużo szafek, szuflad, półek i miejsce na dekoracje :) Wiadomo, kosztowało sporo, ale było warto. Ładny i praktyczny zakup na lata.

Lucja4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:02

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

22 lut 2018, 13:08

Najwięcej zależy od budżetu. Meble na wymiar są świetne, ale kosztowne

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

21 mar 2018, 11:04

Normalne, Ze meble na wymiar będą więcej kosztować, ale dla mnie o wiele lepiej się prezentuja i można sobie dobrac je pod siebie. Mnie ta firma robiła meble http://www.indeco.bydgoszcz.pl/ Kuchnia wygląda bardzo nowoczesnie. Jak zobaczyłam jak to wszytko wygląda to jeszcze dodatkowo zdecydowałam się na szafy wnękowe. Mam jedną w sypialni a drugą na dole na korytarzu. Pojemne są, mąz to się śmieję. że większą cześć szafy zajmują moje ubrania.

Mariuszek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2018, 10:31

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

08 maja 2018, 10:37

Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić gotowe meble. Ostatnio kupiłem faje meble do łazienki tutaj lazienkiabc.pl/Meble-lazienkowe-c5

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

09 maja 2018, 11:04

Ja mam część mebli kupionych gotowych a częśc robionych na wymiar. I te drugie są o wiele lepsze. To fakt.

lacrimosa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, 09:22

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

10 maja 2018, 10:05

Ja jestem podobnego zdania. Po co na wymiar i tracić pieniądze, kuchnię to jeszcze rozumiem, bo wiadomo, tam musi wszystko stykać. Ale salon, sypialnia, reszta pomieszczeń? Bez sensu. Wystarczy dobrze poszukać i się dopasuje wszystko gotowymi meblami, większość ludzi tak robi. A co do Abry @nizia to się zgodzę, byłam tam ostatnio w sumie przypadkiem, a wyszłam z meblami. Tzn. szukałam czegoś do salonu i sypialni i tak o sobie weszłam, żeby rzucić okiem, a niechcący mi w to oko coś wpadło :D Zobaczymy jak się to wszystko będzie zachowywać z biegiem upływu czasu, ale myślę że spoko, wygląda porządnie. W ogóle to się zdziwiłam obsługa, bo myślałam, że oni tam zbytnio nie potrafią doradzić, ale jednak. Pani w sumie nam pomogła ukształtować wizję salonu, miała niezłe pomysły.

Damian24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:37

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

17 maja 2018, 09:47

Lepsze są meble na wymiar, ale jeśli nie masz dużo pieniędzy to gotowe meble też możesz je fajnie zaadoptować. Wszystko zależy od tego ile pieniędzy jesteś w stanie wydać na meble.

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

28 lis 2018, 11:31

Bardzo ładne kuchnie można zamówić www.kuchnieanex.pl wg indywidualnego projektu. Kuchnie z firmy ANEX KUCHNIE pierwsza zamówiła moja mama a ja zaraz za nią.

Awatar użytkownika
nilok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:57

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

29 lis 2018, 13:55

A może znajomi będą w stanie pomóc? Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość