Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

30 lip 2018, 22:24

Korzystam od niedawna, ale całkiem fajne daje możliwości. Plus dla chmury faktur ode mnie przede wszystkim za możliwość nie tylko wystawienia wszelakich faktur, ale też za możliwość wgrania faktur kosztowych. Wszystko można mieć w chmurze, w jednym miejscu i w chwile przekazać zarówno ksiegowej jak i kontrahentom.

Leylani
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2018, 15:04

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

05 sie 2018, 16:35

Ja uważam, ze usprawnianie firmy jest jak najbardziej ważne. Trzeba wprowadzać systemy, które np w pracy ułatwiają nam życie, komunikacje między pracownikami.Trzeba tez inwestować w komfort pracy jak chociażby dobre oświetlenie w biurze. Świetnym oświetleniem jest chociażby te firmy Trilux, gdzie jest zastosowany system Human Centric Lighting. I w dodatku jeszcze jest energoszczędne więc ty jako własciciel zaoszczędzisz na rachunkach. ;)

heniula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2018, 10:47

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

14 wrz 2019, 16:17

Sposobów na usprawnienie firmy może być bardzo dużo. Jednym z takich rozwiązań są systemy ERP. Oczywiście - nie ma rozwiązań idealnych, warto więc zerknąć na study-abroad.pl/wady-i-zalety-erp/ i dowiedzieć się, jakie są wady i zalety takiego rozwiązania. Od jakiegoś czasu przekonuję się, że mimo wszystko stosowane u nas rozwiązanie posiada o wiele więcej zalet niż wad.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

13 paź 2019, 19:37

Czasem wystarczy drobny gest w strone pracownikow by firma stanela na nogi. U nas wystarczylo dla kazdego pracownika zalatwienie pakietu medycznego z medicover. Odrazu starania i zaangazowanie w prace wzrosły :D

Emilecrubs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2019, 03:27

Jak usprawnić działanie firmy

22 paź 2019, 22:18

Cześć Mniej więcej rok temu straciłem pracę, aktualnie pracuję w mniejszej firmie. Zarobki nie są takie złe, ale jednak niższe od tych, które miałem. Wykorzystałem już większość oszczędności, które udało mi się nazbierać. Wiem, że to problem wyłącznie mojego zarządzania wydatkami. Może po prostu od razu po wypłacie zamrażać jakoś pewną sumę? Jak wy radzicie sobie z domowym budżetem?

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

25 paź 2019, 01:06

Co do pracowników to fakt, że należy ich doceniać żeby się bardziej przykładali ale też takie podejście że nie dasz mi nic extra to się nie będę wysilał świadczy o tym, że nie należało gościa czy gostki ;) zatrudniać, bo by się znalazł na ich miejsce ktoś bardziej zaangażowany. Dlatego właśnie ja działam w biznesie internetowym, jak sobie wykupuje oprogramowanie to mam czarno na białym funkcjonalność i wiem, że taki www.bizin.pl da z siebie wszystko bo jest kurde pasmem zerojedynkowych treści i nie będzie się obrażać. Oczywiście twórcy mogą wypuścić badziew na rynek ale łatwo to zweryfikować, w tym przypadku nic takiego nie miało na szczęście miejsca. A u pracownika realnego nie wiesz, czy Ci nie sprzedaje tajemnic za plecami u konkurencji.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

01 gru 2019, 22:57

Na każdy problem znajdzie się rozwiązanie. Pytanie tylko, gdzie trzeba coś usprawnić. Musisz zacząć od oceny swojej działalności pod tym kątem. Np. do wsparcie obsługi może być crm online. Z takich programów bs4 posiada wersję próbną.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

14 gru 2019, 20:15

Zainwestuj w swoją firmę i rozbuduj jej portfolio produktowe. Współpracując z Cuk możesz połączyć dotychczasowy biznes z nową ofertą w jednym punkcie partnerskim. https://cuk.pl/wspolpraca/punkt-partnerski

koalabear
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:51

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

23 sty 2020, 01:16

u nas przydało się w końcu orgarrnięcie sprawy przejazdów służbowych dla pracowników, zaczęliśmy współpracę z freeNow i jesteśmy bardzo zadowoleni, mogę śledzić kursy i koszty przejazdów, rozliczamy się przz sap concur

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

30 sty 2020, 23:55

znam ich, też nie raz zamawiam przez ich apkę kursy, dla mnie najlepsze taxi w mieście.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość