Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 07:47

Dzień dobry Szkrab :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja tez cos wczoraj miałam z internet nie tak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale dzisiaj juz jest oki ,no i dobrze :ico_haha_02: :ico_haha_02: Oj biedna Wiktoria :588: :588: :588: Mój Bartosz też cieżko przechodził to wyrzynanie się ząbków,w sumie Kasia też :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Im to nic nie pomagało nawet te żele ,musiałam im wkładac palca i masować dziąsła to wtedy chociaz chwilkeczke sie uspokajały :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ale mój Bartosz tez przez te ostatnie2 noce co chwile sie wybudza ,nie wiem co jest :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Z przodu ma już wszystkie zabki ,może z tyłu,chociaz mówia ,że te ostanie zabki juz tak nie bolą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A ja dzisiaj miałam taki brzydki sen :ico_placzek: -brr.Zaraz dzwonię do męża ,bo dzisiaj wracxa do domu-nareszcie :ico_haha_02: :ico_haha_02: ,żeby uważał jak będzie jechał :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 lip 2007, 07:52

Dora1 ja mam nadzieje ze te zeby juz niedlugo sie pojawia i pewnie bedzie duzo krzyku bo dziaselka i na dole i gorze bardzo rozpulchnione wiec przypuszczam ze jak zaczna wychodzic to po kolei i pewnie bedzie moja Wiki bolalo :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

26 lip 2007, 07:54

A my sie dzis wyyyspalismy :-D
Dora1, nie strasz mnie wnukami :ico_szoking: tak sie wlasnie zastanawiam.......... :ico_noniewiem: moze zeby uchronic sie przed wnukami,za pare lat zrobie sobie jescze jedno bobo :-D
A tak serio,to gdybym miala tylko warunki,to nie zastanawialabym sie nad jeszcze jednym dzieciatkiem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 08:23

Szkrab bedzie dobrze :-) Mnie tez szkoda tych dzieci ,ale tutaj im raczej nie pomożemy ,mozemy jedynie troszeczke ulzyć.Dobrze ,że one później tego nie pamietają :ico_oczko: :ico_oczko:
Akerl ,jezeli chodzi o 3 dziecka ,to sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ja zawsze mówie :nigdy nie mów nigdy :-D :-D ,bo i mi sie to może jeszcze i trzeci raz zdarzyć,no bo sama to ja nie śpie w łóżku,a te dzieci skąds się jednak biorą :-D :-D :ico_oczko: Ale gdzieś po Bartoszu czuje taki pas.Za duzo przeszłam z nim w ciazy ,za wiele mnie to wszystko kosztowało nerwów i zdrowia :ico_placzek: :ico_placzek: A tak naprawde to po prostu sie boję :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

26 lip 2007, 09:29

:ico_kawa: na dzien dobry :-D zaba - ma :-D dokładnie 69 cm - 70 cm - mierzyłam go wczoraj - wiec ciuszki 74 - a wazy prawie 7 kilo ( urodził sie 4200 i 60 cm ) - poród naturalny :-D
u nas nocka taka se ... ubrałam małego w welurkowego pajaca :ico_puknij: głupia baba ze mnie ( Hubert nie znosi jak jest ciepło :ico_noniewiem: )i cała noc walczył z kocem - jak stwirdzi mój mąż - i nie mógl z siebie go zrzucic ... a ja sie martwie - bo on sie rozkouje w nocy i taki zimny lubi spac ( bo jak zimno w pokoju - to dziecko spi do 6 od 20 pełnym ciagiem i budzi siue szczesliwe ) a jak cieplej ( jak lubi mama :-D ) to mam murowana pobudke kolo 2-3 bo pic sie chce ... bede spac w zimnym jak nic .. :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 10:25

Gosia A -dzieki za kawusię :-) :-) Przyda sie łyczek ,przyda.To Hubercik kawał chłopa :-D :-D Ale mój Bartosz tez sie taki urodził wielki 4300 g i 59 cm i też siłami natury.Ale przyznam sie ,że mnie wymęczył i to nieźle :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zreszta on w ogóle jest wielki jak na swój wiek,ale niech rosnie chłop :-D :-D A jezeli chodzi o odkrywanie to moja dwójka cały czas spi odkryta w nocy i jak pójde do nich do pokoju i je przykryję to one od nowa sa odkryte-poddałam się :-D Jak im tak dobrze to niech sobie tak śpią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

26 lip 2007, 15:18

Gosia A, to cie pociesze,moj starszy syn urodzil sie 6.200 i 62 cm.caly czas byl duzy,i do tej pory jest,ma teraz 11 lat,170cm,64kg i rozmiar bucika 43 :ico_szoking:
A Filip wazy teraz 7.200, :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 lip 2007, 18:16

szkrab ale fajnie twoja córcia wygląda w tych koralikach na szyjce :ico_brawa_01:
Ja już się nie mogę doczekać kiedy Joasia będzie mieć chociaż dłuższe włoski , żeby jej spineczki wpinać hihi

Dziś moja panna kończy pół roczku _jeju jak to zleciało :ico_olaboga: ,a ja jeszcze w pracy siedzę :ico_zly: a rano zrobiłam mały torcik :ico_tort: i cały dzień o nim myślę bo ja straszny łasuch jestem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 19:05

[size=150]Magdzinka wszystkiego najlepszego dla Joasi,niech się zdrowo chowa :-) [/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

26 lip 2007, 21:59

Szkrab nam też wychodzą ząbki (górne jedynki), pierwsza dziś w nocy się przebijała, więc sińce pod oczami są. Kupiłam dzisiaj szczoteczkę do pierwszych ząbków, taką nakładaną na palec. Oliwka zachwycona, aż mruczała przy masażu. Polecam!
Gosia moja córeczka też się ciągle odkrywa i jest cała zimna a ja przerażona. Tak to jest z nadgorliwymi matkami. Oczywiście, że ją przykrywam a ona znowu sie odkrywa. I tak nocka zleci.
akerl pisze:rozmiar bucika 43
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: A swoja drogą to jak ty go w brzuchu zmieściłaś?
Magdzinka dla Joasi :ico_tort: . Moja Oliwka wczoraj skończyła 7 miesiecy.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość