Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 sty 2008, 17:35

Ja sobie juz troszke posprzatalam bo nie wiem jaka Majka bedzie jutro narazie sobie usnela a ja zabieram sie za gotowanie obiadu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sty 2008, 12:08

miznów dał w nocy, jużsama niewiem co my jest, może to kolka, nie mam pojęcia. I dzisiaj znowu pomarańczowy jakoś bardziej, w poniedziałek znów idziemy na bilirubinę, mam nadzieję że coś spadła :ico_sorki:

iwona83, i jak wkońcy dobre to zdjęcie? a co z pieniążkami, wiesz już coś?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 sty 2008, 18:53

Renia zdjecie jedziemy dopiero w srode do konsulatu bo we wtorek i poniedzialek jest swieto w valencji i wsyzstko pozamykane

kurcze ciekawe co jest Arturkowi moja Majka jak narazie jest zdrowiusia tylko ciagle robi te kupki takie zielonkawo musztardowe no a dzisiaj w nocy w sumie juz nad ranem zrobila sobie przerwy co godzinke nie zjadala do konca mleczka i robila sie szybciej glodna

[ Dodano: 2008-01-20, 20:26 ]
Obrazek

Widze ze dzisiaj zadna nie zagladala a ja wam wklejam zdjecia z dzisiejszego spacerku

[ Dodano: 2008-01-20, 20:34 ]
Obrazek
a to tatus z coreczka

[ Dodano: 2008-01-21, 18:21 ]
Dziewczyny chyba sie bedziemy musialy polaczyc z jakims miesiacem bo jest nas tak malo ze czasami mi sie wydaje ze sama z soba pisze :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 sty 2008, 20:47

iwona83, no Iwonka też tak sądzę żebyśmy się połączyły, ja związana jestem w sumie ze styczniowymi mamami bo i tam na oczekujących zaglądałąm często

a ja wczoraj nie miałam czasu zajrzeć wogóle tak jakoś szybko mi niedziela zleciała. I dzisiaj byłam znów na sprawdzeniu bilirubiny i wszyszła zła :ico_placzek: jutro znów do szpitala, zobaczymy co znów powiedzą, ale wiem że czeka go kroplówa, nieweim wogóle dlaczego go nie zaświetlają, przecież tak też można, po muszą biedaczka kuć. A i dzisiaj jak mu krew pobierali to kuli trzy razy bo krew podobno była za gęsta :ico_puknij:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2008, 00:24

Czesc Dziewczyny :-)

Iwona.. Super fotki.. Twoja Majka taka slodziutka a słońca i ciepla to Wam tylko pozazdroscic. U mnie niestety typowa londynska pogoda :-/.

Wlasnie karmie swojego maluszka i mam nadzieje ze grzecznie pojdzie luli. Odciagnelam pokarm i z butli ciagnie. Tak przynajmniej wiem, ze sie naje i przespi mi jakies 4h.. Niekiedy nawet dluzej mu sie zdarza. Czasem podaje mu modyfikowane bo mam wrazenie, ze on si nie najadl a piersi miekkie no i Norbert denerwuje sie przy cycu wtedy. A teraz odciagnelam i az sie zdziwilam :ico_szoking: bo ponad 125ml zlecialo. Zatem to maly taki leniuch i ciagnac mu sie nie chce :ico_puknij:
Ohoo.. moj babalitek juz spi :ico_brawa_01:

Przedwczoraj urodzila przyjaciolka mojej siostry. Siostra jak mi opowiadala to az poplakiwala. Ja z ta Ola mialysmy ten sam termin - 5 stycznia. Mnie wczesniej pogonil Norbert na porodowke a Ola przenosila. Lezala kilka dni w szpitalu, wywolali porod. Sam porod nie wiem jak przebiegl ale Wojtus jak sie urodzil mierzyl 50cm a wazyl tylko 2550g. Ola przenosila i mozna by pomyslec, ze jakis kolosek powinien byc na tym etapie a tu taka chudzinka.. Dziecko tez jak sie urodzi to powinny podobno zamknac sie obie komory serduszka, a malemu Wojtusiowi jedna komora sie nie domknela. Niby do 3 miesiaca powinna sie zamknac.. Dodatkowo przez kilka ostatnich dni ciazy maly sie nie przekrecal w brzuchu i jedna nozke ma jakas krzywa, stopke podwinieta do srodka - rehabilitacje bedzie musial miec... No i Ola przez te wszystkie nerwy na dodatek pokarmu nie ma. To takie smutne, kiedy maluszki rodza sie z takimi komplikacjami :(

[ Dodano: 2008-01-21, 23:53 ]
A na spacerki chodzimy codziennie nawet na takie 3 godzinne. Norbert grzeczniutko śpi cały ten czas. Karmionko, przewinięcie przed spacerkiem i spokój na całą wyprawę.
A Ty Renia jak tam ze spacerkami? W Polsce ostatnio nie ma podobno mrozu, jest ponad 0 stopni więc chyba wychodzisz z Arturkiem.. Z ta żółtaczką to mam nadzieję, że mu się wszystko unormuje. Mnie po tygodniu wysłali do szpitala, okazało się, że wszystko w porządku, tydzień później kolejna połoźna znów mi mówiła, że będę musiała pojechać do szpitala.. Ale już wtedy nie pojechałam bo nie zadzwoniła jak mówiła i nie podała mi kiedy miałabym jechać.

Jutro Norbercik będzie miał miesiąć :ico_brawa_01: Rośnie w oczach.. waży ponad 3,5kg (przybrał jakieś 700g) a i z długości śpiochów mi wyrasta :-D

Tak szybko rosną te nasze bobaski kochane :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2008, 11:26

Wszystkiego NAjlepszego dla Norberta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Renia miejmy nedzieje ze Arturkowi przejdzie ta zoltaczka u mnie na szczescie Majka nie miala zoltaczki a tutaj polozne nie chodza bylismy tylko u pediatry i nic nie mowili wiec chyba jest ok

Moja Majka juz wazy 4400 ale ona juz prawie 2 miesiace ma

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2008, 14:05

Dzięki Iwona ;-)

Wiecie co? Wczoraj jak Norberta karmiłam koło 22 to spał mi tylko do 1 (3h) ale po tym karmieniu o 1 przespał mi do 7:30 :ico_szoking: Aż się zastanawiałam czy przez zmęczenie nie zapomniałam o jakimś jednym nocnym karmieniu :ico_haha_01: . Moja mama w nocy powiedziała "no nakarmiłaś go to niech teraz śpi do 7", ja ją wyśmiałam i obliczyłam sobie, że pewnie koło 5 bedę musiała wstać do niego,, a tu budzę się o 7 i oczy w 5zł bo Norbert jeszcze śpi :ico_szoking: A ja po tych 6 w pełni przespanych godzinach czułam się już taka wyspana.. Żeby każdą noc tak przesypiał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2008, 16:50

Brawa dla Norberta mi Majka jeszcze nie zrobila takiej niespodzianki spi mniej wiecej po 3h w nocy a najgorzej jest nad ranem bo wstaje ok 5 i marudzi wtedy biore ja do lozka i tak sobie dalej marudzi az usnie no ale przynajmniej nie musze co chwile wstawac do lozeczka i zagladac co robi a ostatnio wieczorem ja sobie siedzialam i czekalam az pannica zasnie a ona sie cala kocem przykryla oczywiscie siedzialam z laptopem maz wszedl na chwilke i patrzy a ona przykryta i oczywiscie pretensje ze ja z laptopem a nie patrze co dziecko robi

[ Dodano: 2008-01-23, 17:25 ]
Udalo sie z zdjeciem choc wczoraj pojechalismy z mezem i zrobilismy jeszcze jedno juz tylko odbitke zeby twarz byla troche wieksza no i dzisiaj zlozylismy wniosek na paszport ale musimy czekac na niego ok 2 miesiecy

wkoncu dzisiaj przyszedl facet od anteny mam nadzieje ze tym razem sie uda i bede miala polska tlewizje bo z serialami jestem do tylu
dziewczyny czym smarujecie glowke bobasow bo ja zawsze po kapieli robie oliwka i zauwazylam ze zaczela sie skorka luszczyc

[ Dodano: 2008-01-23, 17:33 ]
Majka miala dzisiaj pierwsza daleka podroz bo do konsulatu do valencji mamy 150km ale zniosla to dzielnie ciekawe jak to bedzie jak do polski pojedziemy maz mowi zebym wczesniej samolotem poleciala ale ja sie boje :ico_wstydzioch:

na dodatek majusia jak zawsze zjadla sobie w konsulacie ostatnio jadla w banku a pozniej w autku zrobila kupke i to taka ze body pobrudzila a ja nie wzielam nic na zmiane

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 sty 2008, 23:21

iwona83 pisze:dziewczyny czym smarujecie glowke bobasow bo ja zawsze po kapieli robie oliwka i zauwazylam ze zaczela sie skorka luszczyc

Iwona, ja ogólnie smaruje Norberta oliwką w żelu, główkę też tym ale nie zawsze.

iwona83 pisze:Majka miala dzisiaj pierwsza daleka podroz

A my jutro się wybieramy na taką wyprawę i trochę się boję. Moja mama jest u nas do niedzieli i jakby to było, że mama przyleciała do Londynu i w centrum nie była? Mamę na wycieczkę zabierzemy, ale zastanawiam się jak to będzie z Norbertem - z karmieniem, przewinięciem :ico_olaboga: .

A powiedzcie mi.. mocno ulewa się Waszym maluszkom? Norbert teraz jest taki żarłok, że zjada jednorazowo butelkę ok 100ml, odbijam mu po jedzeniu, ale jemu i tak się jedzonko zwraca i to w dużych ilościach i wiele razy po jednym karmieniu :ico_noniewiem:
Też się martwię bo bardzo chciałam karmić piersią, ale Norbert jak je z piersi to dopóki mu lekko leci to ładnie je ale jak już trzeba mocniej ciągnąć to się strasznie denerwuje, zaczyna mi płakać, jeść z piersi już nie chce a wciąż jest niedojedzony i nie uśnie mi wtedy :029: Coraz częściej przez to podaję mu modyfikowane :zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sty 2008, 16:31

CleoShe pisze:zastanawiam się jak to będzie z Norbertem - z karmieniem, przewinięciem

ja Majke przebieralam w samochodzie a wode podgrzewalam w barze chcialam poprosic babke w nkonsulacie ale ona taka niemila byla ze zrezygnowalam z pomyslu

a ja mialam dzisiaj ciezka noc najpierw do 3 w nocy jakis glupi pies szczekal wiec nie umialam zasnac a pozniej Majka wstala o 6

dziewczyny znacie moze jakas fajna diete bo ja jakos nie umiem tych kilogramow zrzucic zostalo mi 10 czuje sie jakos okropnie wogole nieatrakcyjnie na dodatek mam duzo rozstepow wiec przynajmniej chcialabym miec mniej kilogramow no bo rozstepow sie juz nie pozbede

kurcze a gdzie sie renia podziewa z tego co przeczytalam miala isc do szpitala z malym miejmy nadzieje ze wszystko ok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość