salma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2011, 12:46

27 maja 2011, 13:16

dziewczyny przeciez to same sieciówki! a gdzie jakies oryginalne ciuszki?>
Za oryginalne ciuchy np znanych projektantów trzeba słono zapłacić a nie każdego na to stać.

Właśnie za ubrania znanych projektantów trzeba zapłacić kupe kasy, ja nie wiem jak ludzi z pensją np 1200 zł stac na ubrania niebotycznie drogie ehhhhh jednak można wylicytować fajną odzież markową link został usunięty przez obsługę forum Ja wylicytowałam bluzki znanych marek gdzie mogę spokojnie powiedzieć, że mnie stać na markową odzież.

[ Dodano: 27-05-2011, 13:37 ]
Ja tez lubię sie udać na polowanie do TkMaxa:) Poza tym bardzo lubię kupować w internecie. Mój ulubiony to Kufersklep, zawsze znajdę coś oryginalnego i w dobrej cenie:)



Sklep internetowe są ok lubie buszować po sklepach online znajduje dużo wiecej niż w samych centrach handlowych, lubie kupować markowe jak i nie markowe ciuchy, dlatego szukam rzeczy link został usunięty przez obsługę forum i zawsze jestem zadowolona można tam znaleźć super oryginalne rzeczy, polecam!

[ Dodano: 31-05-2011, 22:00 ]
W Tk Maxx lubię kupować buty. Chociaż porównując asortyment tych sklepów w Polsce i Londynie, to trochę blado wypadamy :) Często zaglądam również do Zary, Reserved, Vero Moda, New Look i River Island :)




pewnie ze tak w krajach zachodnich asortyment jest dużo bogatszy cóz dlatego w internecie robie zakupy i znajduje znane marki ciuchów widzialam ostatnio spódniczkę ives saint lauren na portalu DamBoMam a konkretnie link został usunięty przez obsługę forum jest słodka widzialam tam fajny konkurs można wygrać torebki link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 01 cze 2011, 10:00 przez salma, łącznie zmieniany 3 razy.

brzydula14
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2011, 19:04

01 cze 2011, 21:12

Widzę że wszyscy mamy masze ulubione sklepy :ico_haha_02: Odzież markowa najczęściej jest często zbyt droga, ewentualnie resztki kolekcji bywają tańsze al często są już przebrane. Wydaje mi się że najważniejsze jest to abyśmy czuły się najlepiej w tym co nosimy ( własny styl ) a moda zmienia się bardzo szybko więc wybieram raczej bardziej przystępne ceny odzieży. Od dawna korzystam z e-sklepów i jestem zadowolona a normalne zakupy z trójką dzieci są czasem uciążliwe. :-D

Awatar użytkownika
Carla84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:13

05 cze 2011, 15:21

Jak napisała moja poprzedniczka - czasu też mam mało dlatego kupuję w sieci. Wyławiam okazje głównie na allegro. Początkowo dużo rzeczy było nie trafionych rozmiarowo, ale łatwo się tego nauczyłam :)
Najważniejszy jest odpowiedni dobór - mierzymy nie siebie, tylko ubranie, które jest na nas dobre - po czym je porównujemy z tym co podają sprzedawcy. Ot całą filozofia :)
Zwracajcie uwagę na komentarze i czy konto jest firmowe - firmie można bardziej zaufać.
Na koniec mój ulubiony sprzedawca :ico_brawa_01:
Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę głównie odzież marki Reserved i Mango
Ostatnio zmieniony 06 cze 2011, 09:47 przez Carla84, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szmizjerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 07 lip 2011, 14:20

08 lip 2011, 15:54

Lubię h&m, reserved, bershka, zara, new yorker a ostatnio często kupuję na allegro ;)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 lip 2011, 22:40

orsay, h&m, new yorker, pink...a ostatnio zamawiam w słynnej polskiej firmie odzieżowej -wysyłkowej przez intrnet...

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

19 lip 2011, 14:13

ja najczęściej chodzę na zakupy do centrum handlowego blue city gdzie mam wszystkie moje ulubione sklepy czyli np GaPa, Cubus, Jackpot, Simple, Bershka i inne :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sie 2011, 09:43

Uwielbiam River Island :-) Ale zaglądam tam od czasu do czasu, tylko jak jestem w Poznaniu! Poza tym lubię Bershkę, Stradivariusa, Pull&Beer a mojego syneczka uwielbiam ubierać w H&M :-)

motyl28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:00

10 sie 2011, 13:17

ja uwielbiam
-zare
-link został usunięty przez obsługę forum
-h&m
-link został usunięty przez obsługę forum
-house
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 15:01 przez motyl28, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2011, 14:50

ja najczęściej odwiedzam greenpoint, zarę, reserved, h&m, coocodrillo i wójcik (dla córci), a buty najczęściej wojas, gino rossi lub kazar :-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

11 sie 2011, 10:41

ostatnio tally weijl, bo mają małe rozmiary :-D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość