Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 12:30

pestka, Mysle ze do czasu wesela bedziesz juz taka laska ze maz nawet nie pomysli o innej :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 kwie 2007, 14:12

pestka to zrob wszysko by do tego nie doszlo :-D nawet oszukaj na wadze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

26 kwie 2007, 20:06

przez pewien czas nie mialam jak się dostać na forum, a tutaj widze zmiany jak sie patrzy. az musiałam się ponownie zarejestrować ;)

ja teraz stosuje bardzo fajna dietkę (próbowałam najpierw kopenhaską, ale po trzech dniach myślałam, że umrę, więc zrezygnowałam) ale przy tej może na poczatku odrobinkę nie mogłam wytrzymać ssania w żołądku, bo jednak bęben mi sie rozciągnął i wydawało mi sie ciągle że jestem głodna, bo nie mam na maksa wypełnionego żołądka, ale kupiłam APPTRIM i znakomicie na mnie działa. przede wszystkim nie czuje sie taka osłabiona i nie myśle tylko o jedzeniu. dzisiaj np. umyłam po powrocie z pracy wszystkie okna w mieszkaniu i jeszcze zawału nie dostałam ;)

aa.. no i z suplementów to wcześniej próbowałam takiego octu jabłkowego na C.. (konczyło się na X, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy - chyba lecytyna jeszcze by mi się przydała ;) ) ale to było jakieś bez sensu. nic nie dawało.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 kwie 2007, 21:03

ulkawu to ssanie rzeczywiscie potrafi czlowieka zameczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 kwie 2007, 20:37

Oj, mnie to dzisiaj żołądek prawie wessał do środka :ico_olaboga: ale się nie dałam. Zrobiłam pranie, umyłam wszystkie okna, wysprzątałam balkon, wytrzepałam dywany, wytarłam kurze i dwa razy poukładałam rzeczy w szafkach :ico_szoking: rety dawno tak czysto w domu nie było :ico_haha_01: miałam zrobić jeszcze ciasto dla ukochanego ale obawiam się, ze do jutra niewiele by zostało

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 10:41

pestka, Ja dopiero teraz zauwazylam ze ty jestes mamusia blizniakow :ico_oczko: oj to ty masz dwa razy wiecej czasu aby schudnac :ico_haha_01:
pij duzo wody , panietaj ze jabluszko nigdy nie zaszkodzi , :ico_brawa_01: za silna wole

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

30 kwie 2007, 11:56

Aga_fr pisze:pestka, Ja dopiero teraz zauwazylam ze ty jestes mamusia blizniakow :ico_oczko:

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:509: :509: a tak wogóle to muszę się pochwalić, nareszcie zmniejszył mi się brzuszek :ico_brawa_01: kusiło mnie strasznie, żeby się zważyć ale obiecalam sobie, że zrobię to dopiero na dzień matki. Już się nie moge doczekać :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 12:31

Jeny ,bedziemy dzien matki obchodzic :-) ale sie porobilo :ico_haha_01:
No ty to chyba brzusio duzy mialas :ico_oczko:
ale wiesz u mnie tez zmniejszal sie powoli az nagle hop patrze w lustro i juz go w cale nie ma ( tylko jeszcze ta skora zostala )
wiesz ze ja sie tez nie wazylam ( nie mam wagi ) tylko sie mierze (miara budowlana he he )

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

30 kwie 2007, 13:03

Aga_fr pisze:No ty to chyba brzusio duzy mialas :ico_oczko:

owszem ale szybko się go pozbyłam bo przez 5 miesięcy sama zajmowałam się maluchami. Mąż przyjeżdżał tylko na weekendy. No i kochana teściowa wróciła z wojaży...Powiedziała, że marnie wygladam i zaczęła gotować swoje specjały :ico_olaboga: Cóż, gotować to ona potrafi, trzeba jej to przyznać ale mój organizm totalnie się rozstroił. Zaczęłam okropnie tyć i to brzuch urósł mi najbardziej :ico_placzek: Chciałabym wierzyć, że nie zrobila tego specjalnie ale jakoś nie potrafię :ico_zly: :ico_zly: Teraz walczę no i wreszcie zauważyłam pierwsze sukcesy. A to dobry znak i punkt zwrotny. Teraz bedzie mi łatwiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 23:16

pestka, to moze zeby mobilizacja byla wieksza umowimy sie ze wkleimy fotki z imprezy weselnej :ico_oczko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość