Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

21 cze 2007, 15:12

Zulcia, a ja słyszałam ze ponad 250 zł! 130 zł jeszcze bym dała rade wyskubać.Ważne że 1 dawka wystarczy.
O szczepieniu dziewczynek na raka szyjki macicy oglądałam program na tel.regionalnej .Był to bardzo pouczający program.My też możemy się zaszczepić ale największa szansa aby uniknąć tej choroby jest właśnie szczepienie od 11 r.ż. Myślę że skoro u nas jest tak wysoki procent zachorowań może właśnie minister zdrowia "pójdzie po rozum do głowy"i zaleci to jako szczepienie obowiązkowe.
Moja Basia ma właśnie anginę z wysoką gorączką. :ico_olaboga: Dobrze że dziś się ochłodziło bo wczoraj bardzo żle sie czuła bo nie dość że miała temperaturę to jeszcze panował okropny upał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 cze 2007, 22:11

Oj,to biedna ta twoja córeńka.Wiem jak boli gardło przy anginie,okropność.A co do tej szczepionki na raka szyjki macicy to masz rację,powinni to refundować.Trąbią o profilaktyce,ale pieniędzy nie dadzą.Mamy jeszcze 5 lat,moze się zmieni do tego czasu.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

27 cze 2007, 09:09

witam
noi ja poczytalam sobie troche o tej szczepionce i tez mam taka nadzieje ze cos sie zmieni troszke , lub chociasz cena jedzie w dul .
aska, ucaluj malom , niech szybciutko zdrowieje .

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

27 cze 2007, 14:01

witam ! u nie zimno i okropny wiatr!
Basia już zdrowa i jeszcze zalicza ostatnie dni przedszkola.Mają teraz co robić bo przenoszą się do nowej sali .Bardzo przy tym pomagają ale ile niespodzianek pani im przy okazji znajduje .Mają frajdę. :-) :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

01 lip 2007, 20:16

Witajcie :ico_haha_02:
Przedszkole się skończyło i musimy jutro iść po zwolnienie do pani doktor,bo mój mąż nie ma urlopu.To jakaś paranoja,bo brakuje im ludzi i na drzwiach wisi kartka,że urlopy wstrzymane,aż do odwołania :ico_puknij: .A co mają zrobić ci ludzie,którzy mają dzieci?Chyba brać je do pracy,bo innego wyjścia nie ma.Mój mąż ma zaległy urlop z zeszłego roku i cały z tego.I co z tego jak nie może z niego skorzystać.Mówię wam,mam już tego dosyć.
Przepraszam za żale,ale musiałam to z siebie wyrzucić.Nie dość,że nie możemy razem wyjechać na urlop,bo musimy się dzielić,to jeszcze takie problemy :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

03 lip 2007, 07:22

Zulcia, a ty sie zal kobieto , my tu jestesmy i cie wysluchamy :ico_oczko: to naprawde podle z tymi urlopami , my tez nie wiemy kiedy muj dostanie urlop :ico_noniewiem: w zeszlym roku dostal na koniec sezonu jak juz bylo zimno i tylko skorzystalismy z jednego weekendu :ico_noniewiem: a w tym roku to juz wogule niewiem .

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

03 lip 2007, 18:31

witajcie!
Zulcia, współczuję
mój mąż nie ma takiego problemu ,w maju już sobie rozpisują urlop .
ja zresztą nie wyobrażam sobie abyśmy urlop spędzali osobno.Tak rzadko ma wolny czas że nie może być inaczej.
oczywiście są różne sytuacje i wszystko się może zdarzyć .
Już niewiele nam dni pozostało i znikamy powdychać górskie powietrze.
Wam też życzę odpoczynku i pogody !

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

03 lip 2007, 18:52

Witajcie :-D
Lady, tak to już jest z Tymi naszymi biednymi facetami :ico_placzek: .Nie martw się,może w tym roku będzie lepiej :-)
aska, my musimy brać urlop osobno,bo się dzielimy opieką nad Zuzią przez 2 miesiące,żeby nie chodziła do dyżurnego przedszkola.Najpierw mój mąż,potem moja mama zabiera ją nad morze,potem moje 3 tyg. a ostatni tydzień zajmuje się nią moja siostra.
Mam nadzieję,że jak będę w :ico_ciezarowka: i urodzi się maluszek,to przyszłe wakacje spędzimy razem,bez kombinowania.Ja będę w domku,więc nie będę martwiła się co zrobić z Zuzanką w wakacje.
Pozdrawiam i życzę Wam udanego urlopu :-D

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

03 lip 2007, 22:55

Zulcia, a już planujesz następnego bobaska? powodzenia!!

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 lip 2007, 12:53

aska, witaj :-D
Planujemy :ico_haha_02: Już od dawna siedzę na topiku.Mam nadzieję,że nam wyjdzie,bo jak widzę,wcale nie tak łatwo zostać :ico_ciezarowka: .Zresztą z Zuzią też próbowaliśmy ok.4 miesięcy.Zaczynamy od sierpnia,bo leczę kanałowo ząb,a rtg jest przy tym niezbędny,więc mamy lekkie opóźnienie.Mieliśmy zacząć od lipca,ale zdrowie dzidzi ważniejsze.A wy myślicie o rodzeństwie dla Basi?Pozdrawiam :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość