Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 wrz 2008, 22:08

edyta29, dla Kaludi ... spóźnione życzenia urodzinowe ..... :ico_tort:

u nas już dziś zaliczyliśmy pierwszą pracę domową ....oj... jaki Kacper był niezadowolony bo było "dużo" zadane .... :ico_olaboga: ale musi się przyzwyczajać....

Zulcia pisze:A jak Wy sobie radzicie z tym,że wasze pociechy są już takie duże i chodzą do szkoły?
taka kolej rzeczy ... tylko jakoś nie wierzę że ja mam już tyle lat :ico_wstydzioch: czasem mam ochotę powiedzieć że mam 24 lata (bo na tym wieku utknęłam) ale jak stoi koło mnie KAcper to mi głupio ... :ico_wstydzioch:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

06 wrz 2008, 12:21

Witam wszystkich. Tydzień minął. Bartek jest bardzo zadowolony ze szkoły i ma chęci do nauki. Dostał już dwie 6 i jedną 5 co go bardzo zmotywowało. Tylko zobaczymy jak długo to potrwa. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

06 wrz 2008, 12:58

witam po pierwszym szkolnym tygodniu :-) Basia zadowolona szybko sie zaaklimatyzowała w nowym otoczeniu ( lepiej to zniosła niż ja :ico_oczko: ) .Od czwartku jeździ już busem i nie ma z tym problemu a tego się najbardziej obawiałam a jest to duże odciążenie dla mnie .Bus podjeżdża pod blok rano i po szkole .Dziś pytała czemu szkoły nie ma w sobotę :ico_oczko: .W tym roku zniesiono w tej szkole mundurki ale i tak wydatki spore jeszcze ubezpieczenie i komitet pozostały do opłacenia :ico_olaboga:
Pani również porozsadzała dzieci po swojemu ale Basia mówi ze wszystko jest ok .Mają też juz dyżury jak przy tablicy jak i pomagają dziewczynce na wózku .W sumie w klasie jest 5 dzieci niepełnosprawnych ale radzą sobie bdb :-)
Powodzenia dla Waszych dzieciaczków oby tak dalej :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 wrz 2008, 22:45

Witam
Zuzia po tygodniu chodzenia nawet zadowolona,pracę domową odrobiła chętnie.Niezadowolona jest tylko z tego,że musi iść do szkoły w sobotę,bo odrabiaja za 10 listopada.Nie jest mi to za bardzo na rękę,bo w niedziele chrzcimy Julię,ale trudno,jak mus to mus.Odrabiają za poniedziałek,a Zuza ma 6 lekcji,więc cała sobota w szkole,bo idzie na 9.45 a wraca o 15.10.
Dziś było zebranie,dużo papierków do wypełnienia itp rzeczy.Dowiedziałam się właśnie,że u nas skala ocen to nie cyfry,a literki-od A do F.Pani wydaje sie miłą i konkretną osobą,może nie będzie tak źle.
Zamiast typowych boksów,dzieci maja szafki na ubrania,na troje dzieci jedna szafka.Zuza boi się,żeby kluczyka nie zgubić.
Czy u Waszych dzieciaczków jest angielski obowiązkowy?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

09 wrz 2008, 10:22

U Basi ang. jest obowiązkowy ale chyba od tego roku już wszystkie pierwszaki mają go obowiązkowo .Zebranie dopiero będzie u nas na koniec września ale wszystkie ważne informacje były na zebraniu w czerwcu jak i teraz na rozpoczęciu .Jedyne do czego Basi nie moge przekonać to do gimnastyki korekcyjnej na wf ona nie musi chodzić ze wzgl. na stan zdrowia ale korekcyjna jest w formie zabawy i oczywiście dobrze wpływa na postawę itp a Basia za nic nie chce tam chodzić bo prowadzi to pan :ico_olaboga: jutro jadę do szkoły i spróbuję ja namówić by choć weszła na sale i popatrzyła co tam dzieci robią ...może po czasie sie przekona
Zulcia, Twoja Julcia ma śliczną czuprynkę a ta fotka w podpisie jest cudna jak sie obie przytulają i uśmiechają :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 wrz 2008, 13:03

u nas tez jest angielski w zajeciech podstawowych a niemiecki chyba ma być dla chetnych , ale narazie cisza
Ala nie powiem bo chętnie chodzi do szkoły , ale jeśli chodzi o odrabianie lekcji w domu to jest problem , bo wlaśnie wtedy ją reka boli , albo jest głodna :ico_noniewiem:
dziś własnie dowiedzialam sie dopiero w szkole ,że miała cos tam narysować i odrazu miala odpowiedz ,że to tylko dla chętnych było , a wcale tak nie był ...............mam nadzieje ,że wprawi sie i nie będzie problemu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 wrz 2008, 11:28

wiolaw, będzie dobrze :-)
.Ja widzę po Basi że męczy ja wstawanie choć teraz wcześnie zasypia , odrabianie lekcji również.
w poniedziałek jej nie było w szkole więc wczoraj musiała nadrobić w domu zaległości + zad.domowe wczorajsze w sumie 5 kartek różnych zadań :ico_olaboga: na końcu juz nie miała chęci ani nie słuchała co do niej mówię aż sie boję co będzie gdyby zachorowała .

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 wrz 2008, 16:08

aska, napewno będzie dobrze , ale jak widzę takąniechęć to mnie szlag trafia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 wrz 2008, 17:12

Zulcia, Twoja Julcia ma śliczną czuprynkę a ta fotka w podpisie jest cudna jak sie obie przytulają i uśmiechają :-)

Dziękuję :ico_haha_02:

A co do odrabiania lekcji,to jak do tej pory Zuzia chętnie odrabia,ale nie miała jeszcze dużo zadane.Dziś nie była w szkole,bo ma chrypę,mam nadzieję,że nic się dalej nie rozwinie.Zresztą wydaje mi się,że mało dzieci było.

ile w tygodniu Wasze dzieciaczki maja lekcji?Zuzia 26 godz.wydaje mi się,że ja w pierwszej klasie miałam mniej :ico_noniewiem:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 wrz 2008, 09:04

witam
oj wieki mnie tu nie było :ico_oczko:

widzę że u wszystkich szkoła i szkolne tematy , u mnie również :-D , Piotrek chętnie chodzi , chce nawet chodzic sam do szkoły , ale mamusia sie troche cyka :ico_puknij: (szkołę mam za płotem )
angielski u nas obowiązkowy , Piotrek chodzi do klasy informatycznej , też jest ona obowiązkowa ale płatna 25zl na miesiąc (głupie to dla mnie , bo jeśli obowiązek to dlaczego płatny) we wtorki chodzi na świetlice na jedną godzinę a on chciałby częściej :ico_noniewiem: , nie dogodzisz takiemu :-D

w poniedziałek nie wiem czy go pośle bo kaszle i ma katar :ico_chory: :ico_olaboga:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość