Awatar użytkownika
Marfarm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2015, 13:49

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

10 kwie 2015, 12:05

Polecam Tran 90 w kapsułkach, który składa się z oleju z wątroby dorsza, a także witaminy A i D3. Forma ta jest alternatywą dla bardzo tłustej cieczy, którą mimo smaku, ciężko wypić. Kapsułki zawierają optymalną ilość składników do jednorazowego przyjęcia.

http://suplemencikowo.pl/tran90
Obrazek

Pokemon
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 02 kwie 2015, 15:09

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

13 kwie 2015, 13:25

Jeżeli dziecko nie gorączkuje to polecam je "wypocić" :)

ojciec32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2015, 13:23

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

17 lip 2015, 13:32

Zawsze mamy w domu krople do nosa np.Nasivin,fajnie sprawdziły się plastry,które naklejamy na piżamkę(lepiej się oddycha)maść majerankową czasem rozgrzewającą na plecki .Na gorączkę mamy sprawdzony przeciwbólowy i też przeciwzapalny Milifen,na kaszel mokry Pulneo a na suchy Prospan.Mam nadzieję,że komuś to się przyda;)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

20 wrz 2015, 21:41

U nas też zawsze są krople do nosa, tabletki na gardło, witamina C i wapno. To taki podstawowy zestaw. Syropów żadnych nie mamy bo nasz lekarz ich nie uznaje. Mówi, że mogą bardziej zaszkodzić niz pomóc. Akurat trafiliśmy na takiego doktorka że ufam mu bezgranicznie jeśli chodzi o leczenie moich pociech.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

29 paź 2015, 16:50

U nas też same choroby przez przedszkole :(

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

29 paź 2015, 16:53

U nas też tak niestety jest. Odkąd maluchy poszły do przedszkola to non stop chorują i zarażają wszystkich w koło. Zaczyna mnie to wszystko dołować. Ja mam coś z krtaniami, młodsza córka złapała zapalenie śluzówki jamy ustnej a starsza kaszle i smarka na odległość. Nasze mieszkanie to strefa objęta kwarantanną :P Mąż nawet zastanawiał sie czy nie nocować w pracy dopóki nie wyzdrowiejemy bo jak on też polegnie to dopiero będzie porażka.

Ariatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2015, 10:07

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

02 lis 2015, 15:41

Moje dziecko oczywiście poszło do przedszkola i przywlokło jakieś atrakcje. ostatnio teściowa wspominała o tekiej metodzie, aby w pokoju dziecka do miseczki z gorącą wodą dac kilka kropli jodyny i postawić gdzieś aby parowało. Ma to mieć działanie bakteriobójcze. Tyle, ze ja nie wiem czy to jest bezpieczne. Jodynę stosowana zewnętrznie znam ale tej metody się obawiam, czy nie podrażni dróg oddechowych. Ktoś coś słyszał o takim sposobie?

Ariatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2015, 10:07

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

02 lis 2015, 15:41

Moje dziecko oczywiście poszło do przedszkola i przywlokło jakieś atrakcje. ostatnio teściowa wspominała o tekiej metodzie, aby w pokoju dziecka do miseczki z gorącą wodą dac kilka kropli jodyny i postawić gdzieś aby parowało. Ma to mieć działanie bakteriobójcze. Tyle, ze ja nie wiem czy to jest bezpieczne. Jodynę stosowana zewnętrznie znam ale tej metody się obawiam, czy nie podrażni dróg oddechowych. Ktoś coś słyszał o takim sposobie?

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

28 gru 2015, 14:03

A co powiecie o stawianiu baniek?
Stosujecie tą metodę jeszcze?
Ostatnio przeglądałam z ciekawości tego typu ofertę- http://www.medplus.pl/ i jest taka możliwość jeszcze dostępna, ale chyba mało popularna!
Jak to jest u Was?

fikso12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 19:34

Re: Sposób na przeziębienie(3 latek)

04 kwie 2016, 15:01

Bańki stawia się tylko wtedy, kiedy jest z dzieckiem bardzo źle. Poza tym to bardzo bolesne, więc radziłabym wizytę u lekarza rodzinnego

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość