Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 paź 2008, 15:50

ehh my tu pewnie zawitamy za 43856586 tygodni :/ niby termin na jutro, ale co z tego jak na KTG zadnych powaznych skurczy nie widac, mala sie rusza jak zwariowana w brzuszku ale wychodzic nie chce :( Dana mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie! Zobaczysz :) obudzimy sie w nocy i pojedziemy do szpitala i nawet nie zauwazymy jak bedzie po :PPPP ale czuje sie dokladnie identycznie, nic nie czuje, zadnych objawow nic :(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 paź 2008, 15:55

yoanna pisze: zadnych powaznych skurczy nie widac
:ico_brawa_01: u mnie tez tak bylo dzien przed ba KTG :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 paź 2008, 17:11

mmarta81 pisze:u mnie tez tak bylo dzien przed ba KTG
A mowilam Ci ze tak bedzie :ico_brawa_01: Ale ta Igusia przeslodka jest,nie moge sie napatrzec!Wrzucaj szybko zdjecia na NK!!Bo chce ja poogladac!!!!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 paź 2008, 17:13

Ale Igusia faktycznie ma dlugie nogi :ico_szoking: mala modelka :)))

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2008, 18:10

mmarta81, jst świetna ńóżi ma długie i podobna do ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie kacper cos marudzi dalam mu te kropelki co ty miszka ale dopiero raz wiec zobaczymy bo strasznie sie preży przy kupci i pierdzi :ico_olaboga: bylismy dzis na sacerze spl caly czas zeby tak w nocy polulal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 paź 2008, 18:41

adia26 pisze:u mnie kacper cos marudzi dalam mu te kropelki co ty miszka ale dopiero raz wiec zobaczymy bo strasznie sie preży przy kupci i pierdzi
No ja zaraz tez malej zaserwuje,bo mi sie wygina!Mam chyba kryzys mleka,bo moglabym karmic doslownie co 10 minut.Natalka jakas niespokojna jest,boje sie ze tego nie przetrwam.Za chwile dam jej juz drugi raz dzisiaj butelke,no nie bede jej glodzic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 19:18

yoanna pisze:Dana mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie! Zobaczysz :) obudzimy sie w nocy i pojedziemy do szpitala i nawet nie zauwazymy jak bedzie po :PPPP ale czuje sie dokladnie identycznie, nic nie czuje, zadnych objawow nic :(
Tak kochana bedzie i musimy w to wierzyc :ico_oczko:
miszka pisze:boje sie ze tego nie przetrwam.
To naprawde jest nie latwa sprawa ale dasz rade :ico_oczko: Zobaczysz bedzie coraz lepiej i prosciej tylko jeszcze troszke :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-03, 19:21 ]
Duzo czytalam na temat karmienia na stonie dziecko fajne sa tam rzeczy napisane na wszystkie tematy lacznie co jesc i o mitach na temat karmienia polecam dziewczynki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 paź 2008, 20:46

jezu Iga tez taka jakas niespokojna nie zasnie mi po karmieniu Marcin ja na rekach trzyma a Igusia pierdzi-mam nadzieje ze to kupka i zaraz zasnie-wczoraj przed kupa to samo :ico_olaboga: tylko ze to w nocy bulio od 9 do 1 :ico_noniewiem: bylo jej dobrze lezec tylko przy mnie przy cycu na lozku a ja sie balam ze ja zgniote
...wogole to mam chyba jakis popieprzone hormony bo bym caly dzien siedzila i ryczala :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

03 paź 2008, 21:03

mmarta81 pisze:wogole to mam chyba jakis popieprzone hormony bo bym caly dzien siedzila i ryczala

też tak mam jak patrze na mojego synka,i pomyśle ile na niego czekaliśmy i jak długo sie staraliśmy żeby dzis mógł byc z nami,wtedy płacze,to takie cudo,nosic pod sercem 9 miesięcy a potem tulić w ramionach!!!!
jak patrze na te nasze cudeńka to sie nadziwić nie moge wszystkie mamy takie śliczne dzieci!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
życze dziewczynki spokojnej i przespanej nocki,-DOBRANOC!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2008, 21:06

mmarta81 pisze:wogole to mam chyba jakis popieprzone hormony bo bym caly dzien siedzila i ryczala

ja mialam(mam) to samo ciagle palakalam na poczatku teraz dolina wlancza mi sie tylko wieczorem :ico_placzek: :ico_placzek: chce mi sie ryczec i wogle i mam wtedy sto mysli na minute :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ,ale z kazdym dniem bedzie ci lepiej damy rade :ico_sorki: :ico_sorki:
ja z cyckami to mam taki problem ze mi za szybko mleko leci doslownie sika jak zacynam go karmic i on sie denerwuje a ja boje sie ze sie udlawi :ico_placzek:
na poczatku moje brodawki wygladaly jak poprzypalane, tak je masakrowal jak nie mialam mleko to dawalam butle poźniej dostalamtaskiego nawalu ze chyba moj jeden cycek wazyl 10 kilo :ico_szoking: :ico_szoking: i byly twarde jak glazy :ico_szoking: bolay jak cholera :ico_chory: teraz jest lepiej tylko gdy budze sie ze snu to mam dwie wielkie plamy na bluzce :ico_haha_01: :ico_haha_01: , no nic budze mojego rycera na kapiel do cyca i lulu mam nadzieje ze dzis sie wyspie :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość