Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

30 gru 2008, 10:11

malutkaniunia dzieki. ja przy poprzedniej ciazy na usg jak bylam w 6 tygodniu to lekarz widzial tylko pecherzyk a nie widzial nic wiecej. kazal przyjsc po dwoch tygodniach. to byly najgorsze dwa tygodnie w moim zyciu - pelne strachu i obaw. teraz tez jeszcze nic nie widzial, choc pecherzyk rosnie tylko z powodu swiat i w ogole jakos tak wyszlo ze umowilam sie na koniec stycznia na wizyte :ico_puknij: no ale teraz tez inaczej sie juz to wszystko przezywa. zreszta bedzie co bedzie, co Bog dal.

[ Dodano: 2008-12-30, 09:13 ]
ooo a tak w ogole stawiam torta! :ico_tort: Moja Hania dzisiaj konczy 11 miesiecy!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 gru 2008, 22:13

Tagar, to jeszcze miesiąc i stuknie roczek. Mojej w lutym stukną 2 latka.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2008, 22:54

kobitki ja sie pocieszam że to może w święta tyle przybrałam, no i na basenie nie byłam juz 2 tygodnie.... bo zamkniety

ech... najwyżej bede słonicą :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 gru 2008, 23:13

Witam ....

Jeżeli chodzi o wage...to ja w ciązy przytyłam 25 kg :ico_szoking: ...Masakra,ale po prawie 5 miesiącach śladu nie ma po tylu kilasach... :ico_brawa_01: Może troszke skóra na brzuchu nie jest jeszcze taka jak byc powinna,ale nie narzekam.

Trzymajcie się cieplutko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

31 gru 2008, 13:19

Izus chodzisz teraz na basen jak jestes w ciazy? Bo ja wlasnie nie wiem co zrobic. Moja Hanka uwielbia basen i chodzilysmy co tydzien, i strasznie nie chcialabym jej tego odbierac...

[ Dodano: 2008-12-31, 12:21 ]
Jagna, 5 miesiecy i wszystko zgubilas? :ico_brawa_01: No to moje gratulacje!
Ja w ciazy przytylam zaledwie 9,10kg i najpierw spadla mi waga do +3 a potem nagle przytylam i nie moglam juz zrzucic. Moze dlatego ze przestalam karmic piersia juz po 3 miesiacach... Ale zauwazylam ze mam wieksze problemy ze zgubieniem wagi niz dziewczyny ktore w ciazy przybraly po 20, 25 kg :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 gru 2008, 18:07

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: kobitki mam wage zepsutą :-D
dziś ważyłam sie na nowej wadze i przybrałam 5 kilogramów a nie 8... masakra
a ja myślałam ze bede hipopotamem

tak czy siak moim zdaniem te 5 kilo to też nie mało

na basen chodze, tzn miałam przerwę świateczną bo basen był zamknięty, mój gin nie widzi problemu w chodzeniu na basen... kazał mi tylko wkładać najmniejszy tamponik jak zwykle, zeby nie złapać zapalenia i zakładac czapkę w drodze do auta :ico_brawa_01:
mój lekarz twierdzi że pływanie dobrze robi na moja kondycję "przedporodową" i wzmacnia mięśnie

moge pływac normalnie żabką, kraulem, na plecach, nie mogę tylko bardzo forsownie pływać np. delfinem, nie mogę nurkować i skakac do wody

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 sty 2009, 11:05

Izus, widze ze jestes zapalona plywaczka! Czyli mowisz ze kawalek tamponiku i jechane? No to moze ja tez. TYlko moze ja tak nie plywam ostro, ale Hanka napewno sie ucieszy z wodu znowu. Tylko poczekam az katarek przejdzie, bo teraz takie zimnisko... brrr

A jak tam Sylwester u was? Ja przespalam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 sty 2009, 12:22

hehe zapalona pływaczka to może nie bardzo :) bo ja dopiero sie ucze, pierwszy raz uniosłam się na wodzie jakieś 4 lata temu :-D :-D :-D i teraz próbuję robić to tak jak trzeba...

lubię chodzić na basen, mam blisko szkolny czysciutki, tani basen, dzięki któremu zrzuciłam rok temu 12kg :ico_brawa_01: chodzę tam od półtora roku i nie mam zamiaru przestać :ico_haha_02:

teraz ratownik bedzie zamiast spadku wagi obserwował powiększajacy się brzusio :ico_oczko:

według ginekologów basen jest najlepszą formą aktywnosci fizycznej w ciąży, bo pracują wszystkie mięsnie a brzuch nie jest zbytnio obciążany, pływanie działa też kojaco na bolące plecy, przygotowują mięśnie i kondycję do porodu-więc samo zdrowie

lekarze polecają też pilates i jogę... gdzieś wyczytałam na ten temat

tamponik malutki na wypadek zapalenia i możesz śmiało na basen iść, Hania tez bedzie zadowolona :)


co do sylwestra- spędziłam u znajomych w towarzystwie mamusi 2-tygodniowej kruszynki, oraz drugiej ciążóweczki więc było bardzo trzeźwo ale wesoło :)
o 2:00 byłam w domku pod kołderką

a na ten nowy roczek wszystkim Sierpnióweczkom życzę przede wszystkim zdrówka i spokoju :ico_oczko:
oby do sierpnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

02 sty 2009, 13:55

ja na sylwestra siedzialam z moim M w domku,przyjechaa para znajomych tez zaciazonych:) wiec i u nas było trzezwo a o 1 szej juz spalismy :ico_wstydzioch:
jak nigdy...

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

02 sty 2009, 21:16

hello hello cos cisza tutaj!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość