Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 sty 2009, 21:25

Dzieki dziewczyny w imieniu meza

Dzis mama byla z Milanem u lekarza bo dostal mi starszne wysypiki, podejrzewalam nawet rozyczke, na szczescie to tylko uczulenie i juz domyslilam sie na co, jak zobaczylam pod kolanami plamy i na buzce, to od chipsow, bo jest uczulony, ale nigdy go calego w krostkach nie wysypalo, nawet na siusiaku, drapie sie biedaczek jeden, mam mu wapno i witamine C podawac.
Mama zapytala sie tez o ten placek lysy na glowie, lekarka powiedziala ze to moze byc od stresu, musze teraz obserowac, jesli sie zacznie pojawiac biala plama, od razu mam sie zglosic z tym do lekarza

pata, kurcze, to na prawde laska byla z ciebie, wiadomo chcialo by sie wygladac tak jak sie wygladalo, a to po ciazy ci tyle kg zostalo??? Jejciu no co organizm to organizm czasem plata jakies figle. Ciekawe a moze po 2 ciazy bys schudla, u nas na watku dzieci czerwcowych jest dziewczyna co cala ciaze chudla a po porodzie to juz w ogole rewelacyjnie wyglada.

kasiekk, zdrowka dla mamy zycze
Ja bylam 2 godziny z chlopakami an podwroku , glupia moglam cos pod dzinsy nalozyc, normalnie myslalam ze nogi mi odpadną

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

06 sty 2009, 21:32

siunia, :ico_olaboga: ale się narobiło oby Milankowi przeszło szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


i właśnie to nie przez ciąże ale przez tabletki po prostu tak na mnie działają hormony , prze samą ciążo ważyłam więcej niż teraz :ico_wstydzioch:
jestem alergiczką i jak byłam mała dostałam kurację hormonalną w zastrzykach trwało to około 3 lat nie pamiętam dokładnie :ico_wstydzioch: i bardzo po niej przytyłam ale potem schudłam i od klasy 8 podstawówki byłam laska aż do momentu 18 kiedy od razu zaczęłam brać tabletki anty. i po jakimś czasie zaczęłam tyć pomału ,pomału i się uzbierało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 sty 2009, 21:34

pata, a nie myslalas o jakiejs spirali??
czy dalej tabletki anty bierzesz??

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

06 sty 2009, 21:35

no i też się nie pilnowałam i zaniedbałam taka prawda miałam już męża :ico_oczko:
a teraz koniec
4 miesiące przed ciąża skończyłam z tabletkami chyba już na zawsze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:36 ]
tak po ciąży mam spiralę ale nawyki i kaloryczne jedzenie to mnie teraz gubi
ale mówię teraz biorę się za siebie - koniec

[ Dodano: 2009-01-06, 20:37 ]
bo to nie że tabletki mnie tak utuczyły tylko jedzenie , a tabletki powodowały zwiększone łaknienie przynajmniej u mnie :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 sty 2009, 21:49

pata, no to nie pozostalo nic jak dietka
ja ostatnio przezucilam sie na chleb wasa sezamowy, super, bardziej najadalam nim niz kanapkami, teraz w polsce tu odstawilam ale jak wroce do norge znow zaczne jesc, bo na wieczor przynajmniej brzucha nie mialam po najedzeniu sie
A i codziennie na kolacje jakos mi sie wkrecila makrela z puszki w sosie pomidorowym

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 sty 2009, 22:20

witajcie laseczki :-)
dziekuje za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


siunia, dla meza 100 lat z okazji urodzin :ico_tort:

wszystkiego naj dla Kacperkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort:



Kasiu zdroweczka dla mamy :ico_buziaczki_big:

to dziewczyny zycze sporo wytrwalosci w odchudzaniu :-)
ja jakos nie moge sie zmobilizowac do odchudzania a juz sie w nic nie mieszcze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-06, 21:25 ]
dziewczyny stawiam urodzinowe :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 06 sty 2009, 22:35 przez magda75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 sty 2009, 22:35

witam wieczorkiem

siunia biedny Milanek,a ten placek to też może być skutkiem uczulenia,oby szybko mu przeszło :ico_sorki:

Patka
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze nie wiem co Kacprowi na urodziny kupić,może jakieś pomysły??? nie mam pojęcia
popatrze na allegro co ta jest ciekawego,trzeba by było pomalzamawiać

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

06 sty 2009, 22:44

A mi po ciąży zostało 15kg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja całe życie wyglądałam jak wieszak i nie wiem jakim cudem w ciązy przybrałam 30 g i nie moge tego zgubić.
Tylko nie wiem czy jest sens mojego odchudzania bo coraz częściej z mężęm myślimy o rodzeństwie dla Kacperka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

06 sty 2009, 22:50

kasiekk pisze:kurcze nie wiem co Kacprowi na urodziny kupić,może jakieś pomysły???
pomysłów brak :ico_noniewiem: ale na pewno cos fajnego wymyślisz :ico_oczko:

Paulina446 pisze:myślimy o rodzeństwie dla Kacperka :ico_oczko:
superrr Pauli nić nie mówiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mów kiedy będziecie się starać o powiększenie rodzinki tiki takowej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: dziewczyny znowu zostaniemy ciociami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

my narazie nie planujemy :ico_ciezarowka: przynajmniej prze 2 lata , muszę szkończyc szkołe a przynajmniej odbyć praktyki

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 sty 2009, 22:55

musze cos wymyśleć ,nie mam wyjścia :ico_oczko:

Paulina to super :ico_brawa_01:

ja też przytyłam w ciązy 29 kg hihi ale zostało mi tylko 5,albo aż,
w sumie nie jest źle bo ja przedtem chuda byłam i teraz dopiero widzę na zdjęciach ze naprawde chuda,ale fajnie bo wszystko leżało jak trzeba :ico_haha_02:
powiem szczerze że nie chciałabym tak wyglądać teraz ale przeszkadza mi mój brzuch jak sie najem,jak w 3 miesiącu czasem :ico_olaboga: wiecie jak to jest raz mi nie przeszkadza a raz przeszkadza,nie dogodzisz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość