NICOLA_1985

11 kwie 2007, 13:01

już sie nie moge doczekać usg.. dostane pewnie znowu fotoska bobaska i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok! zreszta dlaczego miałoby być coś nie tak? nie moge tak myśleć! macie racje i ty bożenka i maja - niepotrzebnie się denerwuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 kwie 2007, 13:20

NICOLA_22, teraz to nie słuchaj o żadnych chorobach i zadnych "babcinych" rad bo takie tylko wywołują podświadome myśli i same w sobie szukamy chorób a to samo staje się chorobą. Myśleć Pozytywnie!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

11 kwie 2007, 21:45

Hejka dziewczyny, moja ciaza to też debiut :-) i na poczatku strasznie panikowałam. Na szczescie moja siostra tez własnie jest w ciazy ale juz z 2-gim dzieckiem i codziennie mnie uspokaja ze wszystkie objawy , ktore mam sa normalne. Ja mam skłonnosci do wymyslania sobie chorób bo sie naczytam zawsze w necie róznych rzeczy i zaraz mysle ze i mnie to dotyczy. Ale musimy myśleć pozytywnie i sie nie stresowac bo jakmy bedziemy zadowolone to i dzieci będa pogodne. Takze Nicola wyrzuć z głowy smętne mysli i głowa do góry :ico_haha_01:
PS troszke sie zaokraglam powoli i nie bardzo mieszcze sie w moje obcisłe spodnie wiec postanowilam poszukac czegos w sklepac dla mam. A tam niespodzianka, same ogromniaste rzeczy na maxa takie jak na 9-ty miesiac, wszystko na mnie wisiało, musze jeszcze chyba poczekac bo na ciazowe ciuszki za wczesnie.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 kwie 2007, 21:53

Agata80, hahaha i to też jest odruch pierwszej ciąży, że ciuchy ciążowe chciałybyśmy nosić już wtedy kiedy nawet brzuszka nie widać a przy kolejnych jak najdłużej w "swoich" bo potem długo możemy się w nie nie zmieścić o ile się będziemy mieścić. Jak zaczęłam chudnąć tak na poważnie to zaszłam w ciążę i raczej moje spodenki szczupłe znowu pójdą w kąt a już sięcieszyłam, że niedługo się w końcu w nie zmieszczę. Ja mam na razie jeszcze spodnie które kupiłam sobie zaraz po porodzie i teraz się robią takie akurat a potem najwyżej gumka na guzik i dłuższy sweterek i na dłużej starczą.

[ Dodano: 2007-04-11 ]
w pierwszej ciąży nie mogłam sobie pozwolić na gumeczki, mogłam nosić tylko sukienki i rajstopy też musiałam naciągać aż na cały brzuch prawie bo miałam bardzo wrażliwy dół i nic mnie nie mogłouciskać nawet niewiele - ledwo radziłam sobie z majteczkami - zsuwałam je na bioderka i czułam się jak by mi zaraz miały spaść. :-D Teraz jest zupełnie inaczej i nie mogę uciskać brzucha a podbrzusze jest ok - więc może długo ponoszę biodrówki, zanim wskoczę w ciążowe.

NICOLA_1985

12 kwie 2007, 12:57

ja teraz tez mam wrażliwe podbrzusze... jak mnie coś uciska to od razu mnie brzuch zaczyna bolec i nawet robi mi sie niedobrze.... w spodnie mieszczę się ale tylko w biodrach... zamka i guzika już nie zapnę bo choćbym nie wiem co robiła to brzucha wciągnąć nie mogę :ico_ciezarowka: noszę teraz luźne, materiałowe spodnie po kuzynce, która jakiś czas temu była pączusiem hehe ale bardzo schudła :ico_oczko: w brzuchu są w sam raz ale za to na pupie i w biodrach wiszą na mnie jak worek.. no ale trudno.. dobrze ze kupiłam sobie druga parę spodni ciążowych mam teraz jeansy i sztruksy :-) więc nie narzekam ze nie mam w co się ubrać! :-D

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

12 kwie 2007, 22:26

A zaczęłyscie juz kupowac jakieś ciuszki ub gadżety dla malenstwa? Mnie strasznie korci, ale część osób mowi mi zeby narazie nic nie kupowac, żeby nie zapeszać. Jedna kolezanka ,wybrała wszystko w hurtowni i dopiero mąz po urodzeniu dziecka pojechał wszysko odebrać. Ja nie wiem czy wytrzymam az tak długo, bo w sklepach sa teraz takie cuda...ze ledwo moznasie oprzec :ico_olaboga:

kasiulek33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:45

12 kwie 2007, 23:27

Ja nic niekupuje bo wszystko mam nowiuskie po aniolku ktory niezdazyl tego zobaczyc i wykorzystac. Mam meble do pokoju dzieciecego, wozek, ubranka itp. wszystko lezy spakowane w kartonach i czeka na malenstwo

truska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:32

13 kwie 2007, 09:47

Ja mam ciuszki po Weronice, moze cos dokupie ale juz przed porodem.
A jak sie okaze ze jest drugi dzidzius to chlopczyk to bede kupowala ale pewnie jak skonczy pół roku bo prawie wszytko mam uniwersalne dla obojga płci

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 10:04

tak milo wspominac...w zeszlym roku tak samo jak wy czekalam na mojego szkraba...mial sie urodzic ok 27 pazdziernika, milo tak powspominac
a o tym ze bede miala synka dowiedzialam sie na 100 20 czerwca

kasiulek33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:45

13 kwie 2007, 10:18

Natashka, slicznego masz synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość