misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 wrz 2011, 12:26

a ćwiczysz troszkę żeby skóra ci się też łądnie ściągnęła?
moja skóra o dziwo nie jest obwisła i gdyby nie moje rozstępy na udach ,ktore zostały po chorobie to by było wszystko dobrze :-)
askra, widze,ze równiez zaczynasz brzuszki i pewno dietke trzymam mocno kciukaski :ico_oczko:
ale tobie kochana ładnie waga spada
ale cos za szybko kochana dzis juz mam 57,1 :ico_noniewiem: ale ja prawie nic nie jem bo nie moge wszystko mi rośnie w buzi martwie sie tym coraz bardziej :ico_sorki:
widziałam kiedyś podobny program
ja równiez widziałam podobny program,ale ten Pan nawet wzioł slub w łózku bo nie mógł sie ruszac .
na wagę z ciekawości a tam już 75 kg
no i super :ico_brawa_01: teraz będziesz spadała nawet nie wiesz kiedy :ico_brawa_01: a jak mniej jeszcz to wiadomo :ico_brawa_01:

dziewczyny co zrobić aby nie wrócił mi efekt jojo?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 12:29

dziewczyny co zrobić aby nie wrócił mi efekt jojo?
nie bardzo wiem :ico_noniewiem: przede wszystkim nie można za szybko schudnąć i zbyt drastycznej diety prowadzić bo po zaprzestaniu dietowania organizm znowu będzie się domagał większej ilości jedzenie i szybko się wróci do starje wagi a można nawet i więcej przybrać :ico_sorki: jakiś ruch by się przydał i nie obżeranie się a będzie dobrze :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 wrz 2011, 12:37

kiedyś to miałaś inną przemianę materii :ico_oczko:
wlasnie przemiane materii teraz mam dużo, duzo lepszą, a zamiast chudnąć tyję:(

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 wrz 2011, 13:13

duzo lepszą, a zamiast chudnąć tyję:(
a robiłas moze poziom hormonów? ja dzieki temu tak przytyłam...zawsze 50 kg wazyłam i to moja idealna waga była,jak zaczełam tyć to 2 kg na miesiąc nie mogłam tego powstrzymać,to było straszne i kiedy dobiłam do 70kg poszłam w końcu do lekarza i wyszło,że przez hormony :ico_noniewiem: dostałam leki i spadam już...
jakiś ruch by się przydał i nie obżeranie się a będzie dobrze
codziennie spacerek z koleżanką a o obżeraniu nie ma mowy bo mnie już do tego nie ciągnie :ico_oczko: ale fakt normalnie jestem na głodówce wykończyć sie mozna,nie mam siły nic zjeść,i co ja mam robić :ico_olaboga: w ciągu 8 tyg spadłam 8 kg to dobrze czy źle?

[ Dodano: 01-09-2011, 13:17 ]
przepraszaq w 11 tygodni bo jak poszłam do szpitala 17 czerwca to zaczynałam z wagą 65,7

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 13:25

misia81, zrzucić w 11 tyg 8 kg to raczej norma,bo powinno się zrzucać 0,5-1 kg na tydzień :-)

CMonikA, to może faktycznie sobie hormony sprawdź jak pisze misia81?

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 wrz 2011, 13:44

mi się wydaje, ze nie mogę zrzucic tych kg przez branie tabletek anty... :ico_noniewiem: ale musze brac, bo dzieci nie chce miec wiecej, tzn sytuacja nasza nie pozawala nam na więcej dzieci... :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 wrz 2011, 14:08

askra, widze,ze równiez zaczynasz brzuszki i pewno dietke trzymam mocno kciukaski
dietki raz, ze nie potrzebuję, bo waże 50 kg przy wzroście 170 cm, a dwa, ze i tak nie udaloby mi się żyć bez słodyczy....jetem okropnie uzależniona od słodkiego :ico_olaboga:
a brzuszki robię, bo mi się mój brzuszek nie podoba...marzą mi się same mięsnie na brzuchu...ech...
dzięki za kciuki!
dziewczyny co zrobić aby nie wrócił mi efekt jojo?
nie głodzić się przede wszystkim. Schudłaś ładnie, waga leci powoli, ale nie możesz sobie pozwolić na to żeby zacząć się objadać znów albo przestać ruszać. Ważne żeby trzymać wagę. A jak to jest z tymi lekami? To jakaś krótka kuracja? Bo jak tak to potem znów może być cięzko trzymać wagę.
mi się wydaje, ze nie mogę zrzucic tych kg przez branie tabletek anty...
jeśli tyjesz przez tabletki anty to znaczy, ze są one źle dobrane. poproś o inne, a nalepiej jak pisała misia zrób wcześniej badania hormonalne, to pomoże w doborze tabletek.

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

01 wrz 2011, 15:41

Kurcze.. 2.gi dzień jestem na "diecie" a już jestem głodna :ico_sorki: Z kondycją u mnie też nie najlepiej.
Czarno to widzę... :ico_olaboga:

patusia22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:53

01 wrz 2011, 15:50

czesc dziewczynki, jestem nowa i chce schudnąć do 50 kg, obecnie mam 67,5 ( za duzo jak dla mnie)....Czuje sie jak to misia81 mowi "male pudzianiątko" :-D :-D :-D Milo mi was poznac...trzymam kciuki za was....damy kurna rade :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 17:30

CMonikA, to zmień tabletki i zrób hormony :ico_sorki:
marzą mi się same mięsnie na brzuchu...ech...
to powodzenia :-)

Allia, to trzeba jeść żeby nie czuć głodu silnego :ico_sorki:

patusia22, oj dużo masz w planie zrzucić ale oby ci się udało :ico_sorki:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość