Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 paź 2007, 19:04

magdzinka no wiesz...niektóre to się cieszą z @ :-D My jesteśmy na etapie zastanawiania sie nad spiralą z wkładka hormonalną i ponoć w 50% ona zupełnie likwiduje @, a na pewno ja skraca :ico_haha_02:
sandrusiano właśnie...przygotuj się... :ico_noniewiem: Ja od dwóch tygodni to nie mam czasu zupełnie na nic. Jaga śpi 2 razy w dzień po pół godziny. A jak nie śpi - to wciąż na nogach - i trzeba za nią chodzić, bo wiadomo, że niepewnie jeszcze tupta. W domu wygląda jak w bunkrze. Żadnych wazonów, żadnych serwetek, świeczek....nic...wszystko na szafach wysoko :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2007, 23:53

eve.ok, w moim domu tez ostatnio nie zaciekawie balagan na 102 :ico_placzek: a ja strasznie lubie porzadek i nie moge sie z tym pogodzic wiec sprzatam tyle na ile mi sil starcza wieczorami ale co z tego z rana znow to samo :ico_olaboga: czsem tak sobie marze jak to juz bedzie pieknie jak maly sie soba zajmie bedzie budowal z klockow itp :-D a ja bede miala blysk w domu bede obiadek gotowala i zagladala na mojego skarbusia :-D oh jak pieknie bedzie a puki co to od kilku tygodni nie moge sobie dac rady z niczym wrrr i modle sie tylko zeby nikt nas nie odwiedzil :ico_wstydzioch: :ico_puknij: oczywiscie maly dje mi wiele radosci ale wieczorkie padam na twarz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 paź 2007, 10:05

sandrusia ze mnie też raczej perfekcjonistka jest, ale teraz dałam sobie na wstrzymanie. mam czas-ogarnę, nie - nic sie nie stanie. Jaga ji jej bezpieczeństwo jest najważniejsze. Choć faktycznie, na początku biegałam i każdą zabawkę zbierałam...teraz nawet nie mam czasu, bo Jaga w mgnieniu oka otwira szuflady, kombinuje przy szafkach, wdrapuje sie na kanapy...(jedna już samodzielnie zdobywa :-) Trzeba sobie odpuscić kochana bo zwariować można... :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 paź 2007, 11:49

Ewuś jak czytam o poczynaniach Jagi to dochodze do wniosku ze to faktycznie "bliżniaczki" hehe. U nas to samo, wszedzie Marti pełno. Wspinanie wstawanie, sieganie po rzeczy. Ale wiecie co jest zabawne? Ona tylko tak jak jest z nami w domu, w ciagu dnia jak jest z babcią to aniołek. Mój tata ma kolekcję słoni, stoja na najniższej połce. Wystarczyło powiedzieć Marti ze nie wolno ze to dziadziusia i NIE RUSZA, a u nas w domu szkoda słów...
Ostatnio robi mi tez na złość :) np przytula się robi "Moja mama, moja" a za chwilę albo pociagnie za włosy albo ugryzie. Rany...

Wczoraj dopadłam ja z nożyczkami :ico_placzek: ale cóz sama sobie jest winna, mogłą nie sciagac frotki.

Faktycznie ostatnio troszeczke zaniedbuje tiktaczka, ale powód jest jeden. Brak czasu. Na tygodniu: praca, dom, praca. TEraz jeszcze na siłownie wracam, wiec juz wogóle zero czasu. A w wekendy, trudno nas zastać w domu. Ostatnio bardzo aktywnie spedzamy czas. Nie chwaliąm się a ostatnio bylismy w Katowicach na sztucznych sciakach do wspinania. REwelacyjna zabawa - polecam.
Imprezka w Krakowie też była super wrócilismy po 5 rano, tylko niestety robłam za kierowcę :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 paź 2007, 12:01

moniś no to nie ustawiłaś się na dogodnej pozycji :-D Ale przynajmniej ekscytująco u was...Ja na takie eskapady to sama mogę się tylko wybrać... :ico_noniewiem: M. wciąż na kręgosłup narzeka wiec skałki już nie nasze będą :ico_placzek:
Coś sie pobratały te nasze córy od samego początku :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 paź 2007, 17:54

Oj pobratały pobratały. Fajnie byłoby się kiedys spotkać ....

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 paź 2007, 19:42

moniś kto wie :-D namówiłam ślubnego na zakopane :-) Za miesiąc, dwa może w końcu wyjedziemy, to przejazdem wpadniemy :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 paź 2007, 13:30

Super.... a z Jagą byście jechali?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 paź 2007, 16:03

inaczej się nie da :-) Ona jest tak uczepiona mojej spódnicy, ze może przebywać z kimkolwiek ale przychodzi wieczór i nikt inny Jej wykapać nie może i uśpić jak tylko mama :ico_brawa_01:
więc kto wie - może niedługo za raczki sie schwycą i razem pobroją trochę :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 paź 2007, 19:30

Co tutaj tak cisza :)
Dziewczyny ja tak zabiegana ze nawet nie mam kiedy foteczek powklejać...

Jutro robimy sobie wycieczkę do Pragi, wiec zmobilizuję sie i pokarze zdjecia - obiecuję:)

Dziewczyny 9 miesiecy zleciało, a jak z Waszymi figurami. Wróciłyście juz do swojego wygladu? Ja (tak mówią inni) mam ponoc lepsza figure niz przed ciąża... ale i tak jeszcze pracuje nad sobą. Jeszcze brzuszek został, minimalny ale jeszcze jest.
Jednak mam taki swój problemik, który troszkę mnie zasmuca. Nie wiem jak u Was, ale mi zmałał biust. Kurde przecież długo nie karmiłam i taka niespodzianka. :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości