misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

13 sty 2009, 21:49

ramonka, jak czytam to co piszesz to się wzruszyłam,dzis cały dzień mam tak...kolezanka mi dała maleńkie skarpeteczki białe to sie popłakałam..ale to przez spóźniajacą sie @ hormony wariuja :ico_olaboga:

i po kims te ruchy słodkie ma napewno:)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 sty 2009, 14:27

Witam Kochane !!!
Ramonka gratuluje dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie ze u Ciebie wszystko gra
Magdalenka juz niedlugo a wszystko sie dowiesz trzymam kciukaski ale widze ze wszystko wskazuje na :ico_ciezarowka:
Ja obecnie mam dostac @ w niedziele i czuje ze przyjdzie przez to ze sie troszke odcielam od tego czuje sie jakas bezplciowa :ico_olaboga:
Trzymam za Was kciukaski dziewczynki bedzie dobrze !!!!
Rybcia u mnie jakos leci z dnia na dzien zajelam sie innymi rzeczami i tak jakos przelecial mi ten cykl ostatnio nawet musialam sprawdzic kiedy mam dostac @ bo zapomnialam calkowicie, teraz juz wiem ze w niedziele i czuje ze bedzie
nie wiem czy cos mnie dopada ale jakas malo kobieca sie czuje ostatnio ja to zakret jestem totalny hihihi :ico_puknij:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 sty 2009, 23:55

Sabcia, moze to jednak obiawy na :ico_ciezarowka: ? :ico_oczko: może moze trzymam kciuki :ico_oczko: wiesz...ja miałam @ dostać 9 dni temu na poczatku czułam się super jak nie przed @ a powinnam miec napięcie PSM i nic...doopiero tydzień gdzies tak po planowanej @ zaczeły mnie piersi boleć i tak bola do dziś,śluz mi zanikł na jakis czas a teraz znów się pojawił taki biało-wodnisty...i powiem ci że również się czuje bezpłciowo raz rozbraja mnie energia a raz płacze tak jak wczoraj bo zobaczyłam malutkie skarpeteczki :ico_oczko: i wróciła mi ochota na przytulanki z czego się bardzo ciesze :ico_brawa_01: ale czy to :ico_ciezarowka: to nie mam pojecia :ico_noniewiem: w każdym badz razie kochaniutka trzymam kciukaski aby to był obiaw :ico_ciezarowka: :-)



dziewczynki kochane powiedzcie mi czy jak bym była w ciąży czułabym np pochylajac się ze mnie juz uwiera brzuszek czy to za wczesnie na takie obiawy??..i czy moge nie miec mdłości zachcianek ittp?? bo czegos takiego nie mam tylko duzo jem i mam parcie na pecherz...

[ Dodano: 2009-01-14, 22:56 ]
zapomniałam dodac heh w piatek wszystko się wyjasni mam nadzieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

14 sty 2009, 23:59

magdalena1981 mdłości nie musisz mieć, a z tym brzuchem to mi się wydawało na początku ze ma większy:) teraz nie widzę różnicy.

magdalena1981 i Sabcia trzymam kciuki aby dołączyłyście do :ico_ciezarowka:

magdalena1981 a ty kiedy miałaś ostatnią @?bo chyba już długo jej nie masz :ico_szoking:
a to bardzo dobrze

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 sty 2009, 00:02

jenny1983, heh nie chce nic zapeszać ale ja tak miałam tydzień temu taki wiekszy brzuszek,albo mi se wydawało teraz mi zmalał...a ty jak kucsz albo sie pochylasz lub spisz na brzuszku nie czujesz roznicy??

a @ miałam dostac 5 stycznia :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-14, 23:05 ]
ja sobie obliczyłam ze byłabym teraz w 6 tygodniu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-14, 23:06 ]
ale nie sadze:((

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 sty 2009, 11:43

magdalena1981, co do mnie hmmmm tak jak pisalam nie licze na zaciazenie w tym cyklu, w zeszlym mialam typowe objawy ciazowe i nic z tego nie bylo mialam w ogole strasznie bolesna @ bardzo podobna jak przy poronieniu, od wczoraj boli mnie brzusio takze czekam na @ i chce zeby juz przylazla b czuje sie strasznie wzdeta
Co do Twojego brzusia, ja jak bylam juz w ciazy a jeszcze nie wiedzialam czulam jakbym miala pileczke w brzuszku jak cwiczylam skakalam czy biegalam strasznie mi ciazylo w brzuszku i wlasnie w tedy stwierdzilam ze dzis powinnam dostac na drugi dzien zrobilam tescik i juz wiedzialam czemu tak sie czuje, co do spanka rowniez od paru dni nie spalam na brzuszku i sama sie zastanawialam czemu bo to moja ulubiona pozycja, co do mdlosci nie mialam ich ale apetytu tez nie mialam a piersi zaczely mnie bolec dopiero w 7 tyg to samo z jajniczkami
Ja trzymam kciukaski za Ciebie i mysle ze jednak jestes :ico_ciezarowka: i zycze ci tego z calego serducha

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

15 sty 2009, 12:05

czego ja sie tu dowiaduje madziu moim zdaniem jestes nosicielka dzidziulka:)
sabcia,bezpłciowy czlowieku jak znow zaciazysz to bedzie jasnej jakiej jestes płci:)
ja wczoraj kontrolnie u ginka bylam i jest wszystko
ok-tylko jeszcze nie przytylam ani grama,i mi gin powiedzial,ze na nastepnej wizycie ma byc 1kg do przodu kurcze z tego wszystkiego sie jeszcze zestresuje i bede chudnąć:)
24.01 w sobote bede miala usg 3d i ten test pappa,czyli badanka prenatalne-czuje ze wszystko bedzie dobrze i tak ma byc...3mam za was kciuki

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 sty 2009, 17:02

Sabcia, dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: mamnadzieje ze i ty juz niedługo pochwalisz sie 2 kreseczkami :ico_brawa_01:
magdalena1981 pisze:czy jak bym była w ciąży czułabym np pochylajac się ze mnie juz uwiera brzuszek czy to za wczesnie na takie obiawy??..i czy moge nie miec mdłości zachcianek ittp?? bo czegos takiego nie mam tylko duzo jem i mam parcie na pecherz...
ja dopiero teraz czuje przy schylaniu ze uwiera mnie brzuch czasami :ico_oczko: co do jedzenia to ja jadłam z poczatku strasznie duzo dopiero jak zaczełam brac ten duphaston jakos odeszła mi ochota na cokolwiek :ico_oczko:
rybcia82 pisze:tylko jeszcze nie przytylam ani grama,i mi gin powiedzial,ze na nastepnej wizycie ma byc 1kg do przodu kurcze z tego wszystkiego sie jeszcze zestresuje i bede chudnąć:)
tym sie nie przejmuj ja miałam wizyte w 13 tyg i byłam 1 kg na - a wcale nie wymiotowałam :ico_noniewiem: za to teraz juz mam 2 do przodu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-15, 16:03 ]
magdalena1981, a i jak mnie osbie wyobrazalas :ico_oczko: ?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 sty 2009, 22:23

Sabcia, dziekuje ja tobie również zycze dzidziulka :ico_oczko: rybcia82, bedzie dobrze bo musi byc dobrze :ico_brawa_01: ramonka, o widzisz czyli nie musze nic narazie czuc nawet jak sie połoze na brzuszku??

hmm..jak patrzyłam na to zdiątko co masz na forum to inaczej wygladasz na nim bo jest delikatnie niewyraźne na N/K jest bardzo wyraźne i tam przezyłam szok :-D bardzo ładna jestes dziewczyna to po pierwsze po drugie jestes wypisz wymaluj jak moja kolezanka z Bolkowa i myślałam ze to Ty :ico_haha_01: ale to nie mozliwe bo tamta ma na imie Ania chyba ze kogoś masz w bolkowie?? a może ja ciebie gdzies widziałam bo ja mam rodzine w lubaczowie to jest koło Jarosławia :ico_oczko: nie potrafie ci dokładnie wyjasnic jak sobie ciebie wyobrazłam ale jakos całkiem inaczej taka o wiele starsza może powazną az za bardzo kurcze nie wiem ,ale inaczej :ico_oczko: i dziekuje za przyjecie zaproszenia :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 sty 2009, 23:10

magdalena1981 pisze:czyli nie musze nic narazie czuc nawet jak sie połoze na brzuszku??
nie :ico_nienie: ja spałam na brzuchu cały czas i nawet teraz mi sie zdarzy ale sie budze bo juz przeszkadza :ico_oczko:
magdalena1981 pisze:bardzo ładna jestes dziewczyna to po pierwsze po drugie jestes wypisz wymaluj jak moja kolezanka z Bolkowa i myślałam ze to Ty
dziekuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: wiesz ze wielu osobom kogos przypominam :ico_noniewiem:
magdalena1981 pisze:chyba ze kogoś masz w bolkowie??
nawet nie wiem gdzie to :ico_wstydzioch:
magdalena1981 pisze:a może ja ciebie gdzies widziałam bo ja mam rodzine w lubaczowie to jest koło Jarosławia
mozliwe :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość