katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 sty 2008, 00:02

no juz mi TT znow dziala a byl krytyczny blad :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-07, 23:05 ]
ale Antos sie obudzil :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sty 2008, 00:07

katrin, ja nie mialam bledów :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 sty 2008, 00:13

ja też miałam, pewnie przez ten czas Kacpiego usypiałaś :ico_haha_02:
Nudzi mi się a spać sie nie chce... co tu robić, dziewczyny... POMóżCIE!! :ico_sorki:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 sty 2008, 00:15

Kolka na gadulcu poslalam Ci drinka-smakowal?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sty 2008, 00:17

Kolka, wzasadzie nie zdazylam go usypiac bo sam zasnal :-D zanim sie podnioslam od kompa :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 sty 2008, 00:24

Katrin dzięki!! był pyszny... Poproszę o jeszcze :ico_sorki: Chyba zaraz rozszabrujemy całe Wasze zapasy :ico_oczko:
Mordko widzisz jaki grzeczny synek? :ico_brawa_01: Powiem Ci coś w sekrecie, że z Julką się po cichu naradzali... Ona cały czas trzyma swoją komóre przy uchu i krzyczy! ALO ALO AAA itd, to pewnie i do niego zadzwoniła wytłumaczyć do czego jest nocka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-07 ]
No i koniec nudów... mężuś do domu wraca.

Ja zmykam narazie. Papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sty 2008, 00:30

Kolka pisze:Ona cały czas trzyma swoją komóre przy uchu i krzyczy! ALO ALO AAA itd, to pewnie i do niego zadzwoniła wytłumaczyć do czego jest nocka
hahaha Kacpi tez dzwoni...wiec napewno tak bylo..podziekuj Jej odemnie :ico_sorki: jednak narzeczona to narzeczona wie jak facetowi glupoty z lba wybic :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 sty 2008, 01:22

M0rD3CzKa pisze:jednak narzeczona to narzeczona wie jak facetowi glupoty z lba wybic :-D :-D :ico_brawa_01:
przed ślubem to zawsze wszystko jest łatwe, proste i przyjemne... Ciekawe czy po ślubie będzie jej tak słuchał? :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

08 sty 2008, 03:20

Hektorka moze i nna firma krzesła ale z wygladu idento tylko kolorek inny my mamy kremowo kakaowe bo takie kolorki nam pasowały do domku a zreszta Lenka je dostała , ale ja tez jestem z niego zadowolona .
a teraz wlasnie zakupiłam łożeczko turystyczne dla naszej myszki na te nasze wszytskie wyskoki , aaaa wy nie wiecie od dziś ze moja corka zasypia sama w lozeczku znowu po bolach 20 min i spi ładnie pobudka co 4 godzinki na cycusia jestem z niej dumna naprawde :ico_brawa_01: tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 sty 2008, 12:06

witajcie :ico_haha_02: ja znów tylko na chileńkę, bo Ola na dłużej nie pozwoli. Wczoraj miałam nieciekawy wieczór :ico_placzek: najważniejsze: pojechałam po wynik cytologii i bardzo się wystraszyłąm, oczywiście mam nadżerkę 2 stopień, ale co gorsze, bardzo silny stan zapalny, który zresztą już wyleczyłam. te stany nawracają mi odkąd urodziłam Olenię :ico_placzek: podejrzewam, ze od tej nadżerki :ico_placzek: kurcze a przed porodem miałam bardzo malutką teraz się poowiększyła i pewnie będzie chciała mi usuwać to :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: boję się :ico_placzek: mam powtórzyć cytologię za 3 miesiące :ico_placzek: potem pokłociłam się z mężem. Bo on taka dłuba, wszędzie muszę na niego zcekać, co mnie wkurza potwornie. No a potem w samochodzie mi powiedział, że ciągle go gdzieś ciągnę, nawet kawy nie może wypić spokojnie, no to obiecałam sobie, że sama będę teraz sobie jezdzić autobusy kursują a on niech sobie kawe pije.
ehhh taki wieczór spieprzony

kasi.k[/b] Ola je kaszki ryżowe, sinlaca i na siłę obiadki bezziemniaczane,których niestety jest bardzo niewiele, ale nie chcę jej sama gotować, bo pierwszych lepszych warzyw z hipermarketu nie jej dam :ico_nienie:

dziewczyny dzięki za opinie na temat fotelików, Mordeczko ja mam taki sam jak Kacpi, ale Twój ma ładniejsze obicie :ico_oczko: ale skoro Ty go chwalisz, to może przy nim zostanę, w końcu nie mam gwarancji, czy Ola będzie chciała w ogóle w czymś takim jeść. No tylko teraz jest kwestia gdzie go będę trzymała, bo pizda, tak lubiąca porządek, swojej koffanej wnuczce, chyba nie pozwoli tzrymać w kuchni fotelika

Mordeczko ale Kacpi świetnie siedzi w tym krzesełu, taki dumny :ico_brawa_01:

kolka i Ty mówisz, że Julcia leń??? :ico_szoking: pięknie stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja Ola większy leń a propo kuzynki. Po co ona do was przyłazi??????nie ma zajęć w domu???? :ico_szoking:

zaraz zmykamy z Olenią na spacer. potem obiadek trzeba dla obrażalskiego zrobić

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość