Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 sie 2012, 16:30

tatuaż wyszedł super:) A i malutka śliczna w zjęciach w podpisie:)Oh przyjżałam sie tatuażowi i zdjeciu i powiem, ze tatuażystę wybrałas dobrego, wykonał kawał świetnej roboty, a w którym miejscu masz ten tatuaż???I je sli mogę zapytać to jaka była jego cena???
jeszcze raz dziekuję :ico_sorki: mam go po lewek stronie od kregosłupa w lewo aż pod żebra jak się zaczynają a cena 500zł. Byłam nawet z malą na tatoo fest w czerwcu na pokazie jako modelka z jego tatuazem. Wszyscy mogli moje rozstępy podziwiać :-D
I dziękuję za pochwałe dla Oliweczki:-)

a ja swoim dzieciom czystą wodę podaje do picia najczęściej i piją z chęcią, lubia inne s,makowe napoje, herbatki, soczki itp, ale najlepiej napajają się woda:)
u nas tez woda rzadzi i mała nie pije z niekapka tylko z tej małej butelki z mestle z korkiem jakoś sobie ją upodobala. chociaz czesem kompot lubi u mnie wypic, taki swojski jak jej ugotuję

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 sie 2012, 17:07

izabelllla123 brawo dla tatuażysty, piękna robota no i dla ciebie :ico_brawa_01:
bardzo mi się podobają takie przemyślane tatuaże, te które mają jakąś historię

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 sie 2012, 21:44

brawo dla tatuażysty, piękna robota no i dla ciebie
dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki:
bardzo mi się podobają takie przemyślane tatuaże, te które mają jakąś historię
ja dokładnie tez tylko takie lubię, dla mnie symbolika jest najwazniejsza i wiele dla mnie znaczą.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 sie 2012, 22:27

izabellla super tatuaż :ico_brawa_01: Jestem pełna podziwu.
Fajne te butki które wkleiłyście, muszę się chyba wybrać do którejś z hurtowni dziecięcych.
Piszecie o nocnym jedzonku. Eryk zasypia po 20, o 00:30 mleczko i ok 6 też mleczko. Budzi się jeszcze oprócz tych godzin, ale wtedy dostaje wodę i śpi dalej.
Planujemy obciąć małemu włoski, ale wszyscy nam mówią żeby czekać do roczku. Ach te przesądy :ico_puknij: do mnie to w ogóle nie przemawia. Chciałam małemu zapuścić włoski bo słodko mali chłopcy z długimi włoskami wyglądają, ale widzę że mu przeszkadzają i w uszy drażnią. Wy już ścinałyście włosy maluszkom?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 sie 2012, 22:45

Wszyscy mogli moje rozstępy podziwiać
to mnie rozśmieszyłaś, dobra jesteś, a pewno wielu tych co kocha tatuaże i techniki tatuowania, nawet nie zauważylo, ze masz jakieś rozstę
3"]ja dokładnie tez tylko takie lubię, dla mnie symbolika jest najwazniejsza i wiele dla mnie znaczą.
dokładnie, ja też lubię jak ktoś potrafi powiedzieć dlaczego wybrał taki a nie inny wzór i w jakis sposób sie z tym utożsamia:)Ja bym chciała następny, coś przypominajacego mi o miłości do moich dzieci, ale brak kompletnie pomysłu, ale moze z czasem coś sie samo stworzy!!!

[ Dodano: 10-08-2012, 22:47 ]
Wy już ścinałyście włosy maluszkom?
ja jeszcze nie scinałam bo jakoś nie widże takiej potrzeby, choć nie jestem przesadna to plan jest że po roczku lekko małego chrzestna obciacha, ale to jej pomysł:) Więc zobaczymy jak będzie:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

11 sie 2012, 08:07

to mnie rozśmieszyłaś, dobra jesteś, a pewno wielu tych co kocha tatuaże i techniki tatuowania, nawet nie zauważylo, ze masz jakieś rozstę
zapewne chociaz ja przyznam sie troszke sie krepowałam, bo jednak skóra na brzuchu juz nie ta i rozstepów co nie miara, ale tu najwazniejsza była Olwika wiec olewam to :-D
dokładnie, ja też lubię jak ktoś potrafi powiedzieć dlaczego wybrał taki a nie inny wzór i w jakis sposób sie z tym utożsamia:)Ja bym chciała następny, coś przypominajacego mi o miłości do moich dzieci, ale brak kompletnie pomysłu, ale moze z czasem coś sie samo stworzy!!!
dokładnie świete słowa, trzeba pamietac że tatuaż ma się na całe zycie, ja mam swoje juz jakis czas i je uwielbiam bo ja dla mnie symboliczne, jakbym wytatuowała sobie chiński znaczek albo cos innego pewnie już dawno bym go zakrywała innym tatu.
ja jeszcze nie scinałam bo jakoś nie widże takiej potrzeby, choć nie jestem przesadna to plan jest że po roczku lekko małego chrzestna obciacha, ale to jej pomysł:) Więc zobaczymy jak będzie:)
ja obciełam z przodu, jakby grzywke bo miała strasznie długi i do oczek małej wchodziły. Włosy schowałam do koperty i schowałam jako pamiatkę :-D

Ale się u nas rozpadalo, paskudnie na polu i zimno jak nie wiem. Mała cos ma problem z kupką chyba zatwardzenie ma i cos jojczała dałam jej kompot ze sliwek może ruszy :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 sie 2012, 11:45

nie wiem czy to by sie zmienilo jakby sie drugie urodzilo?
Ja też miałam takie uczucie że Lili tak kocham i że nie wiem czy drugie będę potrafiła tak kochać.Ale teraz już nie mam takiego uczucia i wiem że będę tak samo kochać .
Wy gdzie kupowałyście buty dzieciom i jakie?
Ja małej butków nie ubieram za często a jeśli już to takie szmaciane że one są bardzo miękkie jak skarpetka.Ja słyszałam że nie jest dobrze zakładać twardych butków dziecku . Moja biega po piachu kamieniach trawie wszędzie boso. Ja jako dziecko jeśli tylko mogłam to wiecznie boso.Teraz też po polu bez chodzę.
Aktualnie wyrasta mi z tych szmacianych i planuję jej kupić jakieś używane takiego samego typu.
Tak mniej więcej one wyglądają.
Obrazek
mam zdjęcie tataużu wiec wrzucam je oraz zdjęcie na podstawie którego bylo robione
Coś pięknego. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Smoczka dalej nie chce i już nawet nie mam zamiaru go uczyć
Moja dawno temu sama odrzuciła.Nie ma sensu na siłę pchać jak nie chce. Przynajmniej będziemy mieć jeden problem mniej bo nie będziemy musiały oduczać dzieci odstawienie smoka.
ja swoim dzieciom czystą wodę podaje do picia
Moja również pije tylko wodę niegazowana czystą .
Nie kupowałam nigdy żadnych herbatek bo jak czytałam jaki maja skład to podziękowałam.
Wy już ścinałyście włosy maluszkom?
Ja nie ale ... myślę że grzywkę jej niedługo lekko podetnę bo jej już prawie do oczek wchodzi.
Nie patrze na to czy to będzie przed roczkiem bo nie wierzę w te pierdoły. Bawi mnie jak ludzie w to wierzą.
Włosy schowałam do koperty i schowałam jako pamiatkę :-D
Dokładnie to samo zrobię jak zetnę.

[ Dodano: 11-08-2012, 11:55 ]
Stawiam torcika :ico_tort: za 10 miesięcy mojej Lilusi. Co prawda to było wczoraj ale jakoś nie miałam czasu na neta.

Popołudniu a właściwie pod wieczór o 18 Lili została z ciocia i babcią a mnie zawieziono do koleżanki Agi na spotkanie przy %%% Oj działo się. O 23 mimo zimna była kąpiel w basenie w ubraniach , potem trampolina noo dużo by opowiadać.Zresztą my takie szalone jesteśmy . Wróciłam do domu jakoś koło północy .
Teraz Lili śpi a ja mam czas na neta.

To może wrzucę jakieś nowe foto.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2012, 11:46 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 sie 2012, 11:57

Ja też miałam takie uczucie że Lili tak kocham i że nie wiem czy drugie będę potrafiła tak kochać.Ale teraz już nie mam takiego uczucia i wiem że będę tak samo kochać .
no to fajnie, że już masz takie nastawienie, ja jak byłam w ciazy z Dorianem czułam sie dziwnie, ze jak to mogę kochac inne dziecko jak Elize, jakbym ją zdradzała, ale to samo minęło i dziś wiem, że to jest tak jakbym miała tej miłości wiecej i obdarowywała nia wszystkich, których kocham, dzieci i meża.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

11 sie 2012, 12:55

Stawiam torcika za 10 miesięcy mojej Lilusi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Coś pięknego
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



szkieletorek, świetne zdjęcia, a jakie malutka mi piękne włoski :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 sie 2012, 15:08

Stawiam torcika za 10 miesięcy mojej Lilusi.
:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i powiem, że malutka jest przesłodka, i te jej włoski hihihi, a jak super babywalkera sie trzyma:):):)

to ja :ico_tort: za 11 miesiecy Doriana, kurka jeszcze miesiac i synuś roczniakiem będzie:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość