Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 11:57

witaj PATI - i nie ma za co... Erik jest cudniasty :ico_brawa_01:
witaj i dziekujemy za mile slowa :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do bluzeczki Eryka na zdjeciu to chyba dla dziewczynek, ale to moj mama kupila, bo jej sie tak podobala, a wlasnie nie wiem co znaczy te ostatnie slowo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

20 mar 2009, 12:00

Słonko wyszło, idziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 12:00

hej Pati85!
Podoba mi sie, ze teraz sam juz przekreca sie na brzuszek i jak dluigo lezy, ale niestety nie potrafi jeszcze sie przekrecic z z brzuszka na plecki i wtedy wola o pomoc :-D
moj ma tak samo... na brzuszku wyladuje, ale jak za dlugo lezy, to zaczyna marudzic, zamiast sie samemu na plecy walnac :-D
gdzies slyszalam, ze chlopcy sie wolniej od dziewczynek rozwijaja... ale przypomina mi sie Hubert i juz sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 12:00

Iwona H przykro mi z powodu Paulinki

Ach te chlopy, strach zostwic z nimi dziecko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 12:01

Pati85, "cutie" znaczy slodziak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 12:04

Witaj shoo


dziekuej za komentarz na n-k :ico_sorki:
gdzies slyszalam, ze chlopcy sie wolniej od dziewczynek rozwijaja... ale przypomina mi sie Hubert i juz sama nie wiem :ico_noniewiem:
tez tak slyszalam, ale wiesz co, kazde dzeicko rozwija sie indywidualnie, mi lekark apowiedziala, ze wcale nie kazde dzeicko musi w wieku 6 meisiecy juz siedziec, nic sie nie stanie jesli jeszcze tego nie u mie

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 12:05

moj Pan tez kiedys zrobil numer... trzymal mala na reku, na lokciu, tzn. no na przedramieniu, wiecie (miala ze 3 miesiace), ja siedzialam na krzesle w duzym pokoju, a Pan chcial usiasc kolo mnie i tak jakos niefortunnie sie nachylil, ze uderzyl mala w glowke drewnianym oparciem od krzesla... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: na szczescie lekko i placz byl tylko przez chwile... myslalam, ze Mu leb urwe... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
:
oni wszyscy sa tacy sami :ico_noniewiem: przeciez wystarczy troche wyobrazni i delikatnych, zgrabnych ruchow, zeby sie nic nie stalo...
nie mowie, ze to zawsze przez facetow cos sie dzieje, bo nam tez sie zdarzaja wpadki... ale oni to sa wyjatkowo zdolni w tym temacie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 12:06

Pati85, "cutie" znaczy slodziak :ico_oczko:
no tak faktycznie

Tam te literki na bluzeczce jakies nie wyrazne dla mnie i nie moglam rozczytac, teraz sprawdzialm i sie przyjrzaöam dokladniej i faktycznie, jejku musz eisc do okulisty, bo chyba gorzej widze, ale naprawde :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 mar 2009, 12:06

PATI - moja Su ma juz ponad 7 m-cy i tez jeszcze sama nie siedzi... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a bluzeczka Erika - super i wcale nie uwazam, ze jest dla dziewczynki :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 12:08

gdzies slyszalam, ze chlopcy sie wolniej od dziewczynek rozwijaja... ale przypomina mi sie Hubert i juz sama nie wiem :ico_noniewiem:
tez tak slyszalam, ale wiesz co, kazde dzeicko rozwija sie indywidualnie, mi lekark apowiedziala, ze wcale nie kazde dzeicko musi w wieku 6 meisiecy juz siedziec, nic sie nie stanie jesli jeszcze tego nie u mie


no wiem wiem...ale chodzi mi o to, ze dziewczynki sa z reguly silniejsze od urodzenia i chyba dlatego cwiczenia fizyczne im latwiej ida... sama nie wiem, ja sie nie przejmuje tym, ze maly jeszcze nie siedzi... kiedys musi zaczac ;-) a wszystko zmierza w dobrym kierunku

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości