Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

11 sie 2012, 17:45

to ja za 11 miesiecy Doriana, kurka jeszcze miesiac i synuś roczniakiem będzie:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 sie 2012, 21:06

Cześć :-)

Wpadam się przywitać. Zaraz po PW pojechałam do mamy do dzieciaczków i zostałam na troszkę.
Jutro Was poczytam. Mam nadzieję...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 sie 2012, 08:46

:ico_tort: za 11 miesiecy Doriana, kurka jeszcze miesiac i synuś roczniakiem będzie:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego .
No leci ten czas , ja to uwierzyć nie mogę że tak szybko mi Lili rośnie. A gadali że swoje to powoli rosną. Myślałam też że jak mała będzie w takim wieku to ja już w ciąży będę z kolejnym.
Wpadam się przywitać.
No kochana opowiadaj jak było.

My wczoraj byliśmy na ognisku u znajomego. Mała była z nami do godz 22 .Specjalnie położyłam ją na ostatnia drzemkę później by z nami wytrzymała dłużej. Lili zachwycona , była masa osób a dzieci tez co nie miara , pieski kotki tak że o dziecku sobie przypominałam jak był czas że głodna się robiła. Raczkowała po całym polu dlatego można sobie wyobrazić jak wyglądają jej ubranka.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 sie 2012, 09:00

A gadali że swoje to powoli rosną. Myślałam też że jak mała będzie w takim wieku to ja już w ciąży będę z kolejnym.
nie przejmuj sie, że nie jesteś, wiesz karmisz małą piersia wiec to moze mieć wpływ, a masz już @ normalnie???Będzie dobrze:)

ZA niedługo do pracy uciekam, dzis dzieci na cały dzień do niani, a i ja musze kaske wybrać z bankomatu by niani zapłacić, musze jeszcze raz porzadnie wsio obliczyć.

Miłego dnia dziewczyny!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 sie 2012, 15:01

wiesz karmisz małą piersia
Ja nie karmię już 1,5 miesiąca piersią a okres tak mam regularny od dawna.

My przy Lili mieliśmy problemy więc i teraz mamy bo wiem że nic się nie zmieniło.Miała robione badania usg.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 sie 2012, 17:13

szkieletorek, ahaaa, a ja myślałam, że jeszcze karmisz. No to kochana powodzenia zycze i oby sie udało z drugą ciązą niebawem.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 sie 2012, 07:29

ja obcinalam Kali wlosy juz dwa razy, raz klaczki z tylu, bo miala takie dlugie za ramionka i w tym upale jej sie kleily, a kucyczki jak tylko wyczaila to sciagala..a ost obcielam jej grzywke, z tego samego powodu :ico_noniewiem: i wyglada slodko teraz :-D

a Lili jak sliczna blondyneczka! :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 sie 2012, 09:33

Dziękuję za miłe komentarze odnośnie córci.
Odnośnie włosków to dziś jej tą długa grzywkę związałam w kucyka i wygląda jak dla mnie słodko więc na razie nie obcinam . Chyba że właśnie jak u ladybrid będzie ściągać
to obetnę by jej do oczu nie wchodziły.

U mnie małej coś się albo poprzestawiało albo coś tam nie gra bo od jakoś 3-4 dni budzi mi się w nocy z strasznym płaczem od 3 do 4 razy . Nie zaśnie nim mleka nie dostanie . Nie wiem o co chodzi bo od bardzo dawna budziła mi się tylko raz na karmienie. Mam nadzieje że to minie tak szybko jak przyszło.

Pogodę mamy beeee. Mała wcina koło mnie paluszki a ja mam chwilkę na neta.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 sie 2012, 21:29

Witam i ja wieczorkiem.

Zaliczyłam dziś dentystę i jutro ma kurier przywieść fotelik dla małej więc w środę wyruszamy w pierwszą trasę rowerową.

mój M. jeszcze z pracy nie wrócił wiec cierpliwie na niego czekam, mała śpi ale już raz mi sie przebudziła z takim histerycznym płaczem że nie wiedziałam co się dzieje. Na szczęście po cycu zaraz zasnęła.

Jutro moi rodzice jadą nad morze na 2 tygodnie więc zostaję sama z M. i muszę do mamy jeździś podlewać kwiatki:-)

całuje dziewczyny na dobranoc

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

14 sie 2012, 08:40

Hej dziewczyny. Czytam was regularnie, ale wiem, ze nie jestem mile widziana więc nic nie piszę. Teraz jednak muszę zapytać o coś kwiatunio: jak karmiłaś swoją Izunię na brzuszku to wypijała Ci mleczko do końca czy zawsze trochę zostaje w butli? Bo mój Alan ostatnio upodobał sobie takie jedzenie i nie umiem wykręcić tak butelki, zeby wypił wszystko, zostaje mi jakieś 20-30ml, a wolałabym, żeby mleko się nie marnowało

izabella wybrałaś utalentowanego tatuażystę. Naprawdę chociaż nie przepadam za tatuażami to uważam, że jego praca to arcydzieło

Aguś i ladybird macie rację z tym, że starsze rodzeństwo to błogosławieństwo. Ja od jakiegoś czasu pracuję - pilnuję chłopca pół roku starszego od Alanka i przez okres wakacji jego brata 8latka. Alanek zupełnie inaczej się zachowuje przy nich, niż jak jest sam. Jak jest tylko ze mną, to łazi za mną krok w krok, już czasem to mnie wnerwia, bo na przykład coś gotuję, albo zmywam, a ten wiesza mi się na nogach i jęczy, żebym go wzięła. Jak był młodszy to był bardziej "samodzielny" i z większą chęcią sam się bawił. Nie wiem czy to jakiś etap u niego, czy ja jakiś błąd popełniam :/

Co do spania maluchów to mój Alanek od skończonego remontu ma swój pokoik i w nim śpi całe nocki. A jak się obudzi w nocy to wystarczy go pogłaskać i dać smoka i zasypia. Jak chcę mu mleczko dać w nocy to odpycha butlę i zaciska buźkę, także nie jest głodny. Ale następnym razem też spróbuję podać mu herbatkę, bo nie raz jest tak, że ok. 10minut się kręci i popłakuje, więc może jednak chce mu się pić tylko nie mleczka. A jakie dajecie herbatki?
Ostatnio zmieniony 14 sie 2012, 09:03 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość