Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 lis 2007, 02:49

Hej lutowki
Ja tak w ostatniej chwili, bo wlasnie skonczylam robic ozdoby na choinke a robie po nocach bo chce je wystawic 1 grudnia na sprzedaż.

Gorace gratulacje dla nowych 9 i 10-miesieczniakow : Dominiki, Łukaszka i Tymka oraz Miłoszka i Joasi (kurcze ciagle zapominam ze niektore sa ze stycznie ) oraz Kubusia i Mikołajka :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:

karolasno to zes sie dorobila, :ico_olaboga:, masz racje wykorzystuj czas i kiedy sie da wypoczywaj,duzo duzo zdrowka,buziaki

dorotkatak mi przykro z powodu dziadka, nigdy nie wiem co powiedziec, bo przeciez i tak ci nic nie pomoze,jedynie czas leczy rany wiec badz cierpliwa i silna,pomodle sie za twojego dziadka.
luluja mysle ze ty dobrze robisz, ze nie chcesz sie znow łaczyc z bylym, uwazam ze to wcale nie jest dobre dla dziecka jak sie jest na sile ze soba,dziecko potrzebuje kochajacych sie rodzicow i ufajacych sobie,bo to zapewnia mu bezpieczenstwo a nie wystarczy jedynie ich obecnosc fizyczna, w koncu i tak dojdzie do spiec i wypominania,wiem bo sama bym cos takiego zakonczyla bo nawet jesli bym mogla wybaczyc to mysle ze przy kazdej okazji bym wypominala.
A co do kilku kochanek to powiem ci ze nie jestem zdziwiona,znalam kilku Turkow, dzieki kolezance ktora sie za nimi a wlasciwie za jednym uganiala,chodzilismy razem na dyskoteki i wielu z nich mialo zony. Przepraszam jesli cie tym urazilam, oni sa bardzo mili i w ogole ale ja akurat poznalam ich tez z innej strony.

Dziewczynydziekuje za odpowiedzi w sprawie kanapek, bardzo mi pomoglyscie.
Przepraszam,jesli komus na cos nie odpowiedzialam ale ostatnio w ogole czasu nie mam, Patryk o wszystko sie podciaga a najgorzej ze jak on sie podciagnie juz o wszystkie szuflady z komody to sie na nich potem wiesza,chyba chce wyzej siegnac,wiec musze go wciaz pilnowac ale i tak codziennie prawie jakies stluczki zalicza,ach niech juz sie nauczy chodzic.
A nie wiem czy pisalam, ze dostalismy ten kredyt co sie staralismy,w innym banku co prawda i troche wyzsze iprocentowanie ale na szczescie mamy,bo krucho by bylo na swieta, jak juz pisalam,maz nie dopilnowal gieldy,duuuuzo stracilismy :ico_szoking: mozna powiedziec ze prawie bankructwo wiec atmosferka sie troche zagescila,no ale dzieki temu kredytowi bedziemy placic za nasze rachunki tylko 500 a nie jak ostatnio 2000 wiec duza roznica,zwlaszcza ze ja nie mam dochodow i do pracy jak na razie nie wracam. No ale tak to jest jak sie grywa,raz sie wygrywa a raz przegrywa.
No nic spadam juz spac,duzo zdrowka dla was i waszych pociech, nie wiem czy jutro zajrze bo w dzien nie mam czaasu a jak maz wraca to na korki jade.pa pa

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 lis 2007, 08:50

Hello
Czytam Was i widzę, że atmosferka jakaś chorobowo-smutaśna.

Dużo zdróweczka dla chorych mam i dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

iwona77 mój Wojtuś dokładnie tak samo się wieszał na komodzie, a teraz już swobodnie otwiera sobie szuflady i wszystko wyrzuca :ico_olaboga:

Dorotko spokojnego dzionka życzę, na pewno będzie ciężki, ale ja też wierzę, że każdy kto od nas odchodzi przechodzi do lepszego świata

A gdzie się podziewa Eve_1977? Jak tam Dominiś?

Dziewczyny u nas dzisiaj piękny dzień się zapowiada. Słoneczko wygląda troszkę mroziku jest, więc głowy do góry i przesyłam Wam odrobinę tego słoneczka
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 lis 2007, 10:08

Rany co się dzieje??? Skąd te choroby się biorą - dziewczynki wracajcie szybko do zdrowia - Karolas źle Ci w domu? Zdrowiej szybko i do żadnego szpitala sie nie wybieraj!!!
lulu81 pisze:Fillip dzis zacząl raczkować, od kilku dni tak sie buja na kolankach do przodu-do tylu, a dzis juz fajnie raczkuje :-D
gratulacje - to może Nina też jużniedługo zacznie?

A tu nie tylko choroby ale i depresje widzę...Byłam czytać styczniówki ostatnio i tam też się da zaobserwować to zjawisko. :ico_placzek: u Sandrusi - która nie zaglada do nas buuuu!
Ale Aga ma rację! Nosy do góry! Kto mnie będzie pocieszał jak w deprechę wpadne???

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 lis 2007, 10:36

hej

Dorotko [*] jeszcze raqz wyrazy współczucia. Opiekujcie się babcią bo teraz przed nią cieżkie chwile!

Karolas Oj bidulko! Ja też jestem makabrycznie chora, jest gorzej płuca wypluwam :ico_placzek: wszytsko mnie boli, zatoki. Kuruj się. Ja jutro jestem zarejestrowana do lekarza dopiero bo tylke ludziu, że nie mają czasu przyjmować :ico_szoking: !

Pa

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

29 lis 2007, 11:19

WITAM!!!
No, już po wizycie w Lublinie... Ta lekarka ma cudowne podejście do dzieci. Mój Aruś to dzikus, do obcych odnosi się z niechęcią, a tam u niej o dziwo współpracował... Kobieta dała nam nadzieję, ze być moze nie trzeba będzie zabiegu. Aruś źle widzi, ma wadę. I najpierw potrzebne będą okularki, Może być tak, ze w okularkach, gdy będzie lepiej widział oczko (oczka) same się ustawią. A jeśli nie całkiem, to dopiero wtedy będzie mozna określić w jakim stopniu tego zeza trzeba naprawić, o ile te mięśnie podtrzymujące oczko trzeba przesunąć. Ale najpierw okularki. Dostał atropine i należy mu to zakraplać przez trzy dni a na czwarty dzień do badania pojechać. Już bezpłatnie, bo to wlicza się w tę wizytę... A o operacji można myśleć jak będzie miał 4-5 lat, wtedy dzieci są bardziej skore do współpracy, bo po zabiegu potrzebne będą ćwiczenia, zeby nauczył się pztrzeć... Och, jak się cieszę... tzn, nie z okularków, ale to pierwsza lekarka która konkretnie mówi... Pierwsza okulistka powiedziała tylko że Aruś ma wadę i zeza i nie da mu okularów bo się zez powiększy... Druga to samo z tym że namawiała od razu na zabieg. A ta właśnie powiedziała że niektórzy lekarze nie chcą dawać okularów z tego względu właśnie... Ale żeby się tego dowiedzieć, żeby pomóc mojemu dziecku musiałam jechać 150 km i zapłacić 70 zł... Dałabym więcej i pojechała dalej dla dobra dziecka. Ale dlaczego tak jest???? A oni (lekarze) śmią strajkować....

[ Dodano: 2007-11-29, 10:44 ]
byłam przed chwilą z Alą na dole. W kuchni myłam naczynia, mała łaziła obok. Zoastawiłam nieopatrznie drzwi na korytarz otwarte... Zanim się spostrzegłam Ali obok mnie nie było... wybiegłam na korytarzyk a ta już na samej górze schodów.... przez moje niedbalstwo mogła spaść i ... piszę to żeby was ostrzec że nasze dzieci są już szybkie, zbyt szybkie... Choć na pewno wy nie jesteście tak bezmyślne.... Boże nie wybaczyłabym sobie...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

29 lis 2007, 12:09

Lutówki: ja tylko na chwilę, jeśli któraś nadal jest zainteresowana żyrafą Fisher Price to my kupiliśmy dzisiaj w promocji w Auchan za 42,99 zł (!), ale Joasia musi poczekać do Gwiazdki....
Wpadnę później, może w pracy znajdę chwilkę...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 13:50

Witajcie

MamaKasia :ico_olaboga: na szczescie nic sie nie stalo
ale jaka sprytna Ala, zeby wejsc na schody
A moze nie potrzeba bedzie robic ten zabieg, jak to sie mówi moze wyrosnie i okularki pomogą.

Magdzinka no niestety auchan ode mnie 50 km, to nie wiem czy sie oplaci jechac, ale tez chce taka zyrafke. Ja prezenty nie wytrzymalam i dalam malemu :ico_puknij: , no ale on i tak nie zrozumie, nawet jak i nic nie kupie mu pod choinke, ale moze jeszcze cos kupie przed samimi swietami, zeby mnie nie kusilo mu dac :ico_haha_01:

Hekkate ja tez jestem ciekawa odpowiedzi na temat glutenu, no bo nic nie wiem

Zóltko ja dodaje do zupki pod koniec gotowania, czy tak mozna,? no bo inaczej Filka nie zje

Malgosiu jejku ile cZasu to chorobsko sie trzyma. :ico_olaboga: Duzo zdrówka

No dziwnie ze MamciKochanej nie ma tyle czasu, moze ktoras ma @ i napisze jej, ja mialam ale gdzies mi zniknal :ico_puknij: A moze jej net padl :ico_noniewiem:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 lis 2007, 15:35

witajcie kochane Lutoweczki

dziewczyny nie dajcie sie chorobom !!!!
duzo zdrowka dla was i dzieciatek

a u nas wszystko jak na razie sie uklada tak jak trzeba
Dominis ma tylko lekki katarek ale juz mu przechodzi, natomiast łobuzuje na calego
oczy trzeba miec dookolo glowy ;)
teraz jak raczkuje to nie mam czasu nawet posiedziec chwilki bo jak tylko jest na podlodze to chwilka i juz go nie ma w pokoju

Lulu ja chyba mam @ do Mamci, jak tylko sprawdze to pisze do niej mailika ze sie za na stesknilysmy :)))

[ Dodano: 2007-11-29, 14:39 ]
znalazlam i juz napisalam do naszej MamciKochanej :-D

[ Dodano: 2007-11-29, 14:40 ]
wstawiam kilka foteczek Dominisia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-29, 14:43 ]
a u nas rano byl taki sliczny widok:

Obrazek

UWAGA MARSJANIE ATAKUJA ;) hihihi
czyz ta chmurka nie przypomina Wam UFO??


Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-29, 14:45 ]
no i zmykam... Nacia wlasnie ze szkoly wrocila i czeka na obiadek :))
pozdrawiam

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 lis 2007, 16:20

Eva_1977, jak zwykle cudne fotki! Ufo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 16:31

Eva fotki przesliczne :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość