Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lip 2007, 20:21

Dzięki Kinguś, myślę, że Joasia nie będzie miała nic przeciwko, że trochę pozmieniałam....

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 lip 2007, 20:27

Myslę, że nie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lip 2007, 20:36

KINGA U CIEBIE TO JUZ Z GÓRKI....MOŻE JUŻ JUTRO...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 lip 2007, 22:48

Violu super, ze przejełaś aktualizację, bo Joasia teraz nie będzie miała za dużo czasu

dziewczyny, po pierwsze trzymam za Was wszystkie kciuki, żebyście się ekspresowo rozdwoiły i mogły już trzymać maluchy bliziutko

oj chyba nie będzie mi dane, bo Tadziu to "nocny Marek" w dzień przesypia i w ogóle go nie ma a w nocy "najdziksze wymyśla swawole"
miałam nadzieję, że dziś będzie inaczej, ale to chyba potrwa zanim się przestawi
w każdym razie uciekam i solennie obiecuję jutro z rana tu do was zajrzeć i zdać relację
a tymczasem trzymajcie się dzielnie... a może ta noc należy do którejś z Was?
dobrej nocki

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 lip 2007, 00:08

Witam dziewczyny tu maz Joasi dzis wkleilem nasze zdijecia ale chyba troche zle bo tam gdzie wczoraj Joanna zostawila swa wiadomosc ze sie zaczyna

[ Dodano: 2007-07-14, 00:12 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5de ... f9904.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/009 ... f6265.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d21 ... 020a0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ca ... 9bd04.html
Chyba bendzie dobrze na razie podziekowania za gratulacje czesc wam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2007, 01:19

czesc lipcoweczki

dziekuje za cieple slowa i gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witam nowa mamusie.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: basiu tadziu sliczny!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

od wczoraj jestesmy w domu hihi :ico_brawa_01:
ale tyle sie dzialo... ze ile razy zasiadalam do tt to zaraz na gg ktos zagadal i musialam cala historie streszczac a potem... leonek i tak w kolko.. az wreszcie sie udalo... hihi

musze opowiedziec swoj porod... ale dzis juz nie zdarze.... :ico_olaboga:
za duzo tego hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas na razie super.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . adrenalina trzyma mnie od porodu.. i jak na razie nie odczulam zandego zmeczenia.. :ico_szoking: :ico_szoking: nie spalam w dzien w ogole a noce tez srednio bo jakos tak ..szkoda czasu na sen.. hihi
pierwsza w szpitalu cala w oczekiwaniu i poddenerwowaniu.. a kolejna juz sam na sam z malkuszkiem w szpitalu... nalsuchiwanie itd hihi no i wreszcie od wczoraj w domku... normalnie nacieszyc sie nie moge...
leonek na razie grzeczny... prawie nie placze... a jak juz kweknie to glownie z racji kupki, nawet na jedzenie nie plakal.. hihi i troszke sie martwilam..
zawsze sama musialam go przystawiac do cycka hihi
np dzis w nocy 6 godz nie jadl.. bo jak go przystawialam to za nic buzki nie otworzyl...
no i od rana do wieczora zrobil jedna kupke i znow lek...
my mamcie to mamy teraz zmartwienia.. :ico_olaboga:
ale byla u mnie dzis polozna i mowila ze moze byc rownie dobrze 1 jak i 8 kupek i nic w tym niepokojacego.. wiec juz nam ulzylo hihi
a jesli chodzi o karmienie to przystawiam co 3 godz... .. i powiedziala tez ze jesli nie bedzie chcial jesc woecej niz 6 godz to mam dzwonic do szpitala.. wiec teraz juz wiem jak dzialac... :ico_noniewiem:
ale dzis juz od rana unormowalo sie i rowno co 3 godz karmie.. leos juz sam buzke otwiera i piastki zjada wiec ssie bez problemu..
oczywiscie zasypia w trakcie ale wtedy trzeba go lekko budzic.. glaszzcac po policzku, ale wewnetrznej stronie dloni i zaczyna ssac na nowo.
na razie karmie z obu piersi po ok 15 min na jedna
a od jutra zaczynam na jedna piers. min 30min. tak powiedziala polozna i tak tez wyczytalam w madrej ksiazce "jezyk niemowlat" takze bedziem dzialac hihi
juz sie boje :ico_olaboga:
bo jutro 3 doba i nawal pokarmu.. :ico_olaboga: . juz dzis sa duzo twardsze i pelniejsze i tylko boje sie tego bolu.. :ico_olaboga:
sutki na razie cale duze i piekne .. powiedzcie kiedy moga sie zadrzyc te straszne rzeczy typu zdarte brodawki. :ico_placzek: .. bo ja ciagle sie tego boje... hihi :ico_olaboga:

rola mamy to... wspaniale uczucie... niektore z was moga juz tego doswiadczyc.. a wszystkim nierozpakowanym zycze aby nastapilo to w miare szybko i bezbolesnie hihi

a adas jest po prostu nie do zastapienia... baaardzo sie zajmuje leonkiem...
w nocy podaje mi malego, zawsze nosi malego po karmieniu na odbicie..przewija a dzis
pierwsza kapiel.w domu hihi :ico_brawa_01: .. tatus oczywiscie wykapal synka hihi moja mama chciala ale on jej nie pozwolil.. :ico_brawa_01: . hihi i swietnie sobie poradzill :ico_brawa_01:
taka jestem z niego dumna.. :ico_brawa_01:


no a teraz pokaze wam leonka...
mam dwoch wspanialych facetow
zycie jest piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzis zaliczylismy pierwszy spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

tatus powital nas w domku balonowa imprezka hihi
Obrazek


Obrazek

dumny tatus w przeterminowanym t-shircie hihi
Obrazek

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

14 lip 2007, 01:35

Asiu i Madziu, śliczne malutkie robaczki! Madziorka, to dobrze że już jesteś z nami! :ico_brawa_01:

Ja trafiłam dzisiaj do szpitala, bo siedząc w kibelku zauważyłam, że mam mokre majciory, zupełnie jak wody płodowe! :ico_szoking: W dodatku regularne, jednak bezbolesne skurcze co 10, 5 i w końcu co 3 minuty. Niestety zaczęłam się denerwować tymi wrednymi babami (które jak się później okazało, rzeczywiście były wredne :ico_zly: ) i cała akcja ustała.
Ale przynajmniej zostałam zbadana i zrobiono mi KTG i jak się dowiedziałam, Jakubek zdrowy jak rybcia, przecudne tętno i w ogóle, a jego mamusia ma już szyjkę przygotowaną do porodu i teraz brakuje jeszcze tylko skurczy :-D :ico_brawa_01:

Zmykam spać, bo oczka się kleją :ico_wstydzioch: Dobranoc!!!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 lip 2007, 09:33

Witam z rana :)
Asiu, Madziorka super macie dzieciaczki !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Męzu Joasi dzięki za zdjęcia :ico_haha_02: :ico_haha_02: podaj nam jeszcze wagę i długość córeczki....

Małolata
dobrze, że wszystko ok.

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

14 lip 2007, 10:55

joanna1111, madziorka hihi,
ŚLICZNE MALUCHY GRATULACJE JESZCZE RAZ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez już chcę :ico_sorki: :ico_sorki:
tulic moja mła przylepke do serca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 lip 2007, 11:09

Melduję się z rana w jednym kawałku, ale zaraz biorę się za sprzątanie to może coś się ruszy :ico_oczko:
Julii jest prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jakie ma fajowe włoski :ico_oczko:
Madziorka Leoś super przystojny chłopaczek :-D Dobrze, że już jesteś z powrotem.
Madziu to czekamy na Ciebie :ico_oczko:
Ja dziś jakoś o 15 jadę do szpitala zobaczyć czy mają miejsce bo przez te strajki to można dostać świra :ico_zly: Mam taką cichą nadzieje, ze jednak mnie nie położą tylko porobią badanka i puszczą do domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja nie chce siedzieć w szpitalu bo to takie dołujące wole sobie w domku poczekać aż się zacznie. Idę sprzatać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość