elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sie 2012, 08:55

Jak był młodszy to był bardziej "samodzielny" i z większą chęcią sam się bawił. Nie wiem czy to jakiś etap u niego, czy ja jakiś błąd popełniam
dzieci sie inaczej zachowują przy każdym z rodziców, przy innych znajomych a jak mają towarzystwo innych dzieci sa jeszcze inne. Ja widze po moim Dorianie, od kąd do niani chodza stał sie weselszy, zabawniejszy, wiecej czasu spędza na samotnych zabawach. Umie się sobą zajać. Ale i jak obserwuję elizę od 3 lat to też w róznych miejscach przy różnych osobach zachowuje sie inaczej, przy mnie pozwala sobie na wiecej, wiecej płaczu, wiecej pieszczenia. Dzieci uwielbiaja towarzystwo innych zwłaszcza starszych od których mogą sie czegoś nauczyć:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

14 sie 2012, 09:07

Witam:) Wrzucę Wam kilka fotek ze ślubu;)
Obrazek

[ Dodano: 14-08-2012, 09:18 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek nie wiem o co chodzi niektórych zdjęc nie chce mi tu wczytac a na fcb wczoraj bez problemu poszły. Więc na razie tyle:) Reszta jak dostanę nowe zdjęcia;))

Tak poza tym to imprezka się udała, sala, obsługa, jedzenie wszystko bombowe!!
Oliwka jakoś przeżyła pobyt w tym hałasie, łatwo nie było ale dało radę :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 sie 2012, 11:00

dziewczyny powiedzci mi jak cytujecie kogos, jak post jest na wczesniejszej stronie?nie mam pojecia jak to zaznaczyc zeby mozna bylo zacytowac :ico_wstydzioch:

a chcialam napisac do niny, ze ja nie wiem czemu tak uwaza i czemu sie nie odzywa :ico_noniewiem:
a zrobilas moze jakies nowe wzory kolczykow? :ico_oczko:
a Kala tez za mna chodzi jak cien i szczegolnie upodobala sobie kuchnie i wstawanie przy lodowce, piecu, zmywarce :ico_olaboga: a ost sie potknela i zaryla glowka w uchwyt pralki :ico_olaboga: na szczescie limo nie wyszlo :ico_sorki:

marcz bardzo fajny ten pomaranczowy akcent :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 sie 2012, 11:38

Cześć :-)

marcz89, ale pięknie wyglądałaś :ico_brawa_01: Naprawdę super ta kieca :ico_brawa_01: A skąd Ty tulu facetów wytrzasłaś, hehe?
a Kala tez za mna chodzi jak cien i szczegolnie upodobala sobie kuchnie i wstawanie przy lodowce, piecu, zmywarce
u nas to samo, to pewno dlatego,ze i ja spędzam sporo czasu w kuchni i Maciuń mi asystuje dzielnie. Ale dużo czasu zajmuje mu przestawianie magnesów na lodówce :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 sie 2012, 14:17

Ale dużo czasu zajmuje mu przestawianie magnesów na lodówce
dokladnie :ico_haha_01:
ja tez jak juz sie uprze byc w kuchni dostawiam ja do magnesikow :-)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 sie 2012, 15:23

elibell najlepszego dla Dorianka :ico_tort:
U mnie małej coś się albo poprzestawiało albo coś tam nie gra bo od jakoś 3-4 dni budzi mi się w nocy z strasznym płaczem od 3 do 4 razy
mi sie Olis tak budzi juz z 2-3 mce :ico_placzek: za kazdym razem jak wstaje popoludniu z drzemki lub w nocy na jedzenie to ryk niesamowity, jakby go ze skory obdzierali.. a ostatnio jak zaczelam go do nas brac jest ok poki nie zgasze swiatla, jak jest ciemno to krzyczy strasznie.. nie wiem czy zaczal bac sie ciemnosci i samotnosci tak ni stad ni z owad? mam nadzieje ze mu przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie wiem czy to jakiś etap u niego, czy ja jakiś błąd popełniam
Nina mysle ze to taki etap bo Olis jest taki sam.. czasami po prostu nie wiem co mam zrobic, bawie sie z nim ale jak tylko pojde do wc siku czy cos od razu jest ryk.. trzeba czekac az przejdzie :ico_sorki:
A jakie dajecie herbatki?
ja daje bobovita jakas, teraz chyba owocowa mamy otwarta :) a czasami wode z odrobina soku malinowego :)

a wlasnie szkieletorek ostatnio pisalas ze jak zobaczylas sklad herbatek to uznalas ze nie bedziesz podawac, o co dokladnie chodzilo? o jakie herbatki? bo ja sie przyjrzalam skladowi tych bobovity i jest tak : dekstroza, cukier, ekstrakty owocowe, maltodekstryna, kwas cytrynowy, witamina c, naturalne aromaty i olej roslinny. i wlasnie nie wiem czy tu jest cos co szkodzi? nie wiem co to dekstroza choc brzmi jak cukier, ani co to maltodekstryna ale poza tym ten sklad nie brzmi tak 'strasznie' :ico_noniewiem:

marcz wygladaliscie przepieknie, super ze wszystko poszlo dobrze :-) i wszystkiego najlepszego Wam zycze na nowej drodze zycia! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny powiedzci mi jak cytujecie kogos, jak post jest na wczesniejszej stronie?nie mam pojecia jak to zaznaczyc zeby mozna bylo zacytowac
musisz sobie z czyjegos posta zaznaczyc tekst i dac prawym myszki i 'kopiuj' bo inaczej sie nie da :/ potem wklejasz w odpowiedzi, zaznaczasz wszystko jak do pogrubiania i ostatnia opcja 'quote' :-)
ja tez jak juz sie uprze byc w kuchni dostawiam ja do magnesikow
zazdroszcze.. my sie cieszylismy ze bedziemy miec duza lodowke (wczesniej mielismy taka pod blatem) i ze bedziemy sobie magnesy przyczepiac zdjecia itp itp a tu sie okazalo ze jest wbudowana i obudowana drewnem :ico_zly: i nici z magnesikowania :/


Bylismy w sobote u znajomego na urodzinach jego syna, bylo chyba 12 dzieci, masakr a :ico_olaboga: ale ogrod ma duzy wiec dla kazdego bylo miejsce. Olis na poczatku sie bal ale pozniej szalal ze wszystkimi - na swoj sposob oczywiscie :-) w kazdym razie mialam go na oku ale mialam 'spokoj' bo caly czas albo sie czyms sam bawil albo chodzil za innymi dziecmi, super bylo :-)
Maly juz w dzien cycka w ogole nie dostaje, w nocy mu daje herbatke ale 2-3 musi cycka zjesc bo po prostu jest glodny. przez to ze przestalam go w dzien karmic w ogole, wczoraj o 22 mialam tak pelnego cycka (jednego :ico_noniewiem: ) i tak mnie bolal ze masakra.. ale nie sciagalam no bo chce przestac karmic wiec to byloby bez sensu, ledwo zasnelam bo strasznie bolal ale Oli jak wstal o 3 to wszystko oproznil i jeszcze z drugiego zjadl :ico_sorki: na szczescie..

No to tyle, mam chwile wolnego bo Maly spi wiec ide pograc w tysiaca :-)

Nina wrzuc jakies zdjecie Alanka bo jestem ciekawa jak wyrosl :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sie 2012, 16:05

hej Kobietki:)

Mały miał dzis wizytę kontrolną, waży 9880, ma 57 cm wzrostu i ogółem wszystko z nim super, z tym, ze mamy odstawic juz butelke ze smokiem, choc mało jej używa bo tylko rano i wieczorem do mleka ale mamy przejsć na niekapki a i dydka też jak najmniej, a ja juz zamierzałam oduczać, wiec bierzemy sie za naukę odsmokowania, z tym, ze nie wiem czy drastycznie czy powoli.

nina spięcia były, powiedziałysmy sobieco myślałysmy ale nikt nie broni ci z nami pisac, każdy ma prawo miec swoje zdanie, więc pisz jak masz cheć, a nie patrz na tych, którzy cie wnerwiają jak ja hihii Bo wiem, ze przyłożyłam literki do tego, ze nie piszesz z nami, ale chyba i przeprosiłam za to.Jak nie to przepraszam Cię teraz!
marcz wygladaliscie przepieknie, super ze wszystko poszlo dobrze i wszystkiego najlepszego Wam zycze na nowej drodze zycia!
dołączam sie do tego. Świetne zdjecia świetnie wyglądałas i sukienke miałaś rewelacyjną:):):)

marcz89, pierwsza fota wygrała, ale mieliście zajefajne autko do ślubu, kurka bomba normalnie:):):)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 sie 2012, 17:26

ale mamy przejsć na niekapki
mleko z niekapkow? i czemu macie przjesc, cos jest nie tak? Oli dostaje butle tylko wieczorem na dobranoc i herbatki w nocy. w ciagu dnia pije z kubka z rurka, bo innego zadnego nie chcial.. wiec jakbysmy mieli zrezygnowac z butli to nie wiem jak by mleko z rurki pil :ico_haha_01:

[ Dodano: 14-08-2012, 17:27 ]
więc pisz jak masz cheć, a nie patrz na tych, którzy cie wnerwiają
no wlasnie! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 sie 2012, 20:02

ma 57 cm wzrostu
nie pomyliłas się?
mamy odstawic juz butelke ze smokiem, choc mało jej używa bo tylko rano i wieczorem do mleka
no my też tylko rano i wieczorem, ale jeszcze nie będę mu jej odbierać. Jak się nauczy pić przez rurke to tak mu będę dawać. Też jakoś nie widzę mleka przez niekapek, Zuzi tak nie dawałam.

No, a smoka mu jeszcze zostawię na pół roku :ico_oczko:
Zuzi pozwoliłam to jemu też :-D

:ico_zly: Maciuś ma szczere chęci porzucić drugą drzemeczkę, tylko,że śpiący się robi koło 17 i co robić? Daję mu pospać pół godzinki, ale przez to musimy kąpać póxniej. Ech, nie lubię takich zmian, tak było jak rezygnował z trzeciej drzemki.

Myślicie,że nina tu zagląda?
Ech, ja się nie doczekałam moich pacyfkowych kolczyków na Woodstock. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-08-2012, 20:05 ]
elibell, a wogóle to Ty super wyglądasz (zdjęcia na fb :ico_oczko: ), praca Ci służy, widać,że to najlepsza dietka, hehe..

[ Dodano: 14-08-2012, 20:06 ]
Zuzia się kąpie z Maćkiem w wannie- masakra co się tam dzieje :ico_olaboga: Ja bym sie bała, ale M z nimi jest.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

14 sie 2012, 20:52

marcz śliczna suknia, auto no i Ty :-) . Wszystkiego dobrego. Oby zawsze szczęście Was nie opuszczało.

:ico_brawa_01: dla dzieci za kolejne urodzinki.

Nina pisz z Nami i pokaż Alanka.

Aguś mój Eryk też się na mnie uwiesza jak gotuję czy co innego robię. Jak idę do WC on za mną leci. Powiedz mi bo pisałaś że masz problem, że Oliś Cię czasem bije po twarzy. Minęło mu? Eryk mnie od jakiegoś czasu ciągnie bardzo za włosy ze złością lub szczypie w polik mocno. Robi tak jak chce coś wymusić np.: jak leżymy to tak robi żeby z nim wstać. Tłumacze mu, że nie wolno, oj-oj, pacne po łapce, nawet też Go lekko pociągnęłam za włoski, ale nic nie działa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-08-2012, 21:00 ]
a butki takie kupiłam tylko inny kolor, beż z ciemną zielenią:

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość