Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 lis 2007, 16:36

dziekuje Wam bardzo :))))))

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 lis 2007, 18:39

Eva_1977 Piękne foty, cudo! No i faktycznie przypomina ta chmurcia UFO :ico_brawa_01:

MamaKasia No faktycznie niewiele wystarczy a nieszczęście gotowe. Dobrze, że zwróciłaś na maluszka szybko uwagę! Mi na myśl zaraz przychodzi ta tragedia z Wrocławia co się ten 4 letni chłopczym zabił i jego 7 letnia siostrzyczka w szpitalu ...a mama wyszła tylko na moment... Współczuje jej bardzo, jak ona teraz się musi czuć :ico_placzek: Dobrze, że ją znaleźli i otoczyli opieką ... [*] dla jej synka! Oby córeczka szybko wyzdowiała!

Dobrze, że z Arusiem tak się wczystko rozwiązało, kamień z serca. Wiesz, jestem pewna, że okularki pomogą i zabiegu nie będzie trzeba!

Co z tą Mamcią ? Dajcie znać jak się czegoś dowiecie!

Wiecie co, ja już nie mogę, boli mnie w plecach i w klatce piersiowej, kaszel bardzo męczący ale chwała Bogu, że katar lekko ustąpił choć chodze taka zasmarkana i z husteczkami się nie rozstaje. Mam tylko nadzieje, że lekarz jutro mi nie zasadzi jakiegoś świństwa. Najlepij, że wszyscy znajomi i rodzina mają zapaleniu płuc i najlepiej, że częśc bez gorączki to przechodzi :ico_szoking: ...oby mnie to ominęło bo to już trwa ponad tydzień czasu :ico_noniewiem: !

Zaraz będę dzwoniła do mojej siostrzyczki bo z Emilką była też u lekarza bo ją uszko bolało i gorączkę miała, biedactwo. Mam nadzieje, że wszytsko w porzątku..!

Zdrowiejcie szybko wszyscy![/b]

[ Dodano: 2007-11-29, 17:46 ]
Jejkuś, jak tylko kase dostaniemy to chyba se aparat kupimy, bo tak bardzo chcę wam pokazać zdjęcia brzuszka a nie mam jak zdjęc zrobić :ico_placzek: Co prawda mam na telefonie kila brzuchatych zdjęć ale zaś braciszek kabet USB mi zakosił i nie mam jak ich wgrać. Jejku, dlaczego nie mamy kasy na ten aparat, aż mnie złość bieże, ale z drugiej srony kase wydać na jakiś aparat a do mordki nie mieć co włożyć to nie jest zbyt mądre rozwiązanie, no nie? Poczekam i zobacze jak wydatki się rozłożą!
Ostatnio zmieniony 29 lis 2007, 19:11 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 lis 2007, 18:49

Malgosiu tak mi przykro, ze tak sie meczysz... biedulko :((

duzo zdrowka ci zycze!!!
wracaj szybko do zdrowia :))

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 lis 2007, 20:02

Eva_1977, zdjęcia przepiękne!!!
A Dominiś jest przecudowny!! JAkie on ma dlugie i gęste włoski!
Dorota strasznie mi przykro z powodu śmierci dzidzia. To jest takie okropne ze bliscy odchodzą... Uściski dla wszystkich Twoich bliskich!!! :ico_pocieszyciel:
karolas strasznie mi przykro że tak Cie dopadlo... Trzymaj sie kochana!!!

solenizanci buziaczki dla wszystkich dzieciaczków które skończyly 9 miesięcy i Joasi na 10 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 lis 2007, 20:08

hej kochane!!! juz jestem!
Eve dziekuje za maila!!

przepraszam ze nie wchodzilam na tiktaczka ale po prostu nie mialam czasu nawet na komputerka wiec komputerek nieruszany przez ostatnie dni stal, no ale zaczelam praktyke od poniedzialku i wiecie musze codziennie wstawac o 6 rano jesc sniadanko przygotowac Julenke i do pracy zawozi mnie A. a potem Julenke do opiekunki, ja koncze o 12.30 zazwyczaj ale jak wracam do domu to jestem tak padnieta, wtedy trzeba cos posprzatac, A. byl chory od niedzieli wiec lerzal w lozku i sie kurowal, a ja Julenka sie zajmowalam, w dodatku cos sie jej pokrecilo i ma problemy ze spaniem, nie tylko u mnie ale i u opiekunki cos mi sie zdaje ze jak nasza opiekunka byla chora i ona poszla do innej to ona ja chyba bujala do snu, bo dzis jak ja kladlam to ponad 2 godziny to zajelo i tak jest dzien w dzien, no juz oszalec mozna, we wtorek Julenka sobie zroibla przerwe w spaniu i sie obudzila o 1.30 w nocy i niespala do 4 a ja na 6 do pracy musialam isc, A. spal w drugim pokoju z goraczka, no ale kawusia ( ktorej nigdy nie pilam a teraz zaczelam ) i jakos poszlo. Moja klasa jest ok, tylko dwoch chlopakow dosc ciezkich, z jednym z nich sobie radze z drugim narazie starc nie mialam i mnie sluchal ale kurcze juz dwa razy uderzyl nauczycielke i to tak mocno i ja wyzywal itp. masakra, takie sceny byly....ale jakos moje nerwy wciaz dzialaja, a dzis zopstalamw domciu bo naszej opiekunki syn mial wypadek wiec ona wziela wolna a Julenka marudzi oststanio wiec musialam z nia zostac, jutro tez zostane, ale od poniedzialku znow....echhh tak mi sie nie chce!!

sorki ze tylko tak wpadam,ale przecztalam wszystkie wasze posty,
Dorotko bardzo mi przykro z powodu dziadka!! :ico_placzek: napewno chodzisz teraz zamyslona, i jest ci ciezko, ciesze sie ze pomagacie babci bo ona napewno ma sie okropnie...uwarzajcie na nia i dbajcie o nia!!

lulu nie daj sie!! wiadomo ze jest ciezko, ale facet musi zrozumiec ze cie zranil, z drugiej strony pomysl o dziecku bo np ten chlopak z mojej klasy co tak bije nauczycielke to akurat jego rodzice sie rozeszli, ojciec inna kobiete znalazl a maly czuje sie odrzyucony wiec tak na siebie uwage zwraca....wiec oczywiscie najlepiej jest zawsze byc z mezem ale trzeba pamietac zawsze o granicach, zeby nie poczul ze juz ma dobrze w dupce i pojdzie znow do innej kobiety bo bedzie myslal ze i tak szybko mu wybaczysz...nawet jak juz mieszkasz z nim to staraj sie nie doprowadzac do goracych sytuacji, chyba ze jestes juz pewna jego.

karolas ochh niech te chorobska juz przejda!!! niech cie nie wysla do szpitala!! duzo zdrowka!!

Malgosiu jak tam samopoczucie widze ze nie za dobrze, jak ty wytrzymujesz to calo zamieszanie dom -praktyki- nauka??? ja poo 3 dniach finiszuje,....

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 lis 2007, 20:24

Acha zapomniałam dodać że Bartek zaczął mi stawać!!! W łóżeczku to dosłownie cały czas by stal!!! JAk to śmiesznie wygląda jak tak na paluszkach stoi!! To jest teraz jego główna rozrywka!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 lis 2007, 20:39

Mama Kasia wiesz pilnujcie tych okularków u Arusia bo wiem na własnym przaykładzie, ze to wazne! Mnie szczerze mówiac troche zaniedbali a i też czasy były inne i okulary nie pomogły , miałam zastawiane jedno oko żeby drugie się wzmocniło ale wychodziłam do dzieci i wiadomo - jak to dzieci śmiały się i zdejmowałam albo oszukiwałam...Teraz mam dużą wadę jak na aktualny stan wiedzy medycznej nieusuwalną, cóż...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 21:37

No to brawa dla Bartusia :ico_brawa_01: za wstawania

Mamcia, no to rzeczywiscie masz nie fajnie , z powodu braku czasu. No i A. chory :ico_olaboga: Duzo zdrówka dla niego

kurcze tak mi glowa boli, nie wiem gdzie ją wsadzic :ico_olaboga:
aha, dzis wprost zapytalam na jak dlugo D. w polsce, na szczescie za okolo tydzien wyjezdza :ico_brawa_01: nie bedzie mnie kusic do grzechu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 21:54

Ale fajnie, brawa dla Piotrusia :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 lis 2007, 22:59

LUTOWKI dziekuje bardzo wam wszystkim za słowa otuchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: miło wiedziec kolejny raz ze myslicie tez o nas i jakos chociaz duchowo wspieracie :)
Ja jakos sie trzymam , leki chyba działaja bo kaszel ktory mnie męczył zaczął sie robic mokry i mogę swobodniej odkaszlnąć jupi i sie nie dusze tak.
Natomiast wam wczoraj pisałam ze Melcie załatwiłam na nowo i nocke cała miałysmy z głowy budziła sie co godzinke co dwie masakra i dzis doszedł jej kaszel wiec ze maz tez kaszle to jutro wszyscy jak jeden maz cała nasza czwóreczka idziemy do lekarki . Kacpi na kontrole bo chciałam go w koncu do przedszkola puscic i jestem ciekawa czy juz mogę, amelcia z tym kaszelkiem, no i maż sie cche przepisac chyba do tej lekarki tez bo kaszle to wszyscy hurtowo :(-zobaczymy co jutro sie okaze.
KMINEK no gratuluje rowniez postępow syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAGDZINKA no to niezłacenka za zyrafkę :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas tez jest auchan ale kurcze daleko trochę a my bez samochodu a powiedz to jakaś promocja na tą zabawkę włąsnie? i czy wiesz do kiedy ta oferta jest wazna??????
KATELAJDKA dzięki za telefon :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: miło mi sie zrobiło jak twoj głos uslyszalm :)
Brawa dla bartusia za postępy-super to moze faktycznie zacznie chodzic wczesniej niz ty myslisz hi hi hi.
LUTOWKI mam nowe filmiki z amelcią jak fajnie juz sama normalnie chodzi jak stary prawie hahahahah ale kurcze narazie wam nie moge pokazac bo jestesmy własnie w trakcie przechodzenia na nowego kompa i juz program do kamerki jest usuniety z tego kompa szwagierki :((( moze za pare dni sie uda, nic zmykam kimkac papasiu trzymajcie sie cieplusio:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość