Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 gru 2010, 15:42

halo halo jak tam babeczki po śWiętach prezenty się udały wszyścy zadowoleni ??
Wiola Mikołaj piękne imie i nawet co roku w pszczynie jest spotkanie dzieci które maja na imie Mikołaj :-D :-D Frydreyk też ładnie ale już tak bardziej poważnie a moze Franciszek /Franek :)
A u mnie choroba antek wymiotuje i ma chyba jelitówke poświąteczna :( a pozatym wszyscy życzli nam powiekszenia rodziny :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-29, 14:45 ]
mmarta może iGa ise czegoś boi i dlatego się budzi w nocy wiesz jak ogląda bajki to tam niekiedy pokazują jakieś straszne potwory a moze nie umie tego jeszcze nazwać a może poprostu wychodzi zazdrośc o siostre :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 gru 2010, 18:46

Czesc :)

U nas Swieta minely bardzo szybko. W sobote mielismy parapetowke a jedzenie bylo cudowne :) do teraz wspominam je i nie moge sie doczekac sylwestra to tez sobie takie zrobie :D

A co do imion ja pewnie powtarzam to tysiace razy ale mi sie podoba Hubert chyba jako jedyne z nielicznych imion no i Maksymilian :)

Franek - moze w porzadku ale w wieku kilkunastu lat moze byc wsciekly jak bedzie przedstawial sie jakiejs kobiecie :)

Ja nie jestem w ciazy i dzisiaj dostalam @ - myslalam, ze ominiecie 2 tabletek i wziecie blistra 3 dni pozniej niz powinnam sprawi ze zabezpieczenie sie zmniejszy ale jednak nie. Z jednej strony spoko, ale z drugiej fajnie by bylo byc postawiona przed faktem dokonanym ;)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 gru 2010, 22:18

Z jednej strony spoko, ale z drugiej fajnie by bylo byc postawiona przed faktem dokonanym ;)
hihi za dobrze byś miała ja też poprosze tak
moja sąsiadka ma Maksymilian a druga ma psa Maksa i człowiek się gubi jak wołają

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 gru 2010, 14:36

Witam dziewczyny ja juz sama nie wiem co z tymi imionami, jakos za bardzo chyba wymyslam :ico_wstydzioch:
Moi rodzice maja psa Maksa wiec odpada ale tez mi sie podoba, Franciszek nie bo moj dziadek tak mial na imie, i zbytnie mi sie nie podoba, niestety Hubert tez nie :ico_wstydzioch:
Przepraszam dziewczyny, ale dzieki ze mi pomagacie.

yoanna, kurka to ty tak niby podswiadomie chcesz drugie bobo miec :-D
Zycze ci tego co ty sama sobie zyczysz :ico_oczko:


No to zycze wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby byl lepszy od poprzedniego i przede wsszystkim zdrowka dla was i waszych rodzin :-D

]My dzis siedzimy sami w domku z mezem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

31 gru 2010, 18:35

My dzis siedzimy sami w domku z mezem
u nas to samo tyle że będzie jeszcze Antoni i Emilka
kochane mamusie udanej zabawy sylwestrowej i oby kolejny rok był troche lepszy od tego dzieci były zdrowe i grzeczne a my żebyśmy miały wiecej czasu dla siebie :ico_oczko: Wiola tobie życze zeby poród był szybki jak błyskawica a imię niech mąz wybiera a ty tylko zatwierdz czy ci sie podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 sty 2011, 10:11

Witam w nowym roku!!!
Oczywiscie Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich!!!! Na ten nowy
Kochane kobitki szalony rok sie zakonczyl a ten nie zapowiada sie lepiej meczy mnie zycie w pedzie Nie wiem czy tak juz musi byc ? :ico_olaboga: A wlasnie gdzie wszyscy sa co tam u was?
Wiwa daje kupe radochy ale jest tez lobuzikiem ale slodkim :ico_oczko:
A tak to bez zmian po za tym ze mowi mega duzo i w zasadzie buzialek sie nie zamyka ale u was pewnie nie inaczej Ogolnie zdrowiutka chociaz ostanie dni ma katarek
A ja narazie z moja dzialnoscia nic tzndzis sie mam umowic na spotkanie z doradca w urzedzie pracy Lokale ktore mialam upatrzone jak na zlosc juz sie zajely wiec musze szukac od nowa :ico_zly: :ico_olaboga: No a tak po za tym wypisanietego wniosku niby prosta spraw a jednak nie Bo piszac go musisz miec na uwadze ludzi ktorzy go beda czytac czyli ci co decyduja o tym czy ci przyznac kase lub nie cala ta biurokracja

A i jescze moj wklad wlasny prawie sie juz rozszedl bo niestety nie orzewidziane koszty zawsze wyskocza w nieodpowiednim momencie :ico_olaboga: :ico_placzek: No wiec becie ciezko ze wszyskimwiec tylko sie pocieszam ze mam upor i musze zrobic tak zeby mi sie udalo otworzyc i bede do tego dozyla

Dobra buziaki lece kochane

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 sty 2011, 00:31

Dzien dobry,

Dana powodzenia - na pewno sobie poradzisz z otwarciem bieznesu :) i musisz to zrobic :) ja moje wlosy wciaz podziwiam - slicznie dobralas kolor bo mam juz odrost ze 2cm i w ogole nie widac, jedynie pasemka ciemniejsze jak sie przyjrzec z bliska :) naprawde cudnie - jak wczoraj powiedzialam kolezance ze to odrost to byla w szoku :)

Ostatnio prawie wkleilam zdjecie ;) wyprostowalam je ladnie i wylecialo mi z glowy :( ale zrobie to przy najblizszej okazji

Siedze w pracy jeszcze 1,5h i nie moge sie doczekac az skoncze.

Wczoraj wychodzac z pracy o tej samej porze wywrocilam sie delikatnie mowiac przez praca bo na drodze byl masakryczny lod - na kosc ogonowa i teraz cierpie :( dodatkowo samochodem wpadlam w kilka zasp i ledwo dojechalam do domu, a zaparkowalam w polowie na chodniku bo auto samo zsuwalo mi sie na inne samochody - KOSZMAR!

Nina szaleje - jest zakatarzona i kaszle, a dzisiaj rano poszla do swojego pokoju i zastalam ja bez ubrania, cala golutka z czepkiem na glowie ..... rozbawia mnie tymi swoimi pomyslami :)

Najbardziej mnie rozbraja jak idzie spac do lozeczka i mowie ze ma nie wychodzic, po czym po dluugiej chwili widze machajacy kubeczek zza drzwi - wystawia sam kubek i macha ... smiac mi sie zazwyczaj potwornie chce i na tym sie konczy moja dyscyplina ;) ale zupelnie mi to nie przeszkadza ze czasem sypia z nami :)

Jak minal Nowy rok u Was dziewczyny??

U mnie mega spokojnie - za spokojnie ;) chociaz jezeli ma to oznaczac spokoj w 2011 to nie pogardze :)

No nic ide poczytac jakas ksiazke moze jeszcze porobie kilka rzeczy w pracy :)

Milego!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 sty 2011, 14:33

odziwiam - slicznie dobralas kolor bo mam juz odrost ze 2cm i w ogole nie widac, jedynie pasemka ciemniejsze jak sie przyjrzec z bliska :) naprawde cudnie - jak wczoraj powiedzialam kolezance ze to odrost to byla w szoku :)
Bardzo mnie cieszy to kochana ze jestes zadowolona bo to wazne :ico_oczko: Ale niestey u mnie interes wstrzymany dopiero beda mowic co ijak miedzy lutym a marcem masakra wszystko sie komplikuje jak to w naszyk krju :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: dobrze ze nie wzielam zadnego lokalu i go nie oplacalam bo bym sie tylko zalamala :ico_placzek: :ico_zly:
Nina szaleje - jest zakatarzona i kaszle, a dzisiaj rano poszla do swojego pokoju i zastalam ja bez ubrania, cala golutka z czepkiem na glowie ..... rozbawia mnie tymi swoimi pomyslami :)
Wia tez wlasnie jest chora a raczej dochodzi do siebie miala zapalemnie krtani i dostala antybiotyk ale juz lepiej

Z tym rozbieraniem sie do golasa u nas to tak s :-D amo
Najbardziej mnie rozbraja jak idzie spac do lozeczka i mowie ze ma nie wychodzic, po czym po dluugiej chwili widze machajacy kubeczek zza drzwi - wystawia sam kubek i macha ... smiac mi sie zazwyczaj potwornie chce i na tym sie konczy moja dyscyplina ;) ale zupelnie mi to nie przeszkadza ze czasem sypia z nami :)
jest poprostu świetna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja tez kochana nie jestem konsekwtna jesli chodzi o wiwe tak samo jej kolejne genialne pomysly mnie rozwalaja na lopatki
Ale tez jest strasznie nerwowa lapie sie coraz czesciej ze brakuje mi cierpliwosci do jej uporu straszna jest ztym

Kochane babeczki gdzie jestescie?

sarenkajak tam laseczko twoje skarby ?

slonko2008, kochana ja tak obserwuje twoje dietowe postepy bo ja tez bylam na DK ael jakos ostanio wszystko zapszepascilam i brak mi motywacji na podjecie sie jeszcze raz diety zeby zjechac do tych 54kg Ale musze sie zawzsiasc :ico_sorki: :ico_sorki: w kazdym badz razie podziwiam cie :) :ico_oczko:

wiola85, Jak tam poczucie naszej ciezaroweczki? a Filipcio jak obserwuje rosnacy brzusio mamuni?

mmarta81 Jak tam dziewczynki jak po swietach ? jak tam juz wrociliscie zPL?

adia26 co tam u was?
A gdzie pozostale dziewczynki jestescie ?

Buziale i mam nadzieje ze troszke sie ruszy cos bo troszke smutno jak sie tu zaglada i nie widzi sie co u was babeczki

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

10 sty 2011, 17:09

slonko2008, kochana ja tak obserwuje twoje dietowe postepy bo ja tez bylam na DK ael jakos ostanio wszystko zapszepascilam i brak mi motywacji na podjecie sie jeszcze raz diety zeby zjechac do tych 54kg Ale musze sie zawzsiasc w kazdym badz razie podziwiam cie :)
dziękuje dziękuje ale ja już chyba zwontpiłam waga nic nie idzie w dół ale w tęscie Dukana wyszło mi ze moja waga którą będe umiała utrzymać to 58 wiec raczej już do 56 nie zejde :ico_placzek: siostra dlaej chudnie a ja już nie porażka no ale ona miała więcej zaczynała chyba z 69 a ma już 60 wiec idzie jej nieżle ale nie złamała się w święta i pije dużo 2 litry wody
A ty dasz rade szukaj przepisów na necie są rózne ciekawe smakołyki :ico_brawa_01:
Nina szaleje - jest zakatarzona i kaszle, a dzisiaj rano poszla do swojego pokoju i zastalam ja bez ubrania, cala golutka z czepkiem na glowie ..... rozbawia mnie tymi swoimi pomyslami :)
hihihii dorbe dobre ale pozatym dużo zdrowia dla naszej małej dzieczynki

A u nas nudy ślisko na dworze wiec sidzimy w domu i mój syn pokazuje rózki zrobił sie ostatnio taki niedobry juz nie wiem co z nim robic moge prośić zagadywać a on i tak stoi i ryczy tak bez łez dla zasady ze czegoś nie zrobi normalnie idzie wyjśc z siebie i stanąć obok :ico_zly: ale to ze mnie nie słucha to nie Tata też nie ma łatwo bunt 2,5latka jest z nami na dobre :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sty 2011, 23:14

Hej dziewczyny witam się poświątecznie i posylwestrowo
Powiem wam ,że jakoś wogóle nie miałam weny do pisania ,za co sorki wielkie no ale kopnełam się sama w nonono i mam nadzieje że będe cześciej :ico_sorki:
swięta mineły nam spokojnie choć nie bez drobnych komplikacji w pierwsze święto wyłączyli nam wodę na ok. 5 dni ,a jak już poszla woda to u nas nie bo rury pozamarzały :ico_olaboga: do tego się pochorowaliśmy i aż do sylwestra chodziliśmy z grypą naszczęście Kacprowi humor dopisywał i apetyt , bo ostatnio straszny się niejadek zrobił niby wszystkiego próbuje i nie wybrzydza ale je ptasze ilości :ico_noniewiem: a jak jest u was???
I lutego moja mam przylatuje do nas więc ciesze się niesamowicie :ico_brawa_01:
ach mo i moja siostra ślub bierze więc też się cieszę :ico_brawa_01: bo ona i jej chłopak są rodzicami chrzesnymi Kacperka :-)
Kacper bardzo dużo mówi :ico_sorki: w większości niezrozumiale a jak powtarza jakieś slowo to do skutku az się mu nie potwierdzi ,że to jest np. auto :-D
śmieszny jest niesamowicie a do tego pokazuje rogi i groźby czy prośby nie działają więc wystawiam go z pokoju jak jest już tak paskudny ,że nie daje rady tam się wyryczy i potem przychodzi uśmiecha sie do mnie i chwila spokoju i od nowa
z sikaniem ciągle problem jak ma dobry humor to siądzie i zrobi ale ogólnie chowa się w kącie i kupsko w pieluche wali :ico_olaboga:
dziwczyny macie konta Facebook może tam sobie założymy grupę tez bedziemy pisać ja często siedze tam i często widzę żei slonko jest i marta :-D
no nic buziaki i wracajcie po świątecznej przerwie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-12, 15:50 ]
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość