elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sie 2012, 21:05

nie pomyliłas się?
dopiero sie zorientowałam, kurka no nie pomyliłam tyle, ze to pewno jakas angielska miara hahahaha, jutro to sprawdze ile to na nasza normalną europejską centymetrową skale hahahahah
elibell, a wogóle to Ty super wyglądasz (zdjęcia na fb ), praca Ci służy, widać,że to najlepsza dietka, hehe..
oj tak mam wiele siły i energi i chęci do działania, jestem w ciagły ruchu zarówno w pracy jak i po niej co widac po spadku wagi, jakieś 3-4 kilo mniej mam,
mleko z niekapkow? i czemu macie przjesc, cos jest nie tak?
may ,ma krzywy zgryz niestety i obwiniaja teraz smoki tutaj od dawien dawna

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 sie 2012, 21:07

dzieci sie inaczej zachowują przy każdym z rodziców, przy innych znajomych a jak mają towarzystwo innych dzieci sa jeszcze inne
Moja tak samo jest inna ze mną z babcia ciocia a inna z dziećmi.
No ale czy my nie zachowujemy się inaczej przy mężu , przy rodzicach a inaczej przy swoich bliskich znajomych?Tak samo.
dziewczyny powiedzci mi jak cytujecie kogos, jak post jest na wczesniejszej stronie?
No u mnie nadal pojawia się takie okienko po prawej stronie ,,cytuj,,
mi sie Olis tak budzi juz z 2-3 mce
Moja chyba budziła się dlatego że ząbek wychodził.Tak podejrzewam ponieważ dziś zobaczyłam że przebił się jej kolejny kieł.
Dzisiejszej nocy mala budziła się około 3 razy ale 1 raz dałam jej wodę , nie napiła się bo nie to chciała ale zasnęła bez płaczu.Dlatego dziś tez próbuję jej dać wodę jeśli będzie się często budzić.
jak jest ciemno to krzyczy strasznie..
A od małego spał w ciemności ?
Moja od małego zasypiała w ciemności i tak tez spała.W nocy karmie tez po ciemku.
jak tylko pojde do wc siku czy cos od razu jest ryk..
U mnie jest to samo. Jest kochana wesoła ale nie bawi sie sama .
szkieletorek ostatnio pisalas ze jak zobaczylas sklad herbatek to uznalas ze nie bedziesz podawac, o co dokladnie chodzilo?
Nie nie zawierają szkodliwych rzeczy tylko ogromne ilości cukru. Nie chcę skłamać ale w programie ,,Wiem co jem,, było chyba że na 100 łyżeczek tej herbatki jest 75 cukru.
Mały miał dzis wizytę kontrolną ma 57 cm wzrostu
Chyba coś nie tak z tym wzrostem .
ale mamy przejsć na niekapki
mleko z niekapkow?
No coś że zgryz chyba źle sie beedzie formował.
Ja mojej planuje właśnie niekapek kupić osobny do mleczka za jakiś czas.
Maciuś ma szczere chęci porzucić drugą drzemeczke
A jak wygląda jego dzien jesli chodzi o spanie ?
Moja jesli wstaje rano o 8 lub później to też ma jedna ale jesli wczesniej to ma 2 .

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

14 sie 2012, 21:14

A oto kilka zdjęć Eryka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 sie 2012, 21:29

Hej!

Ja ze szklanką mleka na dobranoc (mleko skondensowane plus malibu, hehe).
dopiero sie zorientowałam, kurka no nie pomyliłam tyle
hehe, to Ci się Dorianek kurczy :-D
oj tak mam wiele siły i energi i chęci do działania
aż dziwne prawda, bo kurczę masz teraz dwa etaty i podwójną ilość energii, hmm... chyba zazdroszczę :ico_wstydzioch:
A jak wygląda jego dzien jesli chodzi o spanie ?
od wakacji u babci śpi rano troszke dłużej, bo wstaje koło 7, a nie 6 albo i wcześniej. I kiedyś to ledwo 3 godzinki wytrzymał, a rano to 2 i spał. A teraz pobudka o 7, dziś zasnął o 10 (wczoraj o 11.30) i spał 2,5 godz., to długo. Pobudka o 12.30 i zasnął o 17 na pół godzinki. A wieczorkiem o 20.30 zasnął. Teraz to wszystko ruchome jest i juz sama nie wiem, uczę się jak na początku :ico_olaboga: A najlepsze jest to,że muszę sobie to wszystko jakoś poukładać, bo od września będzie ze mną odprowadzał Zuzię do przedszkola, bo moja babeczka-sąsiadka za granicę jedzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-08-2012, 21:31 ]
jula81, fajny Eryczek :-) I taki długi się wydaje!
Muszę jakoś Maćka zmierzyć, bo też jakiś wysoki się wydaje. I grubasek, pewno z 11 waży.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 sie 2012, 22:50

Maciuś ma szczere chęci porzucić drugą drzemeczkę, tylko,że śpiący się robi koło 17 i co robić? Daję mu pospać pół godzinki, ale przez to musimy kąpać póxniej. Ech, nie lubię takich zmian, tak było jak rezygnował z trzeciej drzemki.
no ja tez nie lubie jak mi Oli idzie pozniej niz o 15 spac bo wszystko sie przesuwa, ale u nas od tygodnia jest tylko jedna drzemka, 13-15 dzisiaj.. takze chyba zrezygnuje z drugiej drzemki choc nie jest mi to na reke ale coz :ico_oczko: i wlasnie zasnal :ico_oczko:
Myślicie,że nina tu zagląda?
dzisiaj byla wiec pewnie tak, moze w najblizszych dniach znow zajrzy :-)

Jula zdjecia Eryczka cudne, slodziutki chlopak :ico_brawa_01: najlepsze zdjecie w kapelutku, zarabista minke ma :ico_haha_01: ale widac ze juz chlopaczek, ale ten czas leci, az w sumie troszke przykro.. jeszcze niedawno to takie niewinne niemowlaczki byly.. :ico_noniewiem: a co do bicia to Oliwkowi przeszlo choc trudno stwierdzic kiedy, napewno dalej niz 1,5 miesiaca temu. ja go lapalam za raczki i mowilam ze nie wolno, czasami pacnelam w lapke jak mnie za wlosy trzymal czy cos ale to nic nie dawalo.. mysle ze chyba musisz przeczekac, starac sie nie zwracac uwagi i zajmowac go czyms innym jak tak robi. Olis teraz czasami szczypie ale widze ze w zabawie, za wlosy tez mnie ciagnie ale juz inaczej, juz nie ma takiej zlosci jak kiedys. taki etap, musisz przeczekac :ico_sorki: :ico_sorki:
ma krzywy zgryz niestety
ale widoczne to jest? Olis ma gorne zabki proste ale dolne / \ takie o mniej wiecej.. nie pod takim katem az ale lekko skosne.. z drugiej strony to sa mleczaki a smoka przy stalych juz nie bedzie ciumkal wiec nie wiem czy to takie wazne zeby teraz juz odstawiac?
A od małego spał w ciemności ?
Moja od małego zasypiała w ciemności i tak tez spała.W nocy karmie tez po ciemku.
no wlasnie tak :ico_noniewiem: jak karmie to zapalam lampke nocna, ona ma bardzo slabe swiatlo, ale normalnie zawsze spal w ciemnosci czy sam czy z nami. a teraz jakos taki histeryczny ma ten placz, ostatnio sie obudzil (otworzyl oczy) 2-3 i wzielam go do nas, bo czasami tak bylo i zasypial, zgasilam lampke a on w histerie. zapalilam a on sie wpatrywal w okno, albo raczej w zaslone bo bylo zasloniete i nie chcial zasnac. i tak do 5:30 siedzielismy az sie troche rozjasnilo na dworze.. troche mnie martwi czemu sie w to okno wpatrywal ale nie bede sobie jakichs schiz nakrecac :ico_puknij: w kazdym razie budzi sie zrozpaczony, i w dzien i w nocy, lozeczko stalo juz w 3 roznych miejscach wiec naprawde nie wiem co mu jest..
było chyba że na 100 łyżeczek tej herbatki jest 75 cukru.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to chyba musze mu ograniczyc te herbatki!!!
Ja ze szklanką mleka na dobranoc (mleko skondensowane plus malibu, hehe).
loo ja ale mi smaka narobilas :ico_haha_01: chyba sobie cos kupie niedlugo jak Maly odczepi sie od cycka, bo czasami tez bym sobie jakiegos pysznego drineczka lyknela.. w sumie juz prawie 2 lata nie tykalam alkoholu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

15 sie 2012, 00:11

jula81, fajny Eryczek :-) I taki długi się wydaje!
Muszę jakoś Maćka zmierzyć, bo też jakiś wysoki się wydaje. I grubasek, pewno z 11 waży.
Na zdjęciu jak śpi taki długi sie wydaje. Ciuszki nosi na 80. Hehe musisz pokazać Maciunia w całej okazałości bo dawno go nie pokazałaś. Eryk waży 9600g.
Jula zdjecia Eryczka cudne, slodziutki chlopak :ico_brawa_01: najlepsze zdjecie w kapelutku, zarabista minke ma :ico_haha_01: ale widac ze juz chlopaczek, ale ten czas leci, az w sumie troszke przykro.. jeszcze niedawno to takie niewinne niemowlaczki byly.. :ico_noniewiem: a co do bicia to Oliwkowi przeszlo choc trudno stwierdzic kiedy
Masz rację nawet nie wiem kiedy z bobasa zrobił się już chłopak :ico_haha_01: . Szkoda i ma się wrażenie, że się nie nacieszyło tym bobasem.
Czyli muszę przeczekać ten okres złości i buntu Eryka :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 sie 2012, 09:02

ale widoczne to jest?

widoczne niestety, dolne jedynki to prawie trójkat tworzą. ale ja i tak zamierzałam już niebawem odstawiać od smoka i dydów w butelce, dziś normalnie mleko z niekapka sie napił i nie widze w tym żadnego problemu, bo przeciez to melko takie samo jak inne napoje woda czy soki.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 sie 2012, 09:59

teraz pobudka o 7, dziś zasnął o 10 (wczoraj o 11.30) i spał 2,5 godz., to długo. Pobudka o 12.30 i zasnął o 17 na pół godzinki
U mnie jeśli budzi się około 7 to ma dwie drzemki.Pierwsza koło 10 a druga najpóźniej o 15 .Ale ta o 15 to już zasypia w wózku bo w łóżeczku tak wcześnie by nie padła. Jeśli bym jej nie uśpiła o 15 to by pewno jak twój zasnął popołudniu a wtedy nocne spanie by było nie wcześniej niż 22 . Ona musi mieć około 4 godz przerwy by zasnąć na noc.
A oto kilka zdjęć Eryka
Jaki śliczny chłopak. A gdzie to byliście ?? Widze że twój też uwielbia kąpiele i ciapkanie.

U nas nocka dziś dobra bo jedno karmienie.Czyli jednak to przez ząbka się budziła ostatnie nocki.

Pogode mamy nadal beeee juz mnie nosi od siedzenia w domu.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 sie 2012, 10:13

hej dziewczyny :ico_sorki:

wreszcie mam chwile zeby do was wpaść :ico_sorki:

w zeszłym tygodniu byliśmy na wekend w Ustroniu, teraz jest u nas ciocia i od tygodnia chodzimy zwiedzamy i jeździmy :ico_oczko: dziś jedziemy do donozatorlandu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja mam pierwsze w zyciu L4 :ico_haha_01: heh do poniedziałku sie bycze :-D no ale na antybiotyku jestem, gardło zawalone i dizeci też przeziębione były ale już ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Iza tatuaz piękny :ico_brawa_01:

Marcz ślicznie wygladaliście :ico_brawa_01:

śliczne zdjecia dzieciaczków :ico_brawa_01: nie moge uwierzyć ze tak szybko rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój Konrad jest na etapie wstawania i stania bez trzymania sie, poprostu wstaje na wyprostowane nogi niczego sie nie trzymajac i próbuje tak stać jak najdłuzej :ico_brawa_01:

i ząbkuje dosyć boleśnie :ico_placzek: idą mu 4 wszytskie :ico_szoking: od dwóch tygodni ma "sporadyczne" biegunki, tzn przez te zeby robi 1 kupe wodnistą dziennie :ico_olaboga:
byliśmy z tym u lekarza, powiedziała ze tak moze byc i dajemy probiotyki zeby wzmocnić jelitka :ico_oczko:

pozdrawiam was serdecznie :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 sie 2012, 08:44

sprostowanie co do wzrostu - 75 cm Dorianek ma:) Ja spojrzałam szybko w ksiazeczkę i mi sie w głowie cyferki poprzestawiały i tak wam napisałam i sie nawet nie zorientowałam co do swojego błędu, ale co lepsze kilku osobom tak mówiłam i tez nikt mi uwagi nie zwrócił hahahahah

Moje dzieci wczoraj posżły b. wczesnie spać, bo Dorian ju,z o 17 zasypiał na siedząco, nie było mozliwosci go przetrzymać, a elizka niedługo po nim padła, ale dobre bo spali do rana, Dorian nawet śpi jescze, wstał o 6 pogadał, pokrzyczał i zasnoł znów:):):) To będe miała syna wyspanego, że hohoho

Miłego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość