Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 sty 2008, 15:54

Kolka, masz racje pewni bez roznicy Kacpiemu ktop polozy go do lozeczka :-D
a buty...ja bym kupila juz wiosenne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-11, 15:00 ]
Kacprekowi szeptnelam zeby zadzwonil do Julki i wytlumaczyl jej ze mama zmeczona wiec napewno Juleczka zaraz bedzie grzeczna :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 sty 2008, 16:08

M0rD3CzKa, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Właśnie przed chwilą Jula odebrała jakiś telefon, strasznie krzyczała i rzuciła słuchawką, ale jest już innym dzieckiem :ico_sorki: :-D :-D My już chyba nie jesteśmy autorytetem dla naszych dzieci... :ico_noniewiem: :-D :-D

A ja szykuję się do fryzjera. Biedny R, już przeżywa, że sam musi zostać z małą :ico_olaboga: :-D I pyta, czemu nie poszłam wcześniej... BO NIE :-D

[ Dodano: 2008-01-11 ]
M0rD3CzKa pisze:mama zmeczona
:-D :-D :-D ojjj już zmęczenie przeszło, ale 1,5 litra oranżady było potrzebne :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 sty 2008, 16:13

Kolka pisze:BO NIE :-D
najlepsza odpowiedz jaka moze byc!! faceci nie rozumieja nic :-D Kolka oczywiscie jak wrocisz poprosimy o fotke z nowa fryzurka...a ja...pozazdroscilam Ci i chyba tez przejde sie do fryzjera a co!! :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 sty 2008, 16:35

:ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-11, 15:36 ]
:ico_wstydzioch: :ico_tort: :ico_ciezarowka: :ico_zly: :ico_kawa: :ico_nienie: :ico_chory: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_spanko: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 sty 2008, 17:06

Kolka pisze:ale 1,5 litra oranżady było potrzebne


bardzo prosze nie mówic publicznie o napojach gazowanych, które niestety też zostały całkowicie wykreślone z mojego menu :ico_placzek: , a tak poważnie ja bym kupiła bardziej wiosenne, i tak mrozów nie zapowiadają :-D , no i zdjęcie poprosimy a jakże nowej fryzurki :-)

kurcze ja też muszę coś zrobic z kłakami, ostatnio ciągle tylko związuje w kucyk, a na chrzcinach trzeba będzie jakos wyglądać :ico_noniewiem: , a nie straszyć :ico_noniewiem:

Mordko jak dieta?????? :-D :-D

U mnie jest znowu -1kg :ico_noniewiem: , narazie dobrze idzie, myślałam że będzie gorzej!

Ale na tej kopenchadzkiej to chybabym nie dała rady :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 sty 2008, 17:50

Hey!
Jestem już. Fotki narazie nie będzie bo: nie ma kto mi zrobić, bo mężuś na piwko poszedł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I nie jestem zadowolona do końca. Tzn źle nie jest, ale musiałam sama w domu się uczesać, bo wyglądam jak własna ciotka. :ico_zly:
caro pisze:bardzo prosze nie mówic publicznie o napojach gazowanych
Przepraszam najmocniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Kurczę mała śpi a ja nie mogę posprzątać, bo obudziłabym ją, a pewnie przy piatku (jak i całym weekendzie :ico_zly: ) szarańcza wpadnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 sty 2008, 17:59

caro pisze:Mordko jak dieta??????
... nie ma diety...wczoraj mialam okropnego nerwa i wypilam piwo... ale...jem duzooooo mniej tak wiec mam nadzieje ze schudne a musze chociaz troche !!Kolka, posprzatasz w poniedzialek ...szarancza i tak narobi balaganu...a jesli chodzi o fryzure...ciesz sie ze wygladasz jak swoja ciotka a nie moja bo to dopiero bylaby tragedia :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 sty 2008, 18:27

Muszę trochę posprzątać, bo jutro ksiądz z kolędą przychodzi. A tamtej muszę pokazać, że jestem inna niż oni i mimo wszystko sprzątam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 sty 2008, 18:43

hej kochanieńkie.
kolka fryzurka bardzo ładna. tylko, żeby Cię tak obcięła fryzjerka, bo z nimi to różnie bywa. a ja teraz siedzę i sobie fryzury dobieram :-D o nawet jakąś laskę umaluję :-D :ico_brawa_01:

a mi się chce lodów, męża zaraz poślę :-D
idę was poczytać

[ Dodano: 2008-01-11, 17:55 ]
kasi.k ospa???? :ico_szoking: mam nadzieję, że Viki bardzo się nie drapie
katrin ja nie skończyłam chemii tylko coś pokrewnego, ale cteście myślą, że chemię :-D w sumie to na studiach miałam całe 5 lat chemię. A jaką chcesz miksturkę?????kiedyś mój wykładowca polecił miksturę na teściową, sok z wawrzynka wilcze łyko :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 sty 2008, 18:56

syla My w Sylwestra to sami na pogotowie pojechalismy bo pewnie byloby to samo!!!

kamelek :ico_brawa_01: dla Lenki za chodzenie!!! no to jednak Eryk wielki z tymi 76 centymatrami :ico_szoking: myslalam ze przecietny!!! :-D

Delicja jaka laske umalujesz??

Wy fryzury a ja musze isc żelki sobie zrobic!!!!!!!!!! :-D

Kolka u nas ksieza niechodza wiec niesprzatam :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 17:58 ]
Syla w podpisie słodkie masz foto :ico_brawa_01:
tylko w tym serduszku to Eryczek z Martynka powinien byc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość