Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 12:24

sabcia ewidentnie sie drażniła bo pokazywała jakby chciała jej dać i mowiła takim "strasznym głosem": "łałałałała..."
hehehe i zabiera, gryzła i znowu "łałałałałą"
a sama próbowała sie ostatnio do karmy psiej dobrać hehe ale yoko nie dała

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 wrz 2010, 12:24

Papatki
pa pa

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 12:27

Magda33, dziekujemy, śliczna po tatusiu, strasznie do piotra podobna jest
i ciągle spi, przechodzi sama siebie, ale w nocy kasłała ide zobacze czy moze gorączki nie ma, jeszcze tego by mi brakowało

[ Dodano: 2010-09-27, 12:29 ]
a nie mowiłam wam, ostatnio oli byla w naszej regionalnej gazecie, bierze udział w konkursie "moja pociecha sie usmiecha" do wygrania bon 100 zl na zakupy do sklepu bobosmyk czy jakos tak :)
gorączki nie ma, kataru nie ma, a kasłała tylko w nocy nie bede z nią narazie do lekarza lecieć, poobserwuje

[ Dodano: 2010-09-27, 13:05 ]
własnie sie obudziła. spałą 3 godziny... to do niej nie podobne, szkoda ze wczesniej nie wiedziałam ze tyle pospi

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 wrz 2010, 13:23

szkoda ze wczesniej nie wiedziałam ze tyle pospi
właśnie, gdyby się wiedziało ile dziecko pośpi, to człowiek móglby coś zaplanować, a tak nie ma szans... :-) Całe szczęście, że Zosia potrafi już zająć się zabawą i pozwala mamie na chwilę oddechu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 wrz 2010, 14:18

Isia kita świetna:)
I jak ten konkurs??

Sabcia brawa dla mądrego i uczynnego synka!!

[ Dodano: 2010-09-27, 14:19 ]
A to nasza kita:)
Obrazek

Magda33 no menu nie do pochwalenia w żłobku. A rozmawiałaś z paniami??

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

27 wrz 2010, 15:48

witam :-D
isiu ja też chciałabym w ciąży nic nie robić ale muszę Szymka do szkoły prowadzić i w domu porobić. W dodatku remontujemy przedpokój i kartongips Rafał położył już na suficie i teraz na ścianach zostało położyć i elektrykę pociągnąć ale elektrykę zmuszę go by dziś zrobił bo nie chcę się martwić leżąc rodząc w szpitalu... :ico_noniewiem:
moja matka też zarzekała żebyśmy czasem nie wpadli po Weronice i kit jej w nos! :ico_zly: Ostatnio zjechała na parę dni do Polski i tylko nam krew popsuła bo akurat w dzień wyjścia mojego ze szpitala z podtrzymania wypadło i do Szymka podeszła, chciała go nabuntować przeciwko mnie i Rafałowi ale jej się nie udało bo akurat był Michał, ojciec Szymka z nim w pokoju i Rafał zapowiedział przy mojej matce że ma być przy Szymku i obombała się ale już się nie przejmuję.

A zaczęło się od tego że jak miałam "problemy małżeńskie" to chciałam z nią pogadać jak z przyjaciółką ale się nie dało bo jest prawdziwą materialistką. Powiedziała bez ogródek że mogę się rozstać z Rafałem dopiero jak wymieni okna i wyremontuje łazienkę i kuchnię bo przedpokój i pokoje już zrobił aha i na balkonie płytki położył. A teraz nam się ubzdurało zrywać boazerię na przedpokoju i szafę robić na wymiar żeby Weronika miała więcej miejsca do szaleństw. Aha a wracając do mojej matki to stwierdziła że katujemy dzieci bo Szymon ma prawie zawsze karę. Raczej miał, bo się poprawił w zachowaniu ale czasami szaleństwom jego nie było końca... :ico_olaboga: ale teraz pomaga przy Weronice, bawi się z nią i w ogóle widać poprawę a karą było siedzenie na krzesełku póki nie przejdzie mu nadmiar energii. I to było to katowanie.... :ico_puknij:
Nabuntowała mojego brata przeciwko nam ale jakoś on w końcu zrozumiał że to normalna kara...
A matka straszyła nas że założy nam niebieską kartę i odbierze nam dzieci i głupie smsy co drugi dzień pisała że aż się słabo robiło... Ale na szczęście już mamy luz bo chyba zrozumiała że z nami nie wygra, poza tym nie dała by rady będąc w Anglii zabrać nam dzieci ani zaszkodzić w jakikolwiek sposób. Nawet jakby była w Polsce to musiałaby mieć siiilne dowody że dzieciom dzieje się krzywda z naszej strony a akurat dzieciom niczego przy nas nie brakuje

[ Dodano: 2010-09-27, 15:58 ]
piszę na raty bo mnie wybija z forum :ico_noniewiem:
byłam u lekarki z Weroniką bo płaczliwa od rana była i w nocy ją dusiło i około 11 znów zaczęło. Nie chcieli mnie zarejestrować to lekarka zrypała te babki w rejestracji że ja lada dzień rodzę a one mi problemy robią. Nie obędzie się bez zastrzyków bo pierwszy raz w życiu niechętnie bierze leki ale to przez ten zapchany nosek chyba... :ico_olaboga: Poza tym jak wrócę do domu z maleństwem to lepiej byłoby by Werka zdrowa była by malucha nie zaraziła :ico_noniewiem:

matikasiu ale mi narobiłaś smaka na racuchy :ico_noniewiem: a mi w tej ciąży nie wychodzi nic z drożdżowego ciasta... Nie rośnie i tyle :ico_placzek:
a kozaczki pierwsza klasa :-D
ja kiedyś chciałam dać Werci kawałeczek pączka ale Rafał mnie wyzwał że to na oleju smażone, nie wiadomo czy na śweżym i w ogóle...

Sabciu Weronika też najbardziej lubi się bawić autkami Szymka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-27, 16:07 ]
isia Oliś super w kucyczku :-D moja Werka jeszcze ma za słabe i za króciutkie włoski...

ale wasze pociechy już duże :-D a przynajmniej tak mi się wydaje bo dawno mnie nie było na forum a Werkę widzę codziennie to tak różnicy nie widać :ico_oczko:

już jest ryk a o 13 pierwszy zastrzyk miała i jej w pampka teraz niedawno dałam liść kapusty żeby mniej bolało i obrzęku nie było

i chciałam też takie gołąbki zrobić co jakoś się kapuchę kroi dość drobno i miesza jakoś z mięskiem i ryżem ale co i jak dokładnie to nie wiem... Może któraś z Was wie???

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 16:47

Kala ;), moja babcia robi takie gołąbki i nazywa je "nowoczesne" ale ja nie wiem jak, a chyba w "pomysle na..." winiary jest przepis, poczekaj...
o tu masz link http://www.winiary.pl/przepis.aspx/7041 ... zawijania-
i tu http://www.knorr.pl/produkty/grupy/fix/ ... -zawijania bo to nie winiary tylko knorr
http://smaker.pl/przepisy/dania-glowne/ ... ania,31855

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 wrz 2010, 18:55

Ja znam te gołąbki jako "oszukane".

Kala wiesz co może i pączki nie są zbyt zdrowe dla dzieci, ale Rafał chyba więcej innej krzywdy im wyrządził. Ten pączek to chyba pikuś. Nie gniewaj się, ale tak mnie naszła właśnie taka myśl :ico_oczko:

A ja byłam z kumpelą w lumpku. Dziś 1 zł na kilogram:) Także mam 2 pary spodni za 83 grosze :ico_haha_01: ale się ucieszyłam bo już na koncie jest moja biedna wypłata na waciki i rodzice zrobili nam niespodziankę i przysłali 500 zł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

27 wrz 2010, 19:26

Czesc mamuski :-) :-) :-)

Dawno dawno mnie nie bylo, ale same wiecie, od wrzesnia wrocilam do pracy i caly czas w domu staram sie poswiecic Pawciowi.
Ale staram sie doczytywac regularnie, wiec jestem na biezaco co u was i u waszych malenst slychac.
U nas wszystko ok, no moze za wyjatkiem katarku, ktory mamy juz 2 tydzien. Pawciowi wyszly juz dwa zabki, nareszcie :-D
Ze smoczka juz nie pijemy, uzywamy tylko kubeczkow niekapkow :-)
Rosniemy zdrowo, Pawcio poamalu zaczyna stawac sam i sie pusczac. A tak oczy trzeba miec wszedzie, bo pedzi po mieszkaniu na czworaczkach jak perszing :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D potem wstaje gdzie sie da i bohater sie puszcza i bach, ale jest wesolo.
Kupki robimy na nocniszek, sisiamy tez, ale w pieluszke rowniez siku jest wiec dalej sie uczymy.

Wasze dzieciaczki sliczne a te kucyki zabojcze :-D :-D :-D :-D

A i co do jedzenia, to jemy wszystko i nie wiem co wy sie tak dziwicie?
My juz od dluzszego czasu na sniadanie wcinamy 2 parowki i pol bulki, jemy praktycznie wszystko a najlepsze sa ogorki kiszone :ico_haha_01:
Paczki tez mlody lubi :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

27 wrz 2010, 20:26

My juz od dluzszego czasu na sniadanie wcinamy 2 parowki i pol bulki, jemy praktycznie wszystko a najlepsze sa ogorki kiszone :ico_haha_01:
My mamy to samo.

A z tym katarkiem to większość dzieciaków widzę. :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość